Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zalezy mi najbardziej na:Żeby miec gm'a na start.

Dodatkowe Info:Brak...

Nagroda za pomoc: Like

Rola GM'a nie jest taka łatwa, więc się nie podniecaj...

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           janna_by_xlittlex-d8cqbj4.png

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  ~ Janna, the Storm's Fury

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Hard/Medium, żeby można grać bez ISu.

Dodatkowe Info: Szukam serwera na dłużej, z nowymi expowiskami, żeby o zmianki nie było za trudno i graczy było +600. Zastanawiam się najbardziej nad Revential, Ravia, Astium i Concordia.

Nagroda za pomoc: Lubię to! tutaj :)

Moje TuT-y;

 

"Aol- connection log"

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Hard/Medium, żeby można grać bez ISu.

Dodatkowe Info: Szukam serwera na dłużej, z nowymi expowiskami, żeby o zmianki nie było za trudno i graczy było +600. Zastanawiam się najbardziej nad Revential, Ravia, Astium i Concordia.

Nagroda za pomoc: Lubię to! tutaj :)

Polecam Ravia

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Hard/Medium, żeby można grać bez ISu.

Dodatkowe Info: Szukam serwera na dłużej, z nowymi expowiskami, żeby o zmianