Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RPG][P][KLASY][RASY][MAGIA] Pixelowi | Podbij świat!


NetTech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I serwer już działa ;)

 

idec.jpg

 

P.S. Jest BUG! Po uruchomieniu MineCrafta należy wyłączyć launcher (okienko z twarzą creepera)! inaczej zawiesi sie przy wyborze MultiPlayer

 

@EDIT

 

Jak też widzicie w dolnym lewym rogu, widać ile mam pieniędzy. NPC służące do kupna, sprzedaży i innych znajdziecie w wioskach ;)

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer jest świetny! Duże emocje towarzyszą nam przy każdej walce :D Gorąco polecam ten serwer każdemu :) Naprawdę warto pobrać launchera ;)

Opublikowano

No no CUDO, czekam na no-premium i odrazu pytanko ile vip kosztuje ? bo tak zajebiaszczo się zapowiada że kupie:)

"...przeważnie zachowuje się rozważnie ... "

Opublikowano

Narazie nie ma, są tylko dobrowolne dotacje ;)

 

P.S. Za niedługo będzie seria poradników jak grać ;D

Opublikowano

Hmm już gram na singlu ;) wyłączyłem wiffi odpaliłem wasz launcher wpisałem byle co kliknąłem login zrobił się crasz i zamknąłem wszystko a po chwili odpalił mi się minecraft :) pykam elfem-magiem Wyrąb iście jest; )

 

 

@P.s jak zmienia się czary: )?

 

@P.s Lol ale przygoda mogłeś uprzedzić przed krwiożerczym kurczakiem to ja miałem go zamiar zjeść a stało się na odwrót a o tych ludzio-wężo-magach nie wspomnę :)

1341298045-U311190.png

"...przeważnie zachowuje się rozważnie ... "

Opublikowano

Tzn, inne zdobyć? Jak dobrze pamiętam to książki z dungeonów ;)

 

 

Planujemy zbudować zamek ;)

 

@UP

 

Heh, a co ;D

Opublikowano

Bardzo gratuluje pomysłu i wykonania bo tak czegoś świeżego i zajebistego nie widziałem od dawna GZ! :) no i już więcej nie spamuje :)

 

 

@Nie wiedziałem jak używać piorunów a akurat na drzewie siedziałem i się bawiłem :P a wziąłem pod siebie wycelowałem i ppm czy lpm już nie wiem jak uderzył to całe drzewo się zjarało i mnie raptuski ubiły ;)

"...przeważnie zachowuje się rozważnie ... "

Opublikowano

Bardzo gratuluje pomysłu i wykonania bo tak czegoś świeżego i zajebistego nie widziałem od dawna GZ! :) no i już więcej nie spamuje :)

 

 

@Nie wiedziałem jak używać piorunów a akurat na drzewie siedziałem i się bawiłem :P a wziąłem pod siebie wycelowałem i ppm czy lpm już nie wiem jak uderzył to całe drzewo się zjarało i mnie raptuski ubiły ;)

Heh ;)

Opublikowano

Nie zapomnijcie o kotkowskim - tym który sprawił że ten serwer istnieje :P

Takto by kasy na hosting brakowało :D

 

Czekam na te EVENTY

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Powiecie mi moze kiedy bedzie serwer tez z no-premium? :huh:

Jak sie uda, to bedzie przez mineshafter panofie ;D

 

@EDIT - Coś stało się z serwerem, czekamy na właściciela aż go nam ustawi ponownie ;)

 

P.S. Jeżeli chcecie nas dobrowolnie wspomóc możecie zrobić to tutaj,

Opublikowano

Launcher b.fajny taki taki inny :)

 

 

@ O LOL ale ten Rolfconda jest super jeden z fajniejszych potworków :P

"...przeważnie zachowuje się rozważnie ... "

Opublikowano

Launcher ma trojana? Mi NOD nic nie wykrywa :P

 

Propozycja do launchera - usuń guzik GRAJ, starczy tylko login :P

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Uruchomimy serwer NO-PREMIUM!

 

Jeżeli chcecie go musimy uzbierać 30 zł ;) - WSPOMÓŻ

 

Na serwerze NO-PREMIUM będzie obowiązywać WL!

Opublikowano

Serwer będzie uruchomiony przy pomocy Mineshafter - teraz każdy będzie mógł wbić ;D

Opublikowano

Uruchomimy serwer NO-PREMIUM!

 

Jeżeli chcecie go musimy uzbierać 30 zł

;)

-

WSPOMÓŻ

 

 

Na serwerze NO-PREMIUM będzie obowiązywać WL!

 

EEe będą 2 oddzielne servery ?I ile sms musimy wysłać żebyście uzbierali te 3 dyszki i

"...przeważnie zachowuje się rozważnie ... "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...