Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[howto] Robienie Własnego Serwera.


Kodexior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

to są juz konfigurowane pliki teraz tylko trzeba je podlaczyc do local hosta naszego

co zrobic jak nie mam firmy microsoftu w producentach przy intalacji karty sieciowej???

Opublikowano

Błąd w pkt 4 :)

Tam jak on ma

<absolute type="string">D:\Metin2\Mt2.vhd</absolute>

to to :

D:\Metin2\Mt2.vhd

Jest lokalizacją pliczka serwa :D

 

1190824157.png

Opublikowano

Zrobiłem wszystko krok po kroku jak napisane oprócz ostatniego bo nie wiem jak się to robi ale użyłem za to spolszczenia na modzie kamera i ciągle błąd połączenia z serverem :/

Opublikowano
mowie odrazu nie dziala na neo

 

Fuck :s

Nie dało by się jakoś jednak włączyc przez tą neo?; d Hamachi, no-ip or something

Opublikowano

Przez hamachi postawisz jest tutek właśnie.

 

@offtop

Zara se dodam baze mysql z clubmt2 :D

Opublikowano

Moglby ktos umiescic w necie ten pliczek co wyglada jak komputerek? to ma 12kb, a jak pobralem te 705mb to tego tam nie ma.. Prosze o szybka odpowiedz

Avate_eune_117_4_logo.png

Opublikowano

Hmmm... I działa taki plik bez niczego? :P

PS: Widze że Kodexior looka na temat, prosze cie, przeczytaj moj temat o nazwie

"Serwer..., mam dużo kasy"

Pozdro :P

Opublikowano

Co mowicie ze na neo nie dziala jak kumplowi poszlo na neo a mi nie chce :P

@Juz wiem on zrobił sobie stale ip zaraz pokombinuje i zobacze czy dziala :)

Opublikowano

Bardzo proszę żeby ktoś dał screena albo napisał jakie linijki zmienić, bo to że 42 i 43 to mi nic nie mówi... rozszerze oknno notatnika i 42 bedzie w innym miejscu wiec niech ktos z laski swojej poda jak co pisze w tych dwoch linijkach.

695039567.png

Średnia prędkość mojego ostatniego pobierania gry WOW :)

mojspeed.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...