Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze,dużej ilości graczy,mało broni i epików
Dodatkowe Info: SZUKAM WYŁĄCZNIE NAJLEPSZEGO W POLSCE SERWERA HARD.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bardzo dużej ilości graczy i milej atmosferze,o
Dodatkowe Info: SZUKAM TYLKO I WYŁĄCZNIE NAJLEPSZEGO SERWERA HARD
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Antaris ~ ON!


Postacie:


87 LvL ~ Rokushik ~ ON!


70 LvL ~ Grabber ~ ON!

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze,dużej ilości graczy,mało broni i epików

Dodatkowe Info: SZUKAM WYŁĄCZNIE NAJLEPSZEGO W POLSCE SERWERA HARD.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bardzo dużej ilości graczy i milej atmosferze,o

Dodatkowe Info: SZUKAM TYLKO I WYŁĄCZNIE NAJLEPSZEGO SERWERA HARD

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Ravia 

2znzjih.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:wcale nie expić bądź bardzo dobry exp. :D

Dodatkowe Info:Ogólnie szukam serwera pvp z dużą ilością broni i zbroji :D

                           A i od razu pisze, żeby to nie był ani next ani promt2 dzięki bardzo ;d

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie i  łatwym eq.
Dodatkowe Info:Bez 6/7 . Miła atmosfera.

 

 

 

Invoria są na nim 6/7 ale nie ma na klasy ;p

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze,dużej ilości graczy,mało broni i epików

Dodatkowe Info: SZUKAM WYŁĄCZNIE NAJLEPSZEGO W POLSCE SERWERA HARD.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bardzo dużej ilości graczy i milej atmosferze,o

Dodatkowe Info: SZUKAM TYLKO I WYŁĄCZNIE NAJLEPSZEGO SERWERA HARD

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Ravia,Concordia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze,dużej ilości graczy,mało broni i epików

Dodatkowe Info: SZUKAM WYŁĄCZNIE NAJLEPSZEGO W POLSCE SERWERA HARD.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bardzo dużej ilości graczy i milej atmosferze,o

Dodatkowe Info: SZUKAM TYLKO I WYŁĄCZNIE NAJLEPSZEGO SERWERA HARD

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

ravia.eu, balmora.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości graczy(ok.800+),Tanie zmienki,Nie za duży exp
Dodatkowe Info:Bojowiec na start, Podawać servery oprócz Helium2.:)
Nagroda za pomoc:5 i +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości graczy(ok.800+),Tanie zmienki,Nie za duży exp

Dodatkowe Info:Bojowiec na start, Podawać servery oprócz Helium2. :)

Nagroda za pomoc:5 i +

Dreikon

je0o.png

Opublikowano

Czy jest obecnie serwer Medium/Easy/Hard z bronmi max takie jak na PL lub do trytona i niebianki , gdzie gra troche ludzi ?

Opublikowano

POMOCY SZUKAM SERWERA!

Oczekuje stylu EASY, łatwy 250 w tydzień

Hwanga nie zrobione w paincie 7-8 setów, bronie podobnie.

ABSY w 6-7 najlepiej

Duża ilość osob 300-400+

Dungeony (kilka)

ZGRANA ADMINISTRACJA!

Chciałbym połączenia PANDORY, GLADORA.

 

NAGRODA +5 i LIKE

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer medium, gdzie administracja dba o serwer  500+ graczy, brak 6-7 bon
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerye Easy nowym, łatwe zdobywanie eq lev max 3-5dni byle by nie pliki aline2 :D
Dodatkowe Info: Grałem na eterial/laneris/linares/segoria/
Nagroda za pomoc:5 W profilu Oraz like

 

CHCE SERWER PODOBNY DO ELOTH

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium, gdzie administracja dba o serwer  500+ graczy, brak 6-7 bon

Nagroda za pomoc: lajk

helium

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Niskie Ceny, dobry exp .
Dodatkowe Info:

Mam zamiar grać na Globalu, może ktoś również chce pograć to z chęcią z kimś zacznę grę od nowa ! Pisać :)

Nagroda za pomoc: Lajk?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/ 4fun/ Pvp

Dodatkowe Info: Szukam serwera dla zabawy na 3-4 dni, najlepiej bez 6-7 bonu i mało broni. Najlepiej żeby było łatwo o eq
Nagroda za pomoc: Like

Nie chce nic w stylu Xenox/ Virtual. Nie ma być 100 nowych broni tylko kilka maksymalnie. 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Global, dużo osób online, tanie ceny.
Dodatkowe Info: Chcę grać od 0 i chyba kupić trochę yang. Pytanie: czy ugram coś w pvp healerem?
Nagroda za pomoc:

Parę like.
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer coś z nowszych, zeby jeszcze się wybić, 600+online, pomocny team, bez przekretów
Dodatkowe Info: easy/medium , easy 
Nagroda za pomoc:  lajkuje 

<3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer coś z nowszych, zeby jeszcze się wybić, 600+online, pomocny team, bez przekretów

Dodatkowe Info: easy/medium , easy 

Nagroda za pomoc:  lajkuje 

 

Invoria, co prawda nowy nie jest ale wybic sie nie problem.

Srednio 1.2k online

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: Global, dużo osób online, tanie ceny.Dodatkowe Info: Chcę grać od 0 i chyba kupić trochę yang. Pytanie: czy ugram coś w pvp healerem?Nagroda za pomoc:

Parę like.

negros/samos

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bardzo dużej ilości graczy i milej atmosferze,o
Dodatkowe Info: SZUKAM TYLKO I WYŁĄCZNIE NAJLEPSZEGO SERWERA HARD
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Zobacz serwer Alestia.pl
Graczy online jak narazie 290-320. Zapraszam ;)

Opublikowano

Nie poelcam NightCore.pl!!!!
Dzieci,nooby, ukaldy z GM malo osob zero handlu ogolem porazka ludzie puciekali a o to dowod
Dostalem bana za nic link ponizej:

xxx

xxx
Podkreslam nie bylem w zgłoszeniach ani nic kosz i skargi puste z moim nickiem ;)

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/hard(bardziej medium) , przyjemny exp( nie chce siedziec 10h,zeby wbic lv), typowy oldschool(malo broni,malo zbroji,malo ulepszaczy). Fajnie by bylo jakby dropily paczki ku,kamole,zmianki/dodania z metkow na niskim poziomie . Osob ok. 400+. 

Dodatkowe Info: gralem na Ravii,Concordii

Nagroda za pomoc:  like!

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/hard(bardziej medium) , przyjemny exp( nie chce siedziec 10h,zeby wbic lv), typowy oldschool(malo broni,malo zbroji,malo ulepszaczy). Fajnie by bylo jakby dropily paczki ku,kamole,zmianki/dodania z metkow na niskim poziomie . Osob ok. 400+. 
Dodatkowe Info: gralem na Ravii,Concordii
Nagroda za pomoc:  like!

 

MPCforum

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:żeby łatwo wbijało sie lvl cos jak xenox 
Dodatkowe Info:lvl +250 może być dużo nowych broni
Nagroda za pomoc:like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: typowo old schoolowy serwer z 2009 roku, bez bonów 6-7, ze średnimi ratami, nie za trudno ale też nie załatwo, że każdy świeci się biegnąc, bez nowych wymyślnych epików, max lvl najlepiej gdyby był 99, ew 115
Dodatkowe Info: coś w stylu new longju, longju2 itp
Nagroda za pomoc: lajki, 5

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...