Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

GallAnonim1429

Ja właśnie grałem na Mortisie i mortis odpada.Przez kilka H troszkę ku uzbierałem (kilkadziesiąt) i sie okazało,że może z 800k mam z tego,więc to przesada :)

Ravia byłaby idealna,dobry zarobek,nie za łatwo,ale za dużo młodocianych i nie wiem jak tam gra na 99 lvl +.

O Conrodii wiem tyle co od Uzurpatora,ale słyszałem,że jak Uzurpator już tam nie gra,to już ludzie odeszli stamtąd.

Potrzebuję harda z jakimiś hematami czy coś takiego,i nastawionego pod team play jak wspomniałem.

I żeby grało troszkę osób :) Nie lubię jak wchodzę do miasta,a tam pustki.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Miłej atmosferze , na możliwości rozwijania się bez wkładu w IS, na liczebności graczy i przede wszystkim  na stabilności servera.
Dodatkowe Info:Nie szukam jakiegoś 4Fun albo strasznie z wydziwianego metina...może być podobny do Divine World,PandoryMT2,Astiumamt2 czy Ethana mt2 
Nagroda za pomoc:Dogadamy się :) jeśli trafi ktoś w moje gusta napisze do niego na Pw w sprawie nagrody:)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Miłej atmosferze , na możliwości rozwijania się bez wkładu w IS, na liczebności graczy i przede wszystkim  na stabilności servera.

Dodatkowe Info:Nie szukam jakiegoś 4Fun albo strasznie z wydziwianego metina...może być podobny do Divine World,PandoryMT2,Astiumamt2 czy Ethana mt2 

Nagroda za pomoc:Dogadamy się :) jeśli trafi ktoś w moje gusta napisze do niego na Pw w sprawie nagrody:)

 

Glador S1/S2

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Miłej atmosferze , na możliwości rozwijania się bez wkładu w IS, na liczebności graczy i przede wszystkim  na stabilności servera.

Dodatkowe Info:Nie szukam jakiegoś 4Fun albo strasznie z wydziwianego metina...może być podobny do Divine World,PandoryMT2,Astiumamt2 czy Ethana mt2 

Nagroda za pomoc:Dogadamy się :) jeśli trafi ktoś w moje gusta napisze do niego na Pw w sprawie nagrody:)

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Miłej atmosferze , na możliwości rozwijania się bez wkładu w IS, na liczebności graczy i przede wszystkim  na stabilności servera.

Dodatkowe Info:Nie szukam jakiegoś 4Fun albo strasznie z wydziwianego metina...może być podobny do Divine World,PandoryMT2,Astiumamt2 czy Ethana mt2 

Nagroda za pomoc:Dogadamy się :) jeśli trafi ktoś w moje gusta napisze do niego na Pw w sprawie nagrody:)

 

Dreikon

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!!
Zależy mi najbadziej na: Miłej atmosferze,możliwości rozwinięcia się bez is,w miare sporej ilości graczy.

Dodatkowe info: Szukam serwera easy/4fun/pvp( któreś z tych 3) na których występuje dla ninjy Łuk Boga.

 

Z góry dzięki :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!!

Zależy mi najbadziej na: Miłej atmosferze,możliwości rozwinięcia się bez is,w miare sporej ilości graczy.

Dodatkowe info: Szukam serwera easy/4fun/pvp( któreś z tych 3) na których występuje dla ninjy Łuk Boga.

 

Z góry dzięki :)

Invoria, nie wiem jak z tym lukiem, ale reszte spelnia.
Opublikowano

Pytanie troszkę z innej beczki.

Który serwer bardziej polecacie do gry? Dreikon czy Helium? Różnią się, jeden easy, drugi medium jednakże to żaden problem. Chciałbym zobaczyć wasza opinie na ten temat.

 

Z góry przepraszam jeżeli sprawi to jakiś kłopot.

Oczywiście daje lajki! ;)

 

Pozdrawiam.

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy żeby nie był nudny ( zazwyczaj po dwóch dniach gry na medium odechciewa mi się grać )
Dodatkowe Info: Może być hard lecz żeby nie były drogie KU i może być też Easy 
Nagroda za pomoc: Lajki . 

'Fore the real niggas die, fake niggas gon' multiply

Opublikowano

Pytanie troszkę z innej beczki.

Który serwer bardziej polecacie do gry? Dreikon czy Helium? Różnią się, jeden easy, drugi medium jednakże to żaden problem. Chciałbym zobaczyć wasza opinie na ten temat.

 

Z góry przepraszam jeżeli sprawi to jakiś kłopot.

Oczywiście daje lajki! ;)

 

Pozdrawiam.

Dreikona nie polecam. Jakas dziwnie mi tam sie gralo. Exp na progach lvl potem to masakra jak na easy.

