Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RPG][P][KLASY][RASY][MAGIA] Pixelowi | Podbij świat!


NetTech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ponieważ główny serwer jest obecnie wyłączony, dane do serwera awaryjnego HAMACHI!

 

 

no dobra ale mody są potrzebne?,i czy jest white-lista?

 

Nie ma WL, logujecie się z clienta jak zawsze ;)

Opublikowano

Temat: BetaTester

Nick w MC:szymcio1998

Skype (ew. na PW):szymon.mielech

Czas do poświęcenia:6-8 h

Umiejętności: hmm mapping

 

P.S wpłaciłem na serwer jakieś 10zł ^^

Opublikowano

Temat: BetaTester

Nick w MC:szymcio1998

Skype (ew. na PW):szymon.mielech

Czas do poświęcenia:6-8 h

Umiejętności: hmm mapping

 

P.S wpłaciłem na serwer jakieś 10zł ^^

Dziękujemy, z pewnością się odwdzięczymy ;)

 

Przypominamy:

 

SERWER UTRZYMYWANY JEST Z DOBROWOLNYCH DOTACJI! JEŻELI CHCESZ NAS WSPOMÓC KLIKNIJ TUTAJ!

Opublikowano

Hack slash Mine slabe jest ;c

To poco w takim razie się wypowiadasz jak cię to nie interesuje? ;P

Opublikowano

serwer 0/0 chce zabić a tu sobie gracz odpala gamemode i mnie kick

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Witam Jestem MarioPL!

Szukam dobrego grafika , który by ze mną współpracował na moim koncie YouTube !

Mój skype WaraZabrze chętni pisać!

Zostań sławny:)

Opublikowano

Slaby server, nie polecam!

Rozwin

 

serwer 0/0 chce zabić a tu sobie gracz odpala gamemode i mnie kick

Próba zabicia admina? Oj nieładnie ;p Szczególnie kiedy jest wyświetlony komunikat że nie wolno -.-

Opublikowano

a moim skromnym zdaniem serwer cud miód malina tylko podziękować że takie cudo wyszło moim zdaniem jest to 1 z lepszych serwerow do minecrafta :) nie ma tutaj takiego czego wydobedziesz 1 diament i nuuda dalej tutaj mozez i kopac i chodzic po dungeonach i zdobywac co raz lepsze itemki :)

Opublikowano

Admnie odpowiesz mi jak uzywać skili ? :)

SHIFT + ppm ;p Scrollem zmieniasz ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...