Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[howto] Robienie Własnego Serwera.


Kodexior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@ PanZagłady

nie obrażę się wiem ze mam kompa jak ze złomu ale... mam tez laptopa

AMD Turion 64 2.01GHz

1GB ramu

Win xp sp3

geforce 6100 256mb

tu mi się wydaje ze powinno być dobrze :P nie wiem jak w praktyce :D

powiedzcie coś więcej czy i na tym kompie będą lagi i czy komp to utrzyma ?:D

 

userbar775925.gif
Opublikowano
Witam ponownie, mam kolejny problem:

problemtw.th.png

Z góry dziękuje. :rolleyes: java script:add_smilie(":rolleyes:","smid_10")

 

//edit Poradziłem sobie sam :D

 

co z tym zrobiłeś bo też to mam

Opublikowano

@Gladzislaw.

Z tego co podales to mozna lajtowo na laptopie postawic serwer ;) i grac na nim . Masz 2x rdzeniowy procesor wiec lagow nie bedzie w/g mnie.

 

@ elo23456

Oczywiscie ,ze moze kolega zagrac poczytaj tutoriale o laczeniu serwa przez hamachi ;) . Kolega musi byc w twojej sieci hamachi. Miec launchera z ip na twoj serwer .

 

@ wkakan

Widocznie albo:

1. Nie sciagnales do konca wiec brakuje paru plikow.

2. Rozpakowywales innym programem niż 7-zip File Manager ;).

 

 

Opublikowano

Nie no sory co jest?Serw włącza mi się już półgodziny i nie mam żadnego końca ładowania w Freebsd...A jak próbuję się połączyć przez chińskiego launchera to mam Błąd podczas ...

Opublikowano

Ma ktoś Virtual PC 2007 sp2 ? Bo wszędzie szukałem i nigdzie nie znalazłem , a strona microsoftu mi nie działa :(

Opublikowano

Siemka mam problem bo nieumiem robic serva i mam prosbe z kim moge zagrac na hamachi tak przez dzien albo cos pls gg 13744363

//Nieregulaminowa sygnaturka

Opublikowano

CO TO MA BYC!!! Robie wszytsko tak jak w poradniku na koncu pisze zawsze ConnectDBCheckAuthmasterAuth 6connect : operation time out

 

connect : operation time out

connect : operation time out

connect : operation time out

connect : operation time out

connect : operation time out

connect : operation time out

 

IP mam dobrze ustawione a JAK SIE LACZE TO BLAD

 

CO JEST DO CHOLERY!!!

Opublikowano

Virtual PC was unable to register this virtual machine configuration file.

Please verify that the configuration file is a valid Microsoft virtual machine configuration. Co musze zrobic ? Bo juz mialem nacisnac finish a to mi sie pokazalo :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...