Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerach 4fun podchodzące pod stary ExtremeS2,

Dodatkowe Info:6-7 bon na klase u handlarzy, dedyk, PL(może być zagraniczny)

Nagroda za pomoc:Lajk lajk

02.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] Server ma być PVP. Taki w chj pvp. Żeby bić się, nie martwić o eq itd.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] brak.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] standardzik[/color]

[/center]

 

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] Server ma być PVP. Taki w chj pvp. Żeby bić się, nie martwić o eq itd.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] brak.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] standardzik[/color]

[/center]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Nie wiem, jakiś set, żeby były jakieś fajne cheaty, tani zarobek, miła atmosfera, dużo polaków.

Dodatkowe Info: Działać mają cheaty, miła atmosfera, serwer taki, żeby rozpocząć grę.

Nagroda za pomoc:Lajki. :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp serwer bogaty system ulepszeń

Dodatkowe Info: Duzo graczy

Nagroda za pomoc:Lajki.

Reflink ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp serwer bogaty system ulepszeń

Dodatkowe Info: Duzo graczy

Nagroda za pomoc:Lajki.

 

xenox

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Co do ilości Epickiego Ekwipunku to min.4. Magiczny Metal, Zmiany/Dodania 1-5 bonusów u NPC. Maksymalne wartości bonusów lub ostatecznie dwie wartości.

Dodatkowe Info: Min. dziennie 300 graczy online. Serwer ma mieć maks. 4 miesiące.

Nagroda za pomoc: Like?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : Server obojetny drop, kasa itd.

Dodatkowe Info : Abym mogl na poczatku grac z modem

Nagroda za pomoc : Lajk !

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Co do ilości Epickiego Ekwipunku to min.4. Magiczny Metal, Zmiany/Dodania 1-5 bonusów u NPC. Maksymalne wartości bonusów lub ostatecznie dwie wartości.

Dodatkowe Info: Min. dziennie 300 graczy online. Serwer ma mieć maks. 4 miesiące.

Nagroda za pomoc: Like?

 

EvenesT

Opublikowano

Witam.. Chciałęm zapytać czy zna ktoś może server podobny do dawnego BoundMT2.. Wyglądał mniej więcej tak

...'>
... Z góry bardzo dziękuję.

 

Witam.. Chciałem zapytać czy zna ktoś może server podobny do dawnego BoundMT2.. Wyglądał mniej więcej tak

... Z góry bardzo dziękuję.
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:

żeby serwer był jak metin2game na początku istnienia . ;] (jeśli ktoś grał to będzie wiedział );D

Dodatkowe Info:

żeby max lv był dajmy 250 a epiki kończyły się na 150lv

Nagroda za pomoc:

Satysfakcja .

^^

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:

żeby serwer był jak metin2game na początku istnienia . ;] (jeśli ktoś grał to będzie wiedział );D

 

Dodatkowe Info:

żeby max lv był dajmy 250 a epiki kończyły się na 150lv

 

Nagroda za pomoc:

Satysfakcja .

^^

 

 

Camerion , mexilia ewentualnie imperiummt2.

/rip

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Helppp !

 

Zalezy mi na : systemie ulepszeń broni z truty w góre ( um , śr ) , żeby serwer był podobny do eruris/cavalosa . Serwer 4fun/pvp . Najlepiej żeby był to polski serwer lub zagraniczny na którym siedzi duużo polaków :)

 

Dodatkowe info ; już chyba wiadomo o co chodzi .

 

Nagroda za pomoc : LUBIĘ TO !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Helppp !

 

Zalezy mi na : systemie ulepszeń broni z truty w góre ( um , śr ) , żeby serwer był podobny do eruris/cavalosa . Serwer 4fun/pvp . Najlepiej żeby był to polski serwer lub zagraniczny na którym siedzi duużo polaków :)

 

Dodatkowe info ; już chyba wiadomo o co chodzi .

 

Nagroda za pomoc : LUBIĘ TO !

EliteMT2.

||OFICJALNY SPAMER MPCFORUM||

"Mam szacunek dla uczciwych , mam pogardę dla fałszywych".

"Twoja krytyka , mnie nie dotyka:)".