Heliuma przebija liczba graczy ale od tych 1,2k trzeba odjac 150-200 postaci ktore na bs eq robia.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy żeby nie był nudny ( zazwyczaj po dwóch dniach gry na medium odechciewa mi się grać )

Dodatkowe Info: Może być hard lecz żeby nie były drogie KU i może być też Easy 

Nagroda za pomoc: Lajki . 

virtualmt2

 

Srij9JT.png

Opublikowano

@2up

ale Invoria to medium/easy a ja bym chciał właśnie taki easy/4fun/pvp ;(

Tyrona2

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy żeby nie był nudny ( zazwyczaj po dwóch dniach gry na medium odechciewa mi się grać )

Dodatkowe Info: Może być hard lecz żeby nie były drogie KU i może być też Easy 

Nagroda za pomoc: Lajki . 

 

Metin2.sg, Dreikon, Netharia

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze w stylu tego z 2008-09 roku lub serwerze z niewielką ilością epików(2-3).

Dodatkowe Info: nie chce hard'a. Shiro2 pasuje mi lecz ze względu na małą ilość rodaków odpada.

Nagroda za pomoc: lajki!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze w stylu tego z 2008-09 roku lub serwerze z niewielką ilością epików(2-3).

Dodatkowe Info: nie chce hard'a. Shiro2 pasuje mi lecz ze względu na małą ilość rodaków odpada.

Nagroda za pomoc: lajki!

Tyrona2 - Niemiecki lecz w chunjo jest bardzo duzo polakow :D

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Przyjemnym expieniu do maksymalnego levela oraz łatwym ulepszani eq (podobny do 1 odsłony servera EMPERIUS)
Dodatkowe Info: Najlepiej aby nie było 6/7bonu oraz przynajmniej te 100 graczy online :>
Nagroda za pomoc:+ 5* i co tam sobie ktos chce ;d

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemnym expieniu do maksymalnego levela oraz łatwym ulepszani eq (podobny do 1 odsłony servera EMPERIUS)

Dodatkowe Info: Najlepiej aby nie było 6/7bonu oraz przynajmniej te 100 graczy online :>

Nagroda za pomoc:+ 5* i co tam sobie ktos chce ;d

Dreikon, Invoria, Netharia,

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemnym expieniu do maksymalnego levela oraz łatwym ulepszani eq (podobny do 1 odsłony servera EMPERIUS)

Dodatkowe Info: Najlepiej aby nie było 6/7bonu oraz przynajmniej te 100 graczy online :>

Nagroda za pomoc:+ 5* i co tam sobie ktos chce ;d

Senthia.pl jest 6/7  akurat ale bez klas, max lvl w 4dni max, ulepszanie łatwe oprócz ostatniej zbroi bo jest unikalna.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemnym expieniu do maksymalnego levela oraz łatwym ulepszani eq (podobny do 1 odsłony servera EMPERIUS)

Dodatkowe Info: Najlepiej aby nie było 6/7bonu oraz przynajmniej te 100 graczy online :>

Nagroda za pomoc:+ 5* i co tam sobie ktos chce ;d

Może Laneris,alien2, senthia

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Miłej atmosferze , na możliwości rozwijania się bez wkładu w IS, na liczebności graczy i przede wszystkim  na stabilności servera.

Dodatkowe Info:Nie szukam jakiegoś 4Fun albo strasznie z wydziwianego metina...może być podobny do Divine World,PandoryMT2,Astiumamt2 czy Ethana mt2 

Nagroda za pomoc:Dogadamy się :) jeśli trafi ktoś w moje gusta napisze do niego na Pw w sprawie nagrody:)

 

Glador, Senthia, dreikon, invoria

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!!

Zależy mi najbadziej na: Miłej atmosferze,możliwości rozwinięcia się bez is,w miare sporej ilości graczy.

Dodatkowe info: Szukam serwera easy/4fun/pvp( któreś z tych 3) na których występuje dla ninjy Łuk Boga.

 

Z góry dzięki :)

4funmt2, dreikon, senthia

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy żeby nie był nudny ( zazwyczaj po dwóch dniach gry na medium odechciewa mi się grać )

Dodatkowe Info: Może być hard lecz żeby nie były drogie KU i może być też Easy 

Nagroda za pomoc: Lajki . 

 

Hard: concordia, helium2

Easy: Senthia, invoria, dreikon

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: na dużej ilości graczy i żeby serwer nie był zbyt easy.
Dodatkowe Info:Serwer może być w stylu AvalonMt2 i VirtualMt2 ( oczywiście tylko podobny, te 2 odpadają)
Nagroda za pomoc: Lajki i 5 w profilu.

1392970192-U247153.png

Zadaj pytanie czy naprawdę jesteś wolny?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: na dużej ilości graczy i żeby serwer nie był zbyt easy.

Dodatkowe Info:Serwer może być w stylu AvalonMt2 i VirtualMt2 ( oczywiście tylko podobny, te 2 odpadają)

Nagroda za pomoc: Lajki i 5 w profilu.

Nostaldia ,helium2 ,Negros

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: na dużej ilości graczy i żeby serwer nie był zbyt easy.

Dodatkowe Info:Serwer może być w stylu AvalonMt2 i VirtualMt2 ( oczywiście tylko podobny, te 2 odpadają)

Nagroda za pomoc: Lajki i 5 w profilu.

Zapraszam na server Aurum start juz w przyszly piątek.:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...