Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: PVP oraz dobrej zabawie.

Dodatkowe Info:Serwer musi mieć bardzo duże raty.Za podanie serwera na którym jest lvl na start i Czysty 4fun lajkuje przez tydzień.

Nagroda za pomoc: +5 lajk w profilu

Grałem na Xenoxie

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PVP oraz dobrej zabawie.

Dodatkowe Info:Serwer musi mieć bardzo duże raty.Za podanie serwera na którym jest lvl na start i Czysty 4fun lajkuje przez tydzień.

Nagroda za pomoc: +5 lajk w profilu

Grałem na Xenoxie

4FunMT2

http://www.mpcforum.pl/topic/900058-kidmoderator-metin2/  : Najlepsze podanie na Kid Moda jakie czytałem.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PVP oraz dobrej zabawie.

Dodatkowe Info:Serwer musi mieć bardzo duże raty.Za podanie serwera na którym jest lvl na start i Czysty 4fun lajkuje przez tydzień.

Nagroda za pomoc: +5 lajk w profilu

Grałem na Xenoxie

ProMT2, może nie ma lvl na start, ale wbicie tego to żaden problem. HammerMT2, nie pamiętam jak z lvl ale wiem, że wszystko jest u handlarzy. Wedlug mnie najlepszy serwer pvp na rynku ;)
Opublikowano

 

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b][/color] Pzyjemny szybki exp, serwer EASY
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b][/color] Cos w stylu xenoxa
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b][/color] LIKE :)
[/center]

Kocham Pomagać ludzią w grze i na forach.

Nie interesuja mnie +/-

etinpl1309962255u15607.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: popularności, administaracji.

Dodatkowe Info: Nie Easy, jakiś hard, popularny w miare, nie zostawiony na zbieranie hajsu przez adminów, aktywne forum etc.

Nagroda za pomoc: +5ów, no a co?

Grałem na PandorzeMT2

Jaką se myszke kupić? Mam obecnie z logitecha, żeby była z kablem USB, tak do 120zł. Kształ jak najzywklejszy, żeby to nie był"kloc" z 120 guzikami dodatkowymi. Pisać PW lub na statusie profilu. Pozdrawiam

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Pzyjemny szybki exp, serwer EASY

Dodatkowe Info: Cos w stylu xenoxa

Nagroda za pomoc: LIKE :)

Ethana, Senthia

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: popularności, administaracji.

Dodatkowe Info: Nie Easy, jakiś hard, popularny w miare, nie zostawiony na zbieranie hajsu przez adminów, aktywne forum etc.

Nagroda za pomoc: +5ów, no a co?

Grałem na PandorzeMT2

Ravia.eu

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Server medium/easy , Bez 6-7b , Malo ulepek , max bony

Dodatkowe Info: Gralem na Diamondmt2, Pandoramt2 Camerion Xenox Avalon Ravia ... itp

Nagroda za pomoc: like

BUM

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server medium/easy , Bez 6-7b , Malo ulepek , max bony

Dodatkowe Info: Gralem na Diamondmt2, Pandoramt2 Camerion Xenox Avalon Ravia ... itp

Nagroda za pomoc: like

Theris, Senthia

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmoswerze , Tanim KU

Dodatkowe Info: Serwer musi być Hardem , ma mieć +800 ludzi online w południe

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Concordia.pl, Ravia, Nostidla

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server medium/easy , Bez 6-7b , Malo ulepek , max bony

Dodatkowe Info: Gralem na Diamondmt2, Pandoramt2 Camerion Xenox Avalon Ravia ... itp

Nagroda za pomoc: like

Senthia.pl, Aline2, Theris

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server medium/easy , Bez 6-7b , Malo ulepek , max bony

Dodatkowe Info: Gralem na Diamondmt2, Pandoramt2 Camerion Xenox Avalon Ravia ... itp

