Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RPG][P][KLASY][RASY][MAGIA] Pixelowi | Podbij świat!


NetTech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngPixelowi | Podbij świat!Diamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 176.31.101.101:6969

de2zjo.gifTyp Serwera: RPG / Realm Of The Mad God

de2zjo.gifLauncher (WYMAGANY): Pobierz (SKAN)(100% Bezpieczny, nie kradnie haseł!)

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Tak

de2zjo.gifSloty: 40

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

Serwer oparty o OptiFine oraz Hack/Mine i inne modyfikacje i poprawki (w tym autorskie)

1337425578-U363900.png

xYundy, sebastian7seba, Sylwusia, Wilczyca17PL, CzaaK, kotkowski i inni!

1337425590-U363900.png

Unikalna rozgrywka. Klasy, Rasy, indywidualny rozwój postaci, skille i wiele więcej! Gorąco zapraszamy!

 

 

 

qqcn.jpg

elmo.jpg

aweh.jpg

qdkb.jpg

fwkl.jpg

slhj.jpg

cgyw.jpg

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1szy pierwsze slysze o rasy itp wbije zobaczymy masz like ;D ... aktulizacja 100 mb ^^

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

Za niedługo update klienta v. 0.3

 

USUNCIE CAŁY FOLDER .Pixelowi z %appdata%

Opublikowano

Frakcje dodamy, zwiększyliśmy ram!

 

Teraz aktualizacja 0.3

 

 

Teraz zajmuje tylko 12 mb

 

UWAGA NALEZY USUNAC Z %appdata% folder .Pixelowi_PL

 

Nastepnie ponownie zainstalowac launcher i wykonac update ;)

 

 

Milej gry ;D

 

Update za 15 minut, proszę o cierpliwość ;)

Opublikowano

cos nie dziala ;D niechce mi wejsc pobralem te aktualizacja i dupa odpalam od nowa i do pobrania 12 mb ... a pobieralem

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

Groncio, obecnie jest zbugowany client!

 

Poczekajcie 15 minut i usuncie z &appdata% folder .pixelowi_pl

 

jak powiem że gotowe, to dopiero ponownie wgrywajcie i uruchamiajcie!

 

Mozecie obejrzeć tymczasem intro do wieści ;P

Opublikowano

PANOWANIE I PANIE!

 

Client już gotowy!

 

Ostatni raz upraszam!

 

Wejdźcie w &appdata& i usuńcie folder .pixelowi_pl następnie pobierzcie ponownie launcher i uruchomcie!

 

Wersja LITE - Same wymogi

Wersja PRO - Optifine PRO

 

Wszystko gotowe do użycia!

 

W launcherze podajemy dane takie jak w normalnym launcherze (np. login: adam hasło: acb123 albo login: [email protected] hasło: adasiek)

Opublikowano

Paczuszka na podstawie

Hack/Slash dodaje m.in:

Rasy: Człowiek (Steve), Elf (Elf), Krasnolud (Dwarf) i niziołek (

Klasy: Łucznik (Ranger), Mag (Mage) oraz Wojownik (Warrior)

Unikalne skille :D

Przykłady:

Mag - błyskawica, teleportacja

Łucznik - Niewidzialność, potrójny shot

Wojownik - Wir miecza, skok

 

Setki nowych moobów jak:

Orkowie,

Szczury

Raptory

oraz wiele więcej!

NAJLEPSZY SERWER!

 

Szukam kumpla do gry, kontakt: skype marcin_jasica

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

@Dla tych co nie dziala jeszcze odp. multiplayer, zapraszam na singla ;P

 

@REF - Z informacji mi wiadomych serwer się zbugował w trybie off więc niestety jutro około 5 rano sie odpali ;)

 

@RADA - SinglePlayer jest dobrym treningiem przed Multi ;)

Opublikowano

ale skoro to premium to no-premium nie wbijhe , czy clilent ma wbudowane premium?

Serwer jest premium i na dzień dzisiejszy tylko premium wbije i nie zamierzamy narazie tego zmieniać (nie mamy jak, ale postaramy sie)

 

Jest ts serwerowy?

Będzie mumble ;)

Opublikowano

Nosz kur..! Juz myslalem ze pogram sobie a tu premium :(( Ja pier.. Zapowiadalo sie ciekawie ;p

Nie martw się, będzie nopremium bo inaczej moja dziewczyna nie wbije ;)

 

A tak pozatym przeprowadzam postową ankietę!

 

Kto chce frakcje i eventy? (pisac TAK lub NIE)

Opublikowano

Ciekawie to wygląda, ale miasto nie jest waszej roboty :]

Mapa w intrze nie jest na serwie ;p

Opublikowano

Ogłaszam KONKURS

Nagraj piosenke o serwerze i wyślij na email: [email protected]

 

Najlepszym rozdamy:

10 różdzek, 10 łuków oraz 10 zbroi - wszystko z najlepszej pólki!

 

 

POWODZENIA

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...