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zalezy mi najbardziej na: Szybkim Expie, dużo epików (łatwe zdobycie ich, różnorodne ulepszacze). ogólnie serwer PVP easy, podobny do XenoXMt2 ale nie taki jak Pandora czy Dragon.

Dodatkowe info: Grałem na XenoXMt2.

Nagroda: Like +5* w profilu

k,NjM1NDYxMzcsNDU0OTYxMDQ=,f,PaigeOrbing4.gif
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zalezy mi najbardziej na: Szybkim Expie, dużo epików (łatwe zdobycie ich, różnorodne ulepszacze). ogólnie serwer PVP easy, podobny do XenoXMt2 ale nie taki jak Pandora czy Dragon.

Dodatkowe info: Grałem na XenoXMt2.

Nagroda: Like +5* w profilu

Glador,DivineWorld s2

f8U07UQ.png


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zalezy mi najbardziej na: Szybkim Expie, dużo epików (łatwe zdobycie ich, różnorodne ulepszacze). ogólnie serwer PVP easy, podobny do XenoXMt2 ale nie taki jak Pandora czy Dragon.

Dodatkowe info: Grałem na XenoXMt2.

Nagroda: Like +5* w profilu

 

elitemt2, gladormt2

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zalezy mi najbardziej na: Szybkim Expie, dużo epików (łatwe zdobycie ich, różnorodne ulepszacze). ogólnie serwer PVP easy, podobny do XenoXMt2 ale nie taki jak Pandora czy Dragon.

Dodatkowe info: Grałem na XenoXMt2.

Nagroda: Like +5* w profilu

Virtual

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Helppp !

 

Zalezy mi na : systemie ulepszeń broni z truty w góre ( um , śr ) , żeby serwer był podobny do eruris/cavalosa . Serwer 4fun/pvp . Najlepiej żeby był to polski serwer lub zagraniczny na którym siedzi duużo polaków :)

 

Dodatkowe info ; już chyba wiadomo o co chodzi .

 

Nagroda za pomoc : LUBIĘ TO !

Osobiście polecam Diamonda.Tyle,że epiki z trutych itp.są do expa,ale ogólnie dla niektórych jest łatwiejszym serwerem,niż np. Xenox.

Zagraniczny to HammerMT2.Na start 254lvl.Max 255lvl.Na serwerze jest jakieś 3 4 polskie glidie z samymi polakami.

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zalezy mi najbardziej na: Szybkim Expie, dużo epików (łatwe zdobycie ich, różnorodne ulepszacze). ogólnie serwer PVP easy, podobny do XenoXMt2 ale nie taki jak Pandora czy Dragon.

Dodatkowe info: Grałem na XenoXMt2.

Nagroda: Like +5* w profilu

Także i tobie polecam Diamonda.Do tego dołoże IMetin.+jeszcze Metinologia MT2(niby 3k graczy on line.Pozdro.)

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Najlepiej szybkim expie, epikach na niski lvl i łatwym zdobywaniu ulepszaczy

Dodatkowe Info: wielkie NIE dla Xenoxa, gladora, divineworld gralem tam i mam tam po 250 na xenoxie x2 glador i divine x4 ;/ szukam czegoś fajnego

Nagroda za pomoc:Like 5* w profilu ? :>

802_950201414860269929132.png


Signature made by Kwasna111


' Ludzie boją się i nie nawidzą tych, których nie rozumieją '

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Najlepiej szybkim expie, epikach na niski lvl i łatwym zdobywaniu ulepszaczy

Dodatkowe Info: wielkie NIE dla Xenoxa, gladora, divineworld gralem tam i mam tam po 250 na xenoxie x2 glador i divine x4 ;/ szukam czegoś fajnego

Nagroda za pomoc:Like 5* w profilu ? :>

Na niskich lvl to ...Hmm....Polecam w tym wypadku diamonda do tego metinologia i galavniaze.

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Najlepiej szybkim expie, epikach na niski lvl i łatwym zdobywaniu ulepszaczy

Dodatkowe Info: wielkie NIE dla Xenoxa, gladora, divineworld gralem tam i mam tam po 250 na xenoxie x2 glador i divine x4 ;/ szukam czegoś fajnego

Nagroda za pomoc:Like 5* w profilu ? :>

VirtualMT2, Camerion a ze starszych Pandora ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...