Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Hard z ilośćią osób online powyżej 500+

 

Dodatkowe Info: Nie może to być Ravia, Concordia ani Balmora.

 

Nagroda za pomoc: Like i 5

Mortis/Ravena startuja dzisiaj lub jutro

je0o.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Na tym aby był to hard lub medium :D

Dodatkowe Info: Ma to być hard/medium z ilością graczy 500 +
Nagroda za pomoc: 5 like.

nrhr.png
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Na tym aby był to hard lub medium :D

Dodatkowe Info: Ma to być hard/medium z ilością graczy 500 +

Nagroda za pomoc: 5 like.

 

Dreikon ma ponad 1k graczy ;) Jest serwerem medium

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nie ogarniam serwerów prywatnych, chcę żeby serwer był dla mnie dobrą alternatywą dla PL i SG.

Dodatkowe Info: Grałem na globalach lub serwerach priv 4Fun.
Nagroda za pomoc: 5 like.

2l6yat.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze pvp/4fun exp i yang od razu do zdobycia w m1 eq, kd, bony wszystko u NPC
Dodatkowe Info: Wszystko oprócz 4funmt2

Nagroda za pomoc: Like i 5*

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer bardzo easy/4fun
Dodatkowe Info: dużo nowości i duża łatwość w robieniu eq
Nagroda za pomoc:5like
pozdrawiam

Pomogłem daj 5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: serwerze pvp/4fun exp i yang od razu do zdobycia w m1 eq, kd, bony wszystko u NPC

Dodatkowe Info: Wszystko oprócz 4funmt2

Nagroda za pomoc: Like i 5*

Tyrona2[Niemiecki serwer, gra duzo polakow]

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer bardzo easy/4fun

Dodatkowe Info: dużo nowości i duża łatwość w robieniu eq

Nagroda za pomoc:5like

pozdrawiam

 

Invoria,Pandora

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Zagraniczny global, gra w wersji eng

Dodatkowe Info:nie podawjcie metin2.sg

Nagroda za pomoc:like

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Zagraniczny global, gra w wersji eng

Dodatkowe Info:nie podawjcie metin2.sg

Nagroda za pomoc:like

 

Metin2 UK,BR lub US :D

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Jakiś zagraniczny global ( język angielski ), mała ilość cheaterów, niskie ceny i najważniejsze.. Jakiś świeży server gdzie jeszcze można o coś powalczyć.. ( chociaż o top 100 .. ;x )
Dodatkowe Info: Prosiłbym też o konkretny świat/server
Nagroda za pomoc: like

 

 

Czymś się różnią inne globale od pl? ( raty, moby, itemy, wersja gry.. )

Zbieram like ;x

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakiś zagraniczny global ( język angielski ), mała ilość cheaterów, niskie ceny i najważniejsze.. Jakiś świeży server gdzie jeszcze można o coś powalczyć.. ( chociaż o top 100 .. ;x )

Dodatkowe Info: Prosiłbym też o konkretny świat/server

Nagroda za pomoc: like

 

 

Czymś się różnią inne globale od pl? ( raty, moby, itemy, wersja gry.. )

Metin2 UK i US sa po angielsku, co do reszty to nie wiem.

Najlepiej wejdz na glowna strone metina i na samej gorze masz wybor kraju, zmienisz tam kraj to pojawi ci sie strona innego globala z innymi rankingami serwerow itp :)

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4Fun/Easy

Dodatkowe Info: Coś w podobnego do Virtual / Xenox / Glador żeby nie za trudno zdobyć eq oraz ulepszać na epiki :D no i żeby był to dedyk

Nagroda za pomoc: Lajk

Proponuje Helium2

Dużo - luda,handel i masa nowych cudów .

Opublikowano

Proponuje Helium2

Dużo - luda,handel i masa nowych cudów .

On szuka 4 fun easy a ty mu podajesz helium...

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Serwer bardzo easy/4funDodatkowe Info: dużo nowości i duża łatwość w robieniu eqNagroda za pomoc:5like

pozdrawiam

 

argentus.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium serwer który dopiero wystartuje, dobrze rokujący
Dodatkowe Info: cały czas przeglądam prezentacje i zapowiedzi, to tych ni piszcie
Nagroda za pomoc: duzo like +5

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium serwer który dopiero wystartuje, dobrze rokujący

Dodatkowe Info: cały czas przeglądam prezentacje i zapowiedzi, to tych ni piszcie

Nagroda za pomoc: duzo like +5

Avestia, Alien2, Netharia.

1391996830-U1049271.jpg


 


strach się bać

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium serwer który dopiero wystartuje, dobrze rokujący

Dodatkowe Info: cały czas przeglądam prezentacje i zapowiedzi, to tych ni piszcie

Nagroda za pomoc: duzo like +5

Ciężko powiedzieć, który serwer będzie dobry jak jeszcze nie wystartował.

Polecam: Avestia.pl, Eterial, Netharia - te serwery startowały 2 dni temu.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy max lv w 2-4dni
Dodatkowe Info: niema
Nagroda za pomoc: duzo like +5

W grze pod nazwą MyjPtaka/Tulusek

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

potrzebuje pomocy bylem za granica prawie pol roku wczesniej gralem w metin 2 priv i tu mam problem nie pamietam jak sie nazywal pamietam tylko ze z metkow dropily SM do IS mozna bylo sobie troche ich nazbierac i na glownej stronie wymienic na rozne przedmioty
Dodatkowe Info : brak

Nagroda za pomoc : Duzo like +5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy max lv w 2-4dni

Dodatkowe Info: niema

Nagroda za pomoc: duzo like +5

 

XenoxMT2 i wszystkie servery od nich.. ( extremeMT2 i jakiś jeszcze był.. )

Zbieram like ;x

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard/Medium
Dodatkowe Info: Duzo osob na server, oraz na Ts3, miła atmosfera, duzo wojen gildi, jakis taki w miare młody server nie taki co ma z 4 lata
Nagroda za pomoc: Lajk + Cos w grze.

Opublikowano

 

XenoxMT2 i wszystkie servery od nich.. ( extremeMT2 i jakiś jeszcze był.. )

a coś innego nowszego?

W grze pod nazwą MyjPtaka/Tulusek

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard/Medium

Dodatkowe Info: Duzo osob na server, oraz na Ts3, miła atmosfera, duzo wojen gildi, jakis taki w miare młody server nie taki co ma z 4 lata

Nagroda za pomoc: Lajk + Cos w grze.

Dreikon,Invoria,Revena,Mortis

 

a coś innego nowszego?

Argentus

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy bardzi szybki exp łatwo o skille itp
Dodatkowe Info: niema
Nagroda za pomoc: duzo like +5

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy bardzi szybki exp łatwo o skille itp

Dodatkowe Info: niema

Nagroda za pomoc: duzo like +5

Jesli lubisz serwery PVP to Tyrona2[Niemiecki] jest fajny.

Easy - Glador s1/2 , divineworld, xenox, argentus, netharia. i VictoriaMT2 nie dlugo startuje :)

je0o.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...