Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[howto] Robienie Własnego Serwera.


Kodexior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra, bo ja mam SP3(ang. Service Pack 3). I gdy wybieram karte to mam sam Loopback bez adapter ;] To sie czymś różni czy po prostu inne tłumaczenie. 5* za pomoc ;)

graphic.png

76561198059318618.pngAddFriend.png

  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

travis, nie rozni sie niczym.

zzYT2:

71 Dagger OFF

 

zpMT2 S1:

76 Body OFF

 

PL S8:

56 BM ON

 

"Wbijesz tego ducha na G i będziesz koxem"

Opublikowano

Miał ktoś to?

 

One of the virtual hard disks could not be located.

Please specify a new virtual hard disk.

 

 

Nie moge zrobić wirtualnego dysku i to mi wyskakuje :O

Opublikowano

Pomoże ktoś z tym loginem bo jak daje root to pisze incorrect ;(

 

a i na Win xp home sp 3 nie mam tego:Loopback adapter mam tylko none i coś jeszcze

1851984472.png

Neostrada 40 Mb/s -,-

Opublikowano

Zedytuj plik Mt2.vhd.

 

@foxi, root a pozniej jest password, wpisujesz mcncc.com (nie widzisz tego jak piszesz) i enter.

zzYT2:

71 Dagger OFF

 

zpMT2 S1:

76 Body OFF

 

PL S8:

56 BM ON

 

"Wbijesz tego ducha na G i będziesz koxem"

Opublikowano

Powie ktoś co pisze w tych linijkach 42 i 43??? Bo nie da się znaleźć a nawet jak edytuje jak pisze to potem mam błąd przy uruchomieniu że kod źródłowy jest wadliwy -.-'

695039567.png

Średnia prędkość mojego ostatniego pobierania gry WOW :)

mojspeed.jpg

Gość Mounthains
Opublikowano

kurwa mam viste 32 bity i nie moge zainstalować Virtuala -,-

Opublikowano

Kodexior podal link do serverinfo.py ktore trzeba wrzucic do multilaunchera boya (w innym temacie masz ten plik).

zzYT2:

71 Dagger OFF

 

zpMT2 S1:

76 Body OFF

 

PL S8:

56 BM ON

 

"Wbijesz tego ducha na G i będziesz koxem"

Opublikowano

A udalo sie komus zrobic serva na neo bo ja mam blad polaczenia sie z serverem

http://download.microsoft.com/download/3/0/e/30e87f07-d6b3-4ab3-a93d-a17814ed8b4b/64%20BIT/setup.exe

Zobacz na tym Virtualu ja tez mam 32bit a zainstalował mi sie dopiero na 64 :P

Gość PanZagłady
Opublikowano

Mozna tez serverinfo.py dac do moda od kamera ;) . Dziala bez zarzutu. Na ML od boya wyskakiwal mi blad danych w pliku systeminfo.py. Wiec bledy na ML od boya mialem.

Opublikowano

Stawiasz serwer na localu przeciez, jesli sie nie myle to net z tym wszystkim nie ma nic wspolnego.

zzYT2:

71 Dagger OFF

 

zpMT2 S1:

76 Body OFF

 

PL S8:

56 BM ON

 

"Wbijesz tego ducha na G i będziesz koxem"

Opublikowano

Tez mi sie tak wydaje ze nic nie ma wspolnego ale mam caly czas blad polaczenia sie z serverem.Cos poradzicie :)

Opublikowano

Może mi ktoś powiedzieć czy mam all ok?

Zobaczcie ssy:

http://i34.tinypic.com/14bopwl.png

http://i35.tinypic.com/15guzyx.png

Nie mogę się z serwerem połączyć.

 

Przepisuję obrazki , robie spolszczenia oraz pomagam. Nie oczekuję 5* wystarczy , że podziękujesz.

我喜欢煎饼. 我玩波兰服务器. 有时,在私下进行。

Expie na warnach od Mou. :D

Opublikowano

teraz tylko kupić dedyka i jazda serwer dla tysiąca

Moje gg://8312187

Prośba o pisanie linków w


UP na przeklej.pl

Rozdaje zaproszenia na lockerz.com

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...