Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by BR3ND 1.7.10, SURVIVAL + GILDIE, Autorsko spolszczone pluginy + STRONA WWW!


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@BR3ND - Pliki są ZAISTE!, lecz mam pytanie, jak mam sobie poradzić z X-ray'owcami, skoro Orebfuscator nie działa ?

siw6.png


By Me.


Pomogłem? Łapka w górę !

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jak mam sobie poradzić z X-ray'owcami, skoro Orebfuscator nie działa ?

 

Na daną chwilę jedynym wyjściem jest ustawienie OtherDrops jako anty x-ray.

 

 

@RexioMan

 

Nie spodziewałem się, że komuś może coś takiego przeszkadzać. Usunę to w przyszłym update. :)

Opublikowano

Dlaczego normalny gracz nie może nic niszczyć, ani budować???

Nie ma tam cubboid"a. Da się jakoś ustawić, aby mógł???

Pomogłem?? Kliknij Lubię To

Opublikowano

Dlaczego normalny gracz nie może nic niszczyć, ani budować???

Nie ma tam cubboid"a. Da się jakoś ustawić, aby mógł???

 

Chyba chodzi Ci tylko o 16 kratek od spawnu. Ustaw w pliku bukkit.yml spawn-radius na 1. ;)

Opublikowano

Bardzo fajne pliki, tylko 2 pytanka.

Usunołem z motd wszystko co tam było a i tak wyświetla mi się to na chacie.

A i jak usunąć to Dziękuje za korzystanie z moich plików BR3ND

Opublikowano

Bardzo fajne pliki, tylko 2 pytanka.

Usunołem z motd wszystko co tam było a i tak wyświetla mi się to na chacie.

A i jak usunąć to Dziękuje za korzystanie z moich plików BR3ND

 

Essentials -> motd

ZavAutoMessager -> config

Opublikowano

Poda mi ktoś wzór żeby na tabliczce pisało czy jestem online/offline oraz kiedy było się ostatnio ?

 

1 linijka = [pss]

2 linijka = nick

Opublikowano

Brend, otóż mam problem wklejam to wszystko na swój serwer na hostingu, lecz nie działa kompletnie nic, pomógłbyś? :X

 

Musiałbyś bardziej sprecyzować problem. Może na hostingu w panelu sam musisz ustawić silnik itp. Spróbuj zostawić wszystkie to co jest pierwotnie i wkleić tylko pluginy.

Opublikowano

Witam.

Wszystko fajnie tylko nie działa pvp na mapie. Ktoś wie jak włączyć ? :) A i zmieniłem już w server properties pvp na true.

 

Spróbuj wpisać /pvp global on.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...