Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: obojętnie
Dodatkowe Info: serwery gdzie jest najwięcej ludzi. Podajcie wszystkie oprócz ravii,concordii, balmory.
Nagroda za pomoc: dużo lajków

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: obojętnie

Dodatkowe Info: serwery gdzie jest najwięcej ludzi. Podajcie wszystkie oprócz ravii,concordii, balmory.

Nagroda za pomoc: dużo lajków

Dreikon ma chyba najwiecej ludzi od 1 do 1,5k ludzi online w godzinach szczytu ;) Na Avesti i Nethari gra po 500-800 osob :D

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szybki exp,średnio o eq administracja nie ma 15 lat i nie zależy jej tylko na Is.
Dodatkowe Info: Może być dużo dungeonów,max lvl 99 klasyczne eq tzn, Epik z PL'a
Nagroda za pomoc: LIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE + 10

14 lat  

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki exp,średnio o eq administracja nie ma 15 lat i nie zależy jej tylko na Is.

Dodatkowe Info: Może być dużo dungeonów,max lvl 99 klasyczne eq tzn, Epik z PL'a

Nagroda za pomoc: LIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE + 10

ravia/concordia

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: obojętnieDodatkowe Info: serwery gdzie jest najwięcej ludzi. Podajcie wszystkie oprócz ravii,concordii, balmory.Nagroda za pomoc: dużo lajków

virtualmt2.pl

Opublikowano

nie wiem gdzie grać.

szukam fajnego servera hard. medium/hard medium

zalezy mi żeby bylo kilka setów eq, nie strasznie trudny exp. żeby serv był stabilny oraz żeby było 500+ online

odpowiedź najlepiej na pw ale tutaj też może być :)

czy na Ravia.eu oplaca się zaczynać gre?

Opublikowano

nie wiem gdzie grać.

szukam fajnego servera hard. medium/hard medium

zalezy mi żeby bylo kilka setów eq, nie strasznie trudny exp. żeby serv był stabilny oraz żeby było 500+ online

odpowiedź najlepiej na pw ale tutaj też może być :)

czy na Ravia.eu oplaca się zaczynać gre?

helium2.pl bedzie idealny

ravia to skupisko botow

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Jeden z serwerów globalnych


Dodatkowe Info : Dużo ludzi, w miarę tanio, mało botów,


Nagroda za pomoc : Dużo lajków


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jeden z serwerów globalnych

Dodatkowe Info : Dużo ludzi, w miarę tanio, mało botów,

Nagroda za pomoc : Dużo lajków

 

Metin2 BR

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard/Medium

Dodatkowe Info: Duzo osob na server, oraz na Ts3, miła atmosfera, duzo wojen gildi, jakis taki w miare młody server nie taki co ma z 4 lata

Nagroda za pomoc: Lajk + Cos w grze.

 

Ascarial.pl

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jeden z serwerów globalnych

Dodatkowe Info : Dużo ludzi, w miarę tanio, mało botów,

Nagroda za pomoc : Dużo lajków

 

Negros.

1391996830-U1049271.jpg


 


strach się bać

Opublikowano

nie wiem gdzie grać.

szukam fajnego servera hard. medium/hard medium

zalezy mi żeby bylo kilka setów eq, nie strasznie trudny exp. żeby serv był stabilny oraz żeby było 500+ online

odpowiedź najlepiej na pw ale tutaj też może być :)

czy na Ravia.eu oplaca się zaczynać gre?

 

VirtualMT2

sygnatura3k.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy

Dodatkowe Info: Dużo osób,Całkiem Sporo Eq, Dużo Wojen Ts3, Miła Atmosfera, Całkiem Szybki Exp

Nagroda za pomoc: Lajk +

Serwery do wyboru:

funmt2
laneris
imetin
marinermt2
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy

Dodatkowe Info: Dużo osób,Całkiem Sporo Eq, Dużo Wojen Ts3, Miła Atmosfera, Całkiem Szybki Exp

Nagroda za pomoc: Lajk +

Serwery do wyboru:

funmt2
laneris
imetin
marinermt2

fun lub laneris

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy

Dodatkowe Info: Dużo osób,Całkiem Sporo Eq, Dużo Wojen Ts3, Miła Atmosfera, Całkiem Szybki Exp

Nagroda za pomoc: Lajk +

Serwery do wyboru:

funmt2
laneris
imetin
marinermt2
imetin
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, łatwe robienie eq,exp system ulepszeń taki jak na Gladorze, 6/7 bez odp na klasy i silny na klasy.
Dodatkowe Info: Najlepiej żeby był PL, a jak nie PL to zeby było spolszczenie, w 6/7 b najlepiej zeby było na ludzi ale to nie jest konieczne.
Nagroda za pomoc: Like ?

 

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, łatwe robienie eq,exp system ulepszeń taki jak na Gladorze, 6/7 bez odp na klasy i silny na klasy.

Dodatkowe Info: Najlepiej żeby był PL, a jak nie PL to zeby było spolszczenie, w 6/7 b najlepiej zeby było na ludzi ale to nie jest konieczne.

Nagroda za pomoc: Like ?

senthia.pl
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, łatwe robienie eq,exp system ulepszeń taki jak na Gladorze, 6/7 bez odp na klasy i silny na klasy.
Dodatkowe Info: Najlepiej żeby był PL, a jak nie PL to zeby było spolszczenie, w 6/7 b najlepiej zeby było na ludzi ale to nie jest konieczne.
Nagroda za pomoc: Like ?

 

 

 

Argentus, Divineworld, VictoriaMT2 nie dlugo startuje i ma podobny system ulepszen!

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

potrzebuje pomocy bylem za granica prawie pol roku wczesniej gralem w metinarrow-10x10.png 2 priv i tu mam problem nie pamietam jak sie nazywal pamietam tylko ze z metkow dropily SM do IS mozna bylo sobie troche ich nazbierac i na glownej stronie wymienic na rozne przedmioty
Dodatkowe Info : brak

Nagrodaarrow-10x10.png za pomoc : Duzo like +5

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: System ulepszen jak na globalu, typowy oldschool pvp, na start 99 moze wyzej.serwer do zabawy moze byc zagraniczny, bez is- jak is to zeb bylo vote lub tani.
Dodatkowe Info:nie podawajcie mi next,hamer i inne na all gralem(badziew)
Nagroda za pomoc:5 like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer 4fun/easy lub jakiś serwerek gdzie nie ma nad głową lvl postaci.
Dodatkowe Info: ---
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy

Dodatkowe Info: Dużo osób,Całkiem Sporo Eq, Dużo Wojen Ts3, Miła Atmosfera, Całkiem Szybki Exp

Nagroda za pomoc: Lajk +

Serwery do wyboru:

funmt2
laneris
imetin
marinermt2

eloth.

1391996830-U1049271.jpg


 


strach się bać

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: obojętnie

Dodatkowe Info: serwery gdzie jest najwięcej ludzi. Podajcie wszystkie oprócz ravii,concordii, balmory.

Nagroda za pomoc: dużo lajków

virtual ~2500online

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer prywatny medium/easy. Polski lub zagraniczny, nie nastawiony typowo na IS (jeśli taki w ogóle istnieje xD).

Dodatkowe Info: Nie dawajcie ravia, tiveria, imetin, virtual. Tylko serwery istniejące i w miarę stabilne.

Nagroda za pomoc: lubie to

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...