Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] mc4u [Wojny GIdii][200 slot][Factions][Bez modow][Bez cheaterow]


cs-wtf_piterka

ankietka :D  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zmieniamy wersj? na 1.2.5 + mody ?

    • Tak (reset mapki ale gramy bez bugów na sprawdzonej wersji)
    • Nie (gramy z bugami 1.3.1)
    • Oboj?tnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do moderacji:

Proszę usunąć WSZYSTKIE INNE STARE PREZENTACJE mc4U.

Ta prezentacja jest najnowsza i oficjalna. Z góry dziękuję.

 

 

 

Witam starych jak i przyszłych graczy mc4u!

 

 

Wiem, że wiele osób ma o mnie i o moich projektach złe zdanie, lecz chcę je poprawić.

Dlatego zapowiadam serwer mc4U Wojny Gildii v2.

 

 

Co tu znajdziecie ?

 

- ciekawe pluginy umilające grę

(KAŻDY może napisać swoją propozycję

co do nowości - chętnie napiszę plugin)

 

- statystyki na stronie, które dodają nutę rywalizacji

- własny system autoryzacji i zabezpieczenia anti-cheat

(jeżeli ktoś wejdzie z cheat'ami niech pisze - dostanie rangę hacker

:D)

 

- SUPER łatwą rejestrację (nie trzeba aktywować maila)

(wystarczy 30 sekund by się zarejestrować

taka prosta rzecz - a daje tyle możliwości)

 

- Możliwość zmiany skina lub pelerynki

(nawet jeżeli nie masz premium !)

(Wszystko znajdziemy na stronce głównej serwera)

 

- Dobrą maszynę (24GB ram, INTEL i7, łącze 1Gb/s)

 

- niezapomniane emocje wypływające z gry

 

- baaardzo prosty w obsłudze Launcher, który pobierze i zainstaluje

za was najnowszą wersję minecrafta.

 

Wygląda to tak:

launcher.png

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2po5zra.jpg

 

Nazwa serwera: mc4U Wojny Gildii

Adres IP: mc4u.pl

 

Wersja: 1.3.1

Whitelista: NIE

Tylko premium?: NIE

Typ serwera: Survival + Frakcje

Ilość slotów: 200

---------------------------------------------------------------------------------------------------

By zagrać musisz

wbić z naszego Launchera!

 

 

pobierzasd.png

Skan:


https://www.virustotal.com/url/a6dc514d9892a17d5fcd195b36f09a2bde733dbcb793b42748f38fbc1c3588df/analysis/1344625646/

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

r8dul1.jpg

 

- OP:

piterka (właściciel)

 

---------------------------------------------------------

 

- ADMIN:

NavigatorCzarus

 

(poszukujemy adminów !)

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ScreenShot spawnu:

ss_spawn.png

 

 

 

 

Pozdrawiam: piterka

 

 

Ps. Przed chwilą przeprowadziłem test czasu potrzebnego na pobranie Launchera, rejestrację i zalogowanie się.

Czas: ~50 sekund!

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmmm, zobaczymy wejde, ciekawe czy sie okaze jak dawniej czy **** jak ostatnimi czasami :) Zobacze,ocenie....

"Like nie Kosztuje.... A cieszy innych"

Ps. Prosze Administracje o zdjecie paru %. Z Gory bardzo dziekuje :)

Opublikowano

Piterka jeszcze 1 uwaga.... Pamietasz czasy bez launchera? 150/150 ?? a z launcherem? 30/150??? Niech ci to da cos do zrozumienia :)

"Like nie Kosztuje.... A cieszy innych"

Ps. Prosze Administracje o zdjecie paru %. Z Gory bardzo dziekuje :)

Opublikowano

No to niech ludzie zaczna sciagac te jebane launchery bo bez launchera to dobrego servera nie ma wszedzie roi sie od cheaterow itp.

Opublikowano

Będzie serwer z Launcherem albo bez.

Co do mapki - budujemy całkiem nową.

Będzie to klimat stareeego mc4u:

- zamek umieszczony na górze, schody wyjściowe oraz wyskocznia do pobliskiego jeziora w dolinie.

- w zamku: spawn z informacjami, młyn ze sklepami z jedzeniem, kuźnia ze sklepami z EQ,

sklep budowniczy, arena walk pvp oraz inne budynki.

Pierwsze ss pojawią się za klika godzin !

Opublikowano

Zachęcam do częstego przeglądania tematu - będę zamieszczał screeny z prac na serwerze oraz nowości :)

 

@Edit: nowość: każdy będzie mógł naprawiać nie echantowane EQ !

VIP i Szlachta będzie mogła naprawiać każdy przedmiot z każdym enchantem.

Więcej info niebawem :P

 

UWAGA !!

Najaktywniejsi w tym temacie dostaną rangę: Szlachta.

Posiada ona dodatkowe uprawnienia w grze !

Opublikowano

1. Creepery wybuchają normalnie.

2. Nie będzie mcMMO lecz planuję napisać własny plugin z mocami :]

 

Rangę szlachta dostanie 5 najaktywniejszych osób w tym temacie !

Opublikowano

Nio zapowiada sie fajnie , a PS mam pytanko jak wgrasz te mody na rudy itp to bedzie nowa edycja czy wgrasz je ale bez resetu?

I ogranicz mapke do 2-4k kratek ale netheru nie ruszaj bo tak gracze nie beda mieli brodawek ; )

I naprawiles to kopiowanie itemsow?

Opublikowano

O to nieźle mam nadzieję że plugin będzie ciekawy

 

a można już pobierać launchera czy będzie coś zmieniane?

 

 

czy jest szansa na szybsze włączenie serwera?

 

 

czy może być jakieś opóźnienie czy na 100% on będzie o 18?

Opublikowano

Piterka To najlepszy serwer wszech czasów napewno zagram ale:

nie może byc f bez /

bez unregister logout itp

I bez lagów czekam z nie cierpliwością

a także mam nadzieje na doskonały spawn od administracji.

Pozdrawiam Administracje serwera :)

 

@edit

Piterka bd równy start o 18:00 Wyrobicie się?

PS:Jak bym miał dostać range to mój nick w grze:Arek24g

Chciałbym także żeby gildia była za free :)

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...