Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić, wybrać za daną kwotę uridium?


YOKYO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- statek: goliath, vega

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 1 lf3 16 bo2 15 naj napedow 31 lf3

- formacje dronów: za kredki all

- stan wrót: alfa 20 beta 15 gamma 62 zeta w trakcie robienia

- profil pilota: 15PP

- PET:1 lvl nie chce mi sie go expic

- designy na statek oraz do dronów: 1 havock all z handlu i diminisher

- ilość hal high-tech:2

-drony: 8 irków 6 lvl 1 lvl ulepszenia

- ilość uridium do wydania: 86k-1kk ;)

Kup formacje, rób PP i zbieraj zielone i złote szkrzynki

  • Odpowiedzi 827
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

- statek: Goliath :D
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 5 lfp, 2 irki
- formacje dronów: Nie pamiętam
- stan wrót: Narazie ani jedne
- profil pilota: 3PP
- PET:Brak
- designy na statek oraz do dronów: Na statek 5% dmg Zwykły
- ilość hal high-tech: 1
- ilość uridium do wydania: do 10k :D

lechus1412.jpg

Luffy D.Monkey 400mln Beri

Pomogłem?. Daj like :)

Opublikowano

- statek: Goliath :D

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 5 lfp, 2 irki

- formacje dronów: Nie pamiętam

- stan wrót: Narazie ani jedne

- profil pilota: 3PP

- PET:Brak

- designy na statek oraz do dronów: Na statek 5% dmg Zwykły

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: do 10k :D

Widać dopiero zaczynasz grę ;) Zbieraj CDD do PP, jest on bardzo ważny. No i zaopatrz się w BO2, jeśli nie masz. 

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

Widać dopiero zaczynasz grę ;) Zbieraj CDD do PP, jest on bardzo ważny. No i zaopatrz się w BO2, jeśli nie masz. 

Nie chce sie wcinac, ale wg mnie na poczatku PP nie warto za duzo inwestowac, chyba ze tylko te 2 pp czy tam 3 do hp i potem powolutku... i lepiej kupowac lf3 niz bo2, bo jak go gracz jakis zaatakuje mocny, to i tak z golcem szybko padnie, a jednak lf3 moze uzyc do obrony przed slabszymi, no i przede wszystkim do botkow... a  na poczatek te za 128k kr starcza oslonki...

Wiec radze powoli lf3 kupowac, licytowac golca, i flaxy dopelniac do tych 2 irkow...

Opublikowano

Kup formacje, rób PP i zbieraj zielone i złote szkrzynki

Z skrzynkami bym sie wstrzymal, a powoli ulepszalbym drony (nie lasery/bo2/wyrzutnie) bo ulepszanie dronow najkorzystniejsze, nie ulepszaj nigdy lf3 i gorszych, jedynie LF4

 

Co do PP - radze licytowac CDD i z losów zdobywać, troche mniej z uri bo jednak 16pp = 125cdd=37k uri i robilbym tylko do 24pp...  Poexpilbym peta na 8 lvl, potem go bym wylaczyl, i z kamyka w GG korzystac jedynie (mowie glownie o mk, ew. dk, sibelonitki itp.)

A jak robic PP masz tu:

 

http://wklej.org/id/1366410
Opublikowano

Statek: Goliath, vega, Aegis, Spearhead, Leonov, wolna hala
Designy: Te z handlu + Sentinel, Venom, Diminisher
Dorny: 10 dronów (16 lvl), 11 Havocków, 1 Herc
Lasery: 35 LF4 (16lvl)
Wyrzutnia rakiet: Hell 2(3lv)
Pet: 15lv
Mechanizmy: naprawczy 3lv, kamikadze 3lv, , 2 zbieracze 3lv,
Protokoły: radarowy 3lv
Generatory napędu: mnóstwo najlepszych
Generatory osłon: mnóstwo najlepszych
Profil pilota: 35PP
Skylab: Full 20lv
Formacje dronów: nietoperz, krab, ćma, romb, strzała, żółw
Dodatki: Wszystkie z handlu (dosłownie)
Stan wrót:
nie mam czasu na wrota ~4k energii

 

Co proponujecie?

www.pomyslowi24.pl
Opublikowano

Statek: Goliath, vega, Aegis, Spearhead, Leonov, wolna hala

Designy: Te z handlu + Sentinel, Venom, Diminisher

Dorny: 10 dronów (16 lvl), 11 Havocków, 1 Herc

Lasery: 35 LF4 (16lvl)

Wyrzutnia rakiet: Hell 2(3lv)

Pet: 15lv

Mechanizmy: naprawczy 3lv, kamikadze 3lv, , 2 zbieracze 3lv,

Protokoły: radarowy 3lv

Generatory napędu: mnóstwo najlepszych

Generatory osłon: mnóstwo najlepszych

Profil pilota: 35PP

Skylab: Full 20lv

Formacje dronów: nietoperz, krab, ćma, romb, strzała, żółw

Dodatki: Wszystkie z handlu (dosłownie)

Stan wrót:

nie mam czasu na wrota ~4k energii

 

Co proponujecie?

-Rób wrota, chociaż nie masz czasu :D,

-ulepsz profil pilota do ~ 42pp, żeby mieć kalibracje, manewry i to co potrzebne. Profil ustawiasz pod siebie więc jak chcesz:-P

KLIKNIESZ? <3 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Uri: ~50.000
Statek: Vega
Designy: Wszystkie z handlu
Drony: 5 Iris, 3 Flax, Apis 12/45, Zeus 7/45
Lasery: 3 LF-4, 12 LF-3
Generatory napędu: 8 najlepszych (brakuje 2 do FS)
Generatory osłon: 8 B-02
Profil pilota: 3 PP (brakuje mi 10 CDD do 4)
Skylab: 20 lv
Formacje dronów: wszystkie za kredki
Dodatki: Wszystkie z handlu
Stan wrót: Zeta 52/111

Teraz mam dylemat, gram na INT1 bez klanu i nie wiem, czy 6 irka kupić za urkę, czy za kredki. Uzbieranie ponad 150 mln kredytów zajmuje mi dużo czasu (główne źródło dochodu to skylab).
Od początku niemal całą urkę pakuję w skrzynie, zamiast w wyposażenie. Skrzynie zbieram tylko podczas eventu na Zeusa. Nie chcę tego zmieniać, bo z tego, co widzę nie jest to zła decyzja - wypadają LF-3, B-02, napędy, części do dronów, rzadziej LF-4. Do tego mam elitarną amunicję, dzięki czemu mogę robić misje polegające na niszczeniu wrogów. 

Czy może zrobić tylko FS (dokupić te 2 napędy) i ew. 8 PP (zrobię wtedy tech. osłony 5/5), na irka zbierać kredki, a urkę dalej pakować w skrzynie?

 

W klanie latać nie chcę, bo nie zwracam uwagi na żółte i zielone tagi. Przez to wywołam 50 wojen, a później i tak mnie z klanu wypierdzielą. 

ㅈㅈ.

Opublikowano

Uri: ~50.000

Statek: Vega

Designy: Wszystkie z handlu

Drony: 5 Iris, 3 Flax, Apis 12/45, Zeus 7/45

Lasery: 3 LF-4, 12 LF-3

Generatory napędu: 8 najlepszych (brakuje 2 do FS)

Generatory osłon: 8 B-02

Profil pilota: 3 PP (brakuje mi 10 CDD do 4)

Skylab: 20 lv

Formacje dronów: wszystkie za kredki

Dodatki: Wszystkie z handlu

Stan wrót: Zeta 52/111

 

Teraz mam dylemat, gram na INT1 bez klanu i nie wiem, czy 6 irka kupić za urkę, czy za kredki. Uzbieranie ponad 150 mln kredytów zajmuje mi dużo czasu (główne źródło dochodu to skylab).

Od początku niemal całą urkę pakuję w skrzynie, zamiast w wyposażenie. Skrzynie zbieram tylko podczas eventu na Zeusa. Nie chcę tego zmieniać, bo z tego, co widzę nie jest to zła decyzja - wypadają LF-3, B-02, napędy, części do dronów, rzadziej LF-4. Do tego mam elitarną amunicję, dzięki czemu mogę robić misje polegające na niszczeniu wrogów.

 

Czy może zrobić tylko FS (dokupić te 2 napędy) i ew. 8 PP (zrobię wtedy tech. osłony 5/5), na irka zbierać kredki, a urkę dalej pakować w skrzynie?

 

W klanie latać nie chcę, bo nie zwracam uwagi na żółte i zielone tagi. Przez to wywołam 50 wojen, a później i tak mnie z klanu wypierdzielą.

Dokup do FS, i dokoptuj do bańki. Osłonki i resztę wypo licytuj. A uri pakuj we wrota.

KLIKNIESZ? <3 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Uri: ~300.000
Statek: Golec
Designy: Dimisher  (tylko nim latam)
Drony: 8 irków,  Apis 22/45, Zeus 7/45
Lasery: 3 LF-4, mnóstwo Lf-3
Generatory: Full
Generatory osłon: 25 B-02
Profil pilota: 26 PP
Skylab: 20 lv
Formacje dronów: kredkowe
Dodatki: Wszystkie z handlu
Pet: Zbieracz 3 kamikaze 3 wykrywacz 3 handlowy 2 rep 1, 2 radary

+ 6 havocków

Opublikowano

Uri: ~300.000

Statek: Golec

Designy: Dimisher  (tylko nim latam)

Drony: 8 irków,  Apis 22/45, Zeus 7/45

Lasery: 3 LF-4, mnóstwo Lf-3

Generatory: Full

Generatory osłon: 25 B-02

Profil pilota: 26 PP

Skylab: 20 lv

Formacje dronów: kredkowe

Dodatki: Wszystkie z handlu

Pet: Zbieracz 3 kamikaze 3 wykrywacz 3 handlowy 2 rep 1, 2 radary

+ 6 havocków

Gdy będzie event na LF-4, zbieraj skrzynie, aby powiększyć ilość laserów. Możesz również kupić formacje za 100k URI.

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

Uri: ~300.000

Statek: Golec

Designy: Dimisher (tylko nim latam)

Drony: 8 irków, Apis 22/45, Zeus 7/45

Lasery: 3 LF-4, mnóstwo Lf-3

Generatory: Full

Generatory osłon: 25 B-02

Profil pilota: 26 PP

Skylab: 20 lv

Formacje dronów: kredkowe

Dodatki: Wszystkie z handlu

Pet: Zbieracz 3 kamikaze 3 wykrywacz 3 handlowy 2 rep 1, 2 radary

+ 6 havocków

Rób wrota epsilon i jak bd event na zeusa albo na LF4 zbieraj skrzynie.

KLIKNIESZ? <3 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!

Statek: Goliath

Wyposażenie oraz poziom ulepszenia: 7LF3, 3Bo2, 7 irków, fs, wszystkie potrzebne dodatki

Formacje: za kredki

Stan wrót:

Alfa-10/34

Beta-13/48

Gamma-7części

Zeta-37/111

PP: 5PP Optymalizacja poszycia 1 2/2, Mechatronika 1/5, Technologia osłony 1/5, Teoria Namierzania 1/5

Pet: 1lvl, Zbieracz surowców

Designy:Spectrum, do dronów zaden

Ilość hal: 1

i jeszcze 14 lvl ;d

Mam do wydania 300k uri. Myślę nad kupnem serca i ćmy. Brakujące wyposażenie wylicytuje na handlu. Nie mam premium. Podsuwajcie swoje myśli co na moim miejscu byście kupili ;d.

Opublikowano

Myślę, że na tym poziomie gry możesz (powinieneś) kupić romb dzięki któremu naprawdę fajnie idzie urki i widać różnicę, gdy ją używasz. Przede wszystkim dobij do 31 lf3 i 15 bo2, bo to podstawa, oraz wylicytuj 8 irka. Resztę urki, gdy kupisz romba, wydaj na profil pilota. Myślę, że przy takim koncie nie warto inwestować w ćme ani serce, ale to tylko moje zdanie. Zrób jak uważasz.

Opublikowano

Witam!
Statek: Leonov i spearhed 
Wyposażenie i poziom ulepszeń : 7 lf-3, Dużo lf-2, 2 b02 1 na 2 lvl, 4 g3n-7900, dużo A03, 2 irki 5 flaxów, Wyrzutnia rakiet, Dodatki prawie wszystkie, formacja strzały.
Stan wrót: 
Alfa - 11
Beta - 10
Gamma - 3
Zeta -4
Reszta 0

PP: 3 - 1/2 Optymalizacja poszycia I, 1/5 Mechatronika, 1/5 Technologia osłony cdd 0 przed kwilą wymieniłem :)
Pet- nie mam  
Desingi- wszystkie na golca, spearhed- 0, vega chyba też wszystkie 
hale- 2

Lvl/poziom- 13
Mogę wydać/uzbierać dużo dlatego że dzienie zbieram około 7/10 k uridium 

26uf3tZZqdpY0r4LC.gif

Opublikowano

Witam!

Statek: Leonov i spearhed 

Wyposażenie i poziom ulepszeń : 7 lf-3, Dużo lf-2, 2 b02 1 na 2 lvl, 4 g3n-7900, dużo A03, 2 irki 5 flaxów, Wyrzutnia rakiet, Dodatki prawie wszystkie, formacja strzały.

Stan wrót: 

Alfa - 11

Beta - 10

Gamma - 3

Zeta -4

Reszta 0

PP: 3 - 1/2 Optymalizacja poszycia I, 1/5 Mechatronika, 1/5 Technologia osłony cdd 0 przed kwilą wymieniłem :)

Pet- nie mam  

Desingi- wszystkie na golca, spearhed- 0, vega chyba też wszystkie 

hale- 2

Lvl/poziom- 13

Mogę wydać/uzbierać dużo dlatego że dzienie zbieram około 7/10 k uridium 

Rób full lf-3 + najlepszy speed i bo2 później w między czasie kupując irysy z handlu, później jakieś formacje (gdy będziesz miał 6 lub więcej irków) najlepiej serce/romb.

Opublikowano

Rób full lf-3 + najlepszy speed i bo2 później w między czasie kupując irysy z handlu, później jakieś formacje (gdy będziesz miał 6 lub więcej irków) najlepiej serce/romb.

czyli 31 lf-3 i 31 najlepszy speed? i ile bo2 . A i kupić golca?

26uf3tZZqdpY0r4LC.gif

Uczeń
Opublikowano

- statek:Golexc
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:5lf-4 aprils
- formacje dronów:cma
- stan wrót:0
- profil pilota:24
- PET:brak
- designy na statek oraz do dronów:havoc 1
- ilość hal high-tech:1
- ilość uridium do wydania:90 000

Opublikowano

- statek:Golexc

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:5lf-4 aprils

- formacje dronów:cma

- stan wrót:0

- profil pilota:24

- PET:brak

- designy na statek oraz do dronów:havoc 1

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:90 000

Rub wrota, lub jak wolisz kup peta i leć na cubiki go expić a puźniej kup kamikadze, i zamało informacji podałeś...

26uf3tZZqdpY0r4LC.gif

Opublikowano

- statek:Golexc

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:5lf-4 aprils

- formacje dronów:cma

- stan wrót:0

- profil pilota:24

- PET:brak

- designy na statek oraz do dronów:havoc 1

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:90 000

Zbieraj na serce, rób Zety. 

Opublikowano

- statek: aegis golec vega 
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 4 lf4(8lv 2x7lv 1lv ) dużo lf3 około 20 bo2 fs 
- formacje dronów: cma romb serce i te za kredki 
- stan wrót: alfa 26/34 beta 22/48 gamma 71/82 epsilon 49/99 zeta 26/111 
- profil pilota: 31pp
- PET:15 lv kamikaze 3 zbieracz 3 handlowy 3 3xradarowe 3 
- designy na statek oraz do dronów:3 havoki all z handlu i sentinel venom solace spectrum
- ilość hal high-tech:3 
- ilość uridium do wydania:225k

-premka: tak

POMOGŁEM DAJ LIKE !! TO NIC NIE KOSZTUJE :P

 

gram na sfgame s.4 nick vakoss407 zapraszam do gildii

Opublikowano

- statek: aegis golec vega 

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 4 lf4(8lv 2x7lv 1lv ) dużo lf3 około 20 bo2 fs 

- formacje dronów: cma romb serce i te za kredki 

- stan wrót: alfa 26/34 beta 22/48 gamma 71/82 epsilon 49/99 zeta 26/111 

- profil pilota: 31pp

- PET:15 lv kamikaze 3 zbieracz 3 handlowy 3 3xradarowe 3 

- designy na statek oraz do dronów:3 havoki all z handlu i sentinel venom solace spectrum

- ilość hal high-tech:3 

- ilość uridium do wydania:225k

-premka: tak

Rób zety i rozwijaj pp. 

Opublikowano

35pp

Pl3

19lvl

35lf4 (16)

20bo2 (16)

10havo

1herc

10dronow (16)

Duzo ammo

Uri : 3,1mln

KLIKNIESZ? <3 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...