Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RPG][P][KLASY][RASY][MAGIA] Pixelowi | Podbij świat!


NetTech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obecnie sprawa wychodzi w ten oto sposób, spróbujemy jeszcze raz u sb odpalić.

 

Będzie jeden serwer, poprzez mineshafter. Właśnie kompilujemy go z naszym launcherem..

 

Będziemy chcieli uruchomić jednak na dedyku!

 

WSPOMÓŻCIE NAS KLIKAJĄC TUTAJ

 

Musimy nazbierać jeszcze 65 zł :/

 

Każdy kto nas wspomoże z pewnością otrzyma 'prezent niespodzianke' ;)

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

INFO POTWIERDZONE! NO-PREMIUM MINESHAFTER!

 

Dobra czyli odpalam laucher i wpisuje nick z mineshaftera?

 

@Edit zrobiłem tak i black screen


 
 

Opublikowano

Dobra czyli odpalam laucher i wpisuje nick z mineshaftera?

 

@Edit zrobiłem tak i black screen

Jeszcze nie ma aktualizacji 1.1 która to wprowadzi!

 

 

Serwer niczym nie zadziwia ,mody to zwykłe gotowce + Jeszcze vanilia

Znajdź mi serwer na tym postawiony + z autorskimi poprawkami ;)

Jak podeślesz mi kogoś polskiego kto tym się bawi to pogadamy ;)

A pozatym założe się że sam nie postawisz lepszego serwera ;)

Pozatym vanilla jest lepsza od bukkita, bo masz całkowicie wolna rękę do kody gry ;)

Jest ona dla profesjonalistów

Opublikowano
name='NetTech' timestamp='1341307865' post='4804702']

INFO POTWIERDZONE! NO-PREMIUM MINESHAFTER!

 

 

Ale że co już no-premium zrobiliście ? że już gotowe czy że będzie :)??[/s]

@ok a kiedy można spodziewać się updatu ?

"...przeważnie zachowuje się rozważnie ... "

Opublikowano

Czyli odpalasz klikasz ze nie masz premium i logujesz się passami z minecraft.net (tymi no-premium) Jak login failed to się jeszcze na mineshafter rejestrujesz na tego emaila)

Opublikowano

Oj uwierz postawię :) Poczekaj jeszcze z 2/3 tygodnie i porozmawiamy :)

Może vanilia jest lepsza ,ale za to nie ma zabezpieczeń ,serwer do rozjebania w 20min

Pozdrawiam Zgzytek.

1338110519-U641844.png

By Nemesix

Opublikowano

Oj uwierz postawię :) Poczekaj jeszcze z 2/3 tygodnie i porozmawiamy :)

Może vanilia jest lepsza ,ale za to nie ma zabezpieczeń ,serwer do rozjebania w 20min

Pozdrawiam Zgzytek.

Tsaaa.... powodzenia w tworzeniu i rozjebywaniu...

Opublikowano

Instrukcja dla graczy NO-PREMIUM: KLIK

 

dobra ale serwer off

Niestety obecnie serwer off, czekamy aż wróci hoster....

Opublikowano

Ogłaszam nabór no pomocników serwerowych oraz Beta-Testerów (serwer awaryjny BETA hamachi)

Każdy chętny pisze post w temacie w formie:

 


Temat: BetaTester / Pomocnik
Nick w MC:
Skype (ew. na PW):
Czas do poświęcenia:
Umiejętności: (czy muzyka, czy programowanie, czy mapping)

 

I zapewne już nie wróci. Ogólnie od wczoraj ani razu nie widziałem by ktoś był na serwerze...

Pitbull rano było 8 osób ale niestety obecnie nasza serwerownia jest przenoszona (prywatna) i mogą być usterki :/

A wrócić wróci i to spokojnie ;)

Opublikowano

Ponieważ główny serwer jest obecnie wyłączony, dane do serwera awaryjnego HAMACHI!

 

 

IP: 5.97.228.156

 

 

Sieci (brak hasła)

 

Pixelowi-1

Pixelowi-2

Pixelowi-3

Pixelowi-4

Pixelowi-5

Opublikowano

Temat: BetaTester (Mogę też pomóc z muzyką :) )

Nick w MC:Keasr223

Skype (ew. na PW):Wysyłam na pw

Czas do poświęcenia:dwa cztery na dobę :)

Umiejętności:Muzyka

"...przeważnie zachowuje się rozważnie ... "

Opublikowano

76551995773316449803.png

WTF?

46601080180206989660.png

:P

80877397864134546156.png

KURWA!KURWA!KURWA! O_o

41774423448059787540.png

????

21289268883198322232.png

GODDAMMIT!

89068421186324956897.png

<3

30313460995792532767.png

<3 <3 <3

46370581812814823687.png

xDDDDDDD

72018248548691859660.png

Mialem skilla SKOK to jakos wyjebalem z tej nory xD

76615523737539432095.png

Jak tam wejsc?

 

PODSUMOWUJAC ! SERWER ZAJEBIOZA!

Opublikowano

Temat: BetaTester

Nick w MC: pucza

Skype (ew. na PW): puczamc4ever ( brak mikra )

Czas do poświęcenia: 1 - 3 godz dziennie

Umiejętności: (czy muzyka, czy programowanie, czy mapping) Bardziej mapping

Opublikowano

Ponieważ główny serwer jest obecnie wyłączony, dane do serwera awaryjnego HAMACHI!

 

no dobra ale mody są potrzebne?,i czy jest white-lista?


 
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...