Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RPG][P][KLASY][RASY][MAGIA] Pixelowi | Podbij świat!


NetTech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

SERWER POWRÓT NA DOMYŚLNE IP! DEDYK PONOWNIE URUCHOMIONY! SERWER NO-PREMIUM MINESHAFTER. JUŻ KAŻDY BĘDZIE MÓGŁ WBIĆ!

Chujowy server brak pomocy ze strony administacji

Problem dotyczył hamachi teraz będzie już all działało ;)

 

W przeciągu kilku minut serwer będzie odpalony.

Opublikowano

SERWER POWRÓT NA DOMYŚLNE IP! DEDYK PONOWNIE URUCHOMIONY! SERWER NO-PREMIUM MINESHAFTER. JUŻ KAŻDY BĘDZIE MÓGŁ WBIĆ!

Problem dotyczył hamachi teraz będzie już all działało ;)

 

W przeciągu kilku minut serwer będzie odpalony.

 

Dla zapominalskich: 5.97.228.156

ale przecierz te ip jest na hamachi

Opublikowano

Przeczytałem wszystkie te wypociny i nie ogarniam o co Wam chodzi.

 

 

Serwer działa czy nie?

 

Jest na Hamatchi czy dedyku? W ogóle macie ten dedyk? Czy dopiero na niego zbieracie?

 

 

Dajcie jakieś ogarnięte info a nie rzucasz chłopak mięsem co dwie godziny i jedyne info z Twoich postów to "wspomóżcie serwer".

Opublikowano

Serwer po ostatnim resecie będzie za niedługo dostępny pod tym IP: 176.31.101.101:6969

Opublikowano

Jak ja nie na widzę czekać :) dobra idę walnąć się w kimono do zobaczenia jutro na servie :)

@Server ON, IP:176.31.101.101:6969

"...przeważnie zachowuje się rozważnie ... "

Opublikowano

Nie działa ;c Ani na starym IP, ani na @up..

Już ON!

 

Dobra zmykam, do jutra ;)

Opublikowano

Odświeżam ;)

 

khkc.jpg

/\ Serwer działa ;D /\

 

bpik.jpg

/\ Serwer jest już Premium/No-Premium! /\

 

udeh.jpg

/\ Nasz serwer głosowy Mumble już jest aktywny!

Mumble pobierzecie tutaj
/\

 

 

kwxb.jpg

ufwk.jpg

/\ Platynowe monety już dostępne za SMS! Info u administracji

;) /\

 

 

Ogłaszamy też otwarty nabór do ekipy!

Wystarczy napisać tutaj, albo na [email protected] podanie według wzoru:


Imię:
Wiek:
Ile czasu możesz poświęcić:
Na czym się znasz:
Ambicje na: Redaktor / KidMod / Mod / Technik / Admin
Kontakt email:
Kontakt skype:
Czy będę używać Mumble:
Jak długo gram z MineCraft'a:
Jak długo do czynienia mam z serwerami:
Miałeś(aś) jakiś 'staż' na innym serwerze?:

Opublikowano

Właśnie zakupiłem platynowe monetki wszystko odbyło się bardzo sprawnie i przez sms ! :) jak wygodnie :)

"...przeważnie zachowuje się rozważnie ... "

Opublikowano

Temat: BetaTester / Pomocnik

Nick w MC:TomCraftYT

Skype (ew. na PW):Skype: tomektomson1 GG: 1167023

Czas do poświęcenia:5-6H

Umiejętności: (czy muzyka, czy programowanie, czy mapping)najbardziej mapping i muzyka

Trzy Kropeczki


...

Opublikowano

Dzisiaj w godzinach wieczornych serwer będzie już w pełni uruchomiony. Problemem okazała się błędna konfiguracja ;)

Opublikowano

Co prawda server miał początkowo problemy z hostem, ale teraz wyszko jest już ok : D bardzo zaje*biscie sie gra, jak już zaczniesz to przestać nie można <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...