Nagroda za pomoc: like

DragonMT2 , Theris

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmoswerze , Tanim KU

Dodatkowe Info: Serwer musi być Hardem , ma mieć +800 ludzi online w południe

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Balmora,concordia

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Miły, szybki exp. Łatwy serwer bez wkładu finansowego w isa czy Allegro.[/i][/b][/color]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Podołam wszystkiemu, wyżej napisałem co istotne :D. [/i][/b][/color]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Napiszcie w odpowiedzi co chcecie :D. [/i][/b][/color]
[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Miły, szybki exp. Łatwy serwer bez wkładu finansowego w isa czy Allegro.[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Podołam wszystkiemu, wyżej napisałem co istotne :D. [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Napiszcie w odpowiedzi co chcecie :D. [/i][/b][/color]

[/center]

Glador, ProMT2, VirtualMT2, PandoraMT2, HammerMT2.

Co tam dasz to będzie, możesz nawet nic nie dawać ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: takim serwie gdzie wszyscy mają GM. Pamiętam że kiedyś na takim grałem...
Dodatkowe Info:Brak.
Nagroda za pomoc: 5 LIKE

gnYrBkB.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Małej ilośći zbroni i / lub broni (1-2) i szybkim expie

Dodatkowe Info: najlepiej medium z domieszką harda

Nagroda za pomoc: cos pomyslimy

Opublikowano

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Małej ilośći zbroni i / lub broni (1-2) i szybkim expie

Dodatkowe Info: najlepiej medium z domieszką harda

Nagroda za pomoc: cos pomyslimy

 

Ciężko znaleźć harda/mediuma z szybkim expem. Sprawdź revential, nervil. Z mojej strony mogę polecić serwer ConcordiaMT2, jednak jest to serwer nie dla wszystkich, gdyż to prawdziwy hard ;)
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Miły, szybki exp. Łatwy serwer bez wkładu finansowego w isa czy Allegro.[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Podołam wszystkiemu, wyżej napisałem co istotne :D. [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Napiszcie w odpowiedzi co chcecie :D. [/i][/b][/color]

[/center]

Virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

[b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Miły, szybki exp. Łatwy serwer bez wkładu finansowego w isa czy Allegro.[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Podołam wszystkiemu, wyżej napisałem co istotne :D. [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Napiszcie w odpowiedzi co chcecie :D. [/i][/b][/color]

Max 200-250 lv.

Nowe bronie,mapki,ulepszacze,zbroje.

300 online + w dzień.

TS3

 

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: PVP oraz dobrej zabawie.


Dodatkowe Info:Serwer musi mieć bardzo duże raty.Za podanie serwera na którym jest lvl na start i Czysty 4fun lajkuje przez tydzień.


Nagroda za pomoc: +5 lajk w profilu


Grałem na Xenoxie


Promt2


NightCore


ArgentusMt2


Mały edit nie daje tego w moim 1 poscie ponieważ by zaniknął:)

Opublikowano

 

Zależy mi najbardziej na: PVP oraz dobrej zabawie.

Dodatkowe Info:Serwer musi mieć bardzo duże raty.Za podanie serwera na którym jest lvl na start i Czysty 4fun lajkuje przez tydzień.

Nagroda za pomoc: +5 lajk w profilu

Grałem na Xenoxie

Promt2

NightCore

ArgentusMt2

Mały edit nie daje tego w moim 1 poscie ponieważ by zaniknął :)

4FunMt2 . Więcej nie ma żadnych ciekawych servow .

Opublikowano

 

Zależy mi najbardziej na: PVP oraz dobrej zabawie.

Dodatkowe Info:Serwer musi mieć bardzo duże raty.Za podanie serwera na którym jest lvl na start i Czysty 4fun lajkuje przez tydzień.

Nagroda za pomoc: +5 lajk w profilu

Grałem na Xenoxie

Promt2

NightCore

ArgentusMt2

Mały edit nie daje tego w moim 1 poscie ponieważ by zaniknął :)

4funMT2.

Opublikowano


Zależy mi najbardziej na: Nie duże raty. Max lvl 99-125. Hard/Medium.
Dodatkowe Info: Bez zbędnych systemów petów, bez jakiś nie wiadomo jakich ulepszeniach, szybko wbijać skille na P.
Nagroda za pomoc: Co tam chcecie , lajki czy 5 na profilu :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...