Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: skille na P na 5lv, serwer stabilny max lv 255, mało ulepszaczy, ilość ludzi hmm więcej niż 100

serwer ma być dobrze zabezpieczony i bez eq navi, ceny u handlarzy niskie, do 10 zbroi i broni, serwer typu for fun/easy, administracja zawsze pomocna, i jak by to było możliwe ile serwer stoi i strona serwera Tylko nowy serwer

Dodatkowe info: grałem na Xenox. Gorgony, Lomax, Divine world s2, Diamond, Hammer, Paradise, Ravia, balmora, tiveria, antissa, PvpMt2 itanos emperius.

Nagroda za Pomoc: LIKE

 

Polecam Reinor moze ci sie spodoba:

-max 150

-skille wbijasz na m1 i od razu wbija ci P

1382375685-U592769.png


  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zarabianiu na allegro. nie balmora! coś podobnego do niej. nie globale!

Dodatkowe Info: może być hard.

Nagroda za pomoc: lajk ;p?

 

Xenoxa proponuje, troche tego na allegro jest to pewnie i kupują

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: skille na P na 5lv, serwer stabilny max lv 255, mało ulepszaczy, ilość ludzi hmm więcej niż 100

serwer ma być dobrze zabezpieczony i bez eq navi, ceny u handlarzy niskie, do 10 zbroi i broni, serwer typu for fun/easy, administracja zawsze pomocna, i jak by to było możliwe ile serwer stoi i strona serwera Tylko nowy serwer

Dodatkowe info: grałem na Xenox. Gorgony, Lomax, Divine world s2, Diamond, Hammer, Paradise, Ravia, balmora, tiveria, antissa, PvpMt2 itanos emperius.

Nagroda za Pomoc: LIKE

Senthia,ma +250lv.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwy exp ale nie przesadny (tam miedzy Medium a Easy, żeby w jeden dzień wbić na 80 ale nie 120), dużo nowości, lecz troche trudu w grze musi być (nie chce takiego serwera jak Emperius gdzie gra jest tylko rutynowa bo sie tylko idzie do rpzodu)

Dodatkowe Info: serwer polski, nie dawno powstawiony

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwy exp ale nie przesadny (tam miedzy Medium a Easy, żeby w jeden dzień wbić na 80 ale nie 120), dużo nowości, lecz troche trudu w grze musi być (nie chce takiego serwera jak Emperius gdzie gra jest tylko rutynowa bo sie tylko idzie do rpzodu)

Dodatkowe Info: serwer polski, nie dawno powstawiony

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Polecam SpotlineMt2

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwy exp ale nie przesadny (tam miedzy Medium a Easy, żeby w jeden dzień wbić na 80 ale nie 120), dużo nowości, lecz troche trudu w grze musi być (nie chce takiego serwera jak Emperius gdzie gra jest tylko rutynowa bo sie tylko idzie do rpzodu)

Dodatkowe Info: serwer polski, nie dawno powstawiony

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Reinor, spełni wszystkie Twoje wymagania.

Opublikowano

iMetin

Za iMetin podziękuję,kasa tam leci tak wolno że na 30 lv miałem coś ok. 200k a perły tam ponoć po 10kk szt więc PZDR -.-

Ktoś ma jeszcze jakiś inny serwer ?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duża ilość ludzi,szybki exp,drop i kasa.Dużo ciekawych nowości.

Dodatkowe Info: Grałem już na Glador.Xenox,Eruris,Emperius mnie nie interesuje bo za dużo bugów.

Nagroda za pomoc: 3x limit like !

 

Spotline? Emperius?

Opublikowano

Polecam Reinor moze ci sie spodoba:

-max 150

-skille wbijasz na m1 i od razu wbija ci P

Senthia,ma +250lv.

 

Mi raczej chodzi o takiego ostrego for fun :)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: skille na P na 5lv, serwer stabilny max lv 255, mało ulepszaczy, ilość ludzi hmm więcej niż 100

serwer ma być dobrze zabezpieczony i bez eq navi, ceny u handlarzy niskie, do 10 zbroi i broni, serwer typu for fun/easy, administracja zawsze pomocna, i jak by to było możliwe ile serwer stoi i strona serwera Tylko nowy serwer

Dodatkowe info: grałem na Xenox. Gorgony, Lomax, Divine world s2, Diamond, Hammer, Paradise, Ravia, balmora, tiveria, antissa, PvpMt2 itanos emperius.

Nagroda za Pomoc: LIKE

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym żeby to był hard

Dodatkowe Info: Serwer prywatny / HARD / proszę o nie podawanie Balmory/Draenora/Ravii grałem na trzech i już się ponudziły :).

Nagroda za pomoc: zarzuce lajka

Kiedyś zbierałem minusy.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym żeby to był hard

Dodatkowe Info: Serwer prywatny / HARD / proszę o nie podawanie Balmory/Draenora/Ravii grałem na trzech i już się ponudziły :).

Nagroda za pomoc: zarzuce lajka

Wydaje mi sie ze moze Elite-Fighters

Opublikowano

Wydaje mi sie ze moze Elite-Fighters

Dzięki sprawdze serwer, słyszałem coś o nim ale nie wiem dokładnie jaki to jest. Lajkuje.

Kiedyś zbierałem minusy.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:przyjemności z gry

Dodatkowe Info:Serwer Standardowy bez zadnych dodatków stary system 0 epikow poza z bojowego syrek i tyle moze byc ze stalki hwang

Nagroda za pomoc:limit like na koncie użytkownika który mi pomoze

Z góry Dziękuje PS: nie paczcie na orto Pisze z Telefonu

Black%20Bul...jpg

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:przyjemności z gry

Dodatkowe Info:Serwer Standardowy bez zadnych dodatków stary system 0 epikow poza z bojowego syrek i tyle moze byc ze stalki hwang

Nagroda za pomoc:limit like na koncie użytkownika który mi pomoze

Z góry Dziękuje PS: nie paczcie na orto Pisze z Telefonu

Balmora:

www.balmora.pl

Ravia:

www.ravia.eu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:przyjemności z gry

Dodatkowe Info:Serwer Standardowy bez zadnych dodatków stary system 0 epikow poza z bojowego syrek i tyle moze byc ze stalki hwang

Nagroda za pomoc:limit like na koncie użytkownika który mi pomoze

Z góry Dziękuje PS: nie paczcie na orto Pisze z Telefonu

 

 

Polecam ravia.eu albo zaczekać do połowy miesiąca na serwie który się zwie Balantia.

HBV27j.png

Opublikowano

Szukam Angielskiego zajebistego serwera na którym grają też polacy i jest dużooo osób może nie 5 tyś online jak na pandora ale żeby można było nieźle popykać

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: skille na P na 5lv, serwer stabilny max lv 255, mało ulepszaczy, ilość ludzi hmm więcej niż 100

serwer ma być dobrze zabezpieczony i bez eq navi, ceny u handlarzy niskie, do 10 zbroi i broni, serwer typu for fun/easy, administracja zawsze pomocna, i jak by to było możliwe ile serwer stoi i strona serwera Tylko nowy serwer

Dodatkowe info: grałem na Xenox. Gorgony, Lomax, Divine world s2, Diamond, Hammer, Paradise, Ravia, balmora, tiveria, antissa, PvpMt2 itanos emperius.

Nagroda za Pomoc: LIKE

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: skille na P na 5lv, serwer stabilny max lv 255, mało ulepszaczy, ilość ludzi hmm więcej niż 100

serwer ma być dobrze zabezpieczony i bez eq navi, ceny u handlarzy niskie, do 10 zbroi i broni, serwer typu for fun/easy, administracja zawsze pomocna, i jak by to było możliwe ile serwer stoi i strona serwera Tylko nowy serwer

Dodatkowe info: grałem na Xenox. Gorgony, Lomax, Divine world s2, Diamond, Hammer, Paradise, Ravia, balmora, tiveria, antissa, PvpMt2 itanos emperius.

Nagroda za Pomoc: LIKE

Piszesz cały czas te posty. Jeżeli nikt nie odpowiada to znaczy, że takiego serwera nie ma!

 

Szukam Angielskiego zajebistego serwera na którym grają też polacy i jest dużooo osób może nie 5 tyś online jak na pandora ale żeby można było nieźle popykać

HammerMt2

http://www.metin2.co.uk/

Nie pisałeś, że music być to priv.

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Piszesz cały czas te posty. Jeżeli nikt nie odpowiada to znaczy, że takiego serwera nie ma!

 

 

HammerMt2

Hammer nie jest angielski ...

Opublikowano

Piszesz cały czas te posty. Jeżeli nikt nie odpowiada to znaczy, że takiego serwera nie ma!

 

 

HammerMt2

 

Kolega grał na Hamer.

 

@Up, Hammer jest niemiecki.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: skille na P na 5lv, serwer stabilny max lv 255, mało ulepszaczy, ilość ludzi hmm więcej niż 100

serwer ma być dobrze zabezpieczony i bez eq navi, ceny u handlarzy niskie, do 10 zbroi i broni, serwer typu for fun/easy, administracja zawsze pomocna, i jak by to było możliwe ile serwer stoi i strona serwera Tylko nowy serwer

Dodatkowe info: grałem na Xenox. Gorgony, Lomax, Divine world s2, Diamond, Hammer, Paradise, Ravia, balmora, tiveria, antissa, PvpMt2 itanos emperius.

Nagroda za Pomoc: LIKE

 

To może Promt2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: HARD konkretny HARD który dopiero wystartuje !

Dodatkowe Info: Server który dopiero wyjdzie ;) Linki do prezek gg : 8524150 ew PW lub temat ;)

Nagroda za pomoc: Lajk x2 : >

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: HARD konkretny HARD który dopiero wystartuje !

Dodatkowe Info: Server który dopiero wyjdzie ;) Linki do prezek gg : 8524150 ew PW lub temat ;)

Nagroda za pomoc: Lajk x2 : >

 

 

 

Mam dla Ciebie idealny serwer. Data startu będzie 15 - 20 listopad tego roku, konkret HARD, wpisz w youtube, a będziesz na nim grał.

 

 

 

PS. Jest to Balantia.pl

2421404553.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: żeby kowal nie palił duży drop

spotlinemt2 nie pali i serwer nie trudny :)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: HARD konkretny HARD który dopiero wystartuje !

Dodatkowe Info: Server który dopiero wyjdzie ;) Linki do prezek gg : 8524150 ew PW lub temat ;)

Nagroda za pomoc: Lajk x2 : >

Draenor On jest stary ale ma klimat harda :)

http://www.mpcforum.pl/topic/366611-draenorpl-pldedyk/

Polecam !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...