Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[howto] Robienie Własnego Serwera.


Kodexior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tą karte musicie dodać :) To jest Microsoft Loopback i wpisać IP 192,168,5,100

Ubiegły nick:W-A-R-R-O-C-K [*]

 

Banik ! :D

 

Grałem na longjuyt2 s1.

Woj mental 87lvl.

Skile :

Duchowe P Silne P Walniecie P Uderzenie miecza P Tapniecie P

 

Moje najlepsze 8 lat to Rap...

8539.gif

10500.jpg10161.jpg

4831.gif10444.gif

30384.png30776.gif

30041.jpg30023.png

 

Qyyt2

 

78lvl Czas gry : 2 dni (1 08 09)

Eq.Syfne, stal +6 magnetyk +6 ebo +9 lwia +8 :)

 

Priv serwer metin2=strata czasu.

Opublikowano

dam rade postawić na 768ram? chyba nie;/ ale jak to jest?

 

 

 

Niech ktoś zrobi 1 wielki poradnik jak zrobić serva z downloadami jak odpalic itp. najlepiej z tego kodexiora bo jest dobry ale z normalnymi słowami .... bo ja dopiero zaczynam z metin sie udzielac i nie wiem jakie nowości ;d

freesb itp. jak itp. xD

fs.png

Opublikowano

Wow udało się ;] Dzięki za tut'a Działa :P ;]

 

A co do tego wypakowywania... xD mi też pobierało w .exe ale jak się pobrało to wyskoczyło 7-zip więc jeśli nie masz 7-zip to sobie ściągnij....;)

 

@EDIT

 

Zal wyłączyłem żeby zrobić sobie prawo GM to teraz jak daje ./start to się ładuje i ładuje :( o co chodzi?

47a2cebcf2f4df95.png

Opublikowano

Hehehe myślicie, że na Pl metku daloby radę zrobić miecz żalu +9 z 45śr, 20um, 20% szybkosc zaklecia, 20% na trupy, i 10% krktyka ?

 

Nie ma to jak baza danych.

NIE - SERWER OFF. - i nie pytaj mnie o to.

Watch your back.

 

 

Nowe filmy:

http://www.youtube.com/user/ClickHourDone

Opublikowano

Mam maly problem jak wpisuje login to wszystko spoko ale jak haslo to literki nie pokazuja sie. Prosze o pomoc:)

jA Nop

Gość PanZagłady
Opublikowano

Chodzi ci o haslo do freebsd przy logowaniu ??. Nie beda sie pokazywac literki . Tak jest w linuxie , freebsd i kazdej dystrybucji. Takze wpisz normalnie mcncc.com i enter powino wyskoczyc Mcncc#.

Gość PanZagłady
Opublikowano

Chodzi ci o haslo do freebsd przy logowaniu ??. Nie beda sie pokazywac literki . Tak jest w linuxie , freebsd i kazdej dystrybucji. Takze wpisz normalnie mcncc.com i enter powino wyskoczyc Mcncc#.

Opublikowano
Chodzi ci o haslo do freebsd przy logowaniu ??. Nie beda sie pokazywac literki . Tak jest w linuxie , freebsd i kazdej dystrybucji. Takze wpisz normalnie mcncc.com i enter powino wyskoczyc Mcncc#.

No dzieki :) Ziomek jestes:P A 5* leci

jA Nop

Opublikowano
Kodexior bez FTERM da sie zrobic ?

 

Tak da się zrobić. Ja z niego nie korzystam :)

//Zakaz umieszczanie reflinków w sygnie

SsKoRpIoN

Opublikowano
Andrzej13, jesli masz taki błąd, od nowa wypakuj i rób.

Wypakowalem od nowa do innego folderu, pozmienialem nazwy, w tym pliczku te linijki też. i dalej te błąd z bin/sh

 

Pomorze ktos ??

Slowniczek


2rh7ebb.jpg

Opublikowano

Andrzej, zmieniłeś linijki tak jak kazałem w notatniku?

 

@Pitbul, musisz włączyć do nowa serwer. Tak jest jeśli dwa razy się wpisze komende ./start

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Ja mam zedytowane i to samo wyskakuje...

Napisałeś "a to drugie ip" chodzi o "name server" czy to pod ipv4 gateway?

zzYT2:

71 Dagger OFF

 

zpMT2 S1:

76 Body OFF

 

PL S8:

56 BM ON

 

"Wbijesz tego ducha na G i będziesz koxem"

Opublikowano

Co jest server mi sie odpalil ale jakl wchodze w launchera to mam blad polaczenia sie z serverem :P

Opublikowano

a ja mam karte taka sama tylko ze bez tej koncowki adapter moze przez to zaraz sprawdze :P

@U mnie jest karta ale bez tej koncowki tylko :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...