Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Official]TradeWorld[Modyfikacje][Przyszłość][Nowe bronie, zbroje][Prawdziwe życie][Survival]


humannus

Zagrasz na serwerze?  

342 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze ?

    • Tak!
      283
    • Nie!
      59

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 310
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie polecam

-serwer co 1-2h jest off na 3-4h

-nie ogarnięta administracja

 

 

chcecie fajny serwer proszę xxx

 

- 0 lagów

- ogarnięta administracja

-serwer fajny polecam go

Opublikowano

Dzisiaj w nocy wgrano system anty-cofkowy. Mam nadzieję, że nie będzie już takich problemów.

 

Co do pana wyżej - jakim prawem reklamujesz w mojej prezentacji swój serwer, odradzając mój a nawet na niego nie wchodząc ? Proszę o szczerą krytykę, a nie wbicie w mój temat i nabicie sobie posta i reklamy.

Opublikowano

Jak możesz to ustaw sobie zadania w konsoli, by resetowało serwer jak jest lagg.

Przydatna funkcja, radził bym skorzystać. (lul jak to brzmi ;D)

Like It!

Opublikowano

Już niedługo nowy client gry! Szykujcie się na jeszcze więcej emocji, zabawy oraz pieniędzy! Wprowadzimy wiele zmian, dodamy nowe sklepy, galerie i inne atrakcje!

Zapraszamy!

Opublikowano

Zautomatyzujesz fabrykę przez połączenie RedPower 2 i ComputerCraft

Gdyby tylko computercraft dzialal.

 

Następnie wskoczysz w otchłań piekła pokopać trochę Nether Ores

Tak wszystko super. Wróć! Przecież nie ma netheru!

 

dodamy nowe sklepy, galerie i inne atrakcje!

Pierwej naprawcie stare sklepy. Zielarz którego niepotrzebnie usuneliście przez co aby grać jest JEDNA DROGA - kopanie

Kowal który nie może naprawić rzeczy.

Inne atrakcje - mob arena na której nie spawnują się moby ?

 

nie chcesz już rozmawiać z niekompetentną administracją, która śmie uważać się za wzór ?

Tak szczególnie jeżeli admini mają takie prawa, że warna i bana mogą dać ale cuboida postawić to już nie.

 

 

Ogólnie polecam nowym grającym tam aby sami sprawdzili gre. Nie wszystko jest takie piękne jak się wydaje

 

WarAngel napisał

 

wiem, że nie będzie tak "kolorowo" jak to wygląda na pierwszy rzut oka

 

no miałeś rację

Opublikowano

Serwer już jest na wysokim poziomie. Jest tylko kilka mniej istotnych błędów.

Odniosę się do wypowiedzi JeLu.

- Jak nowi nie mogą inaczej zarobić? Stale oferuje na czacie prace dla nowych ale nikt nie piszę więc o co chodzi.

Jeżeli ktoś potrzebuje grosza to skontaktować się proszę z MrZoombie, na 100% załatwię łatwą robotę za godziwe wynagrodzenie.

 

MrZoombie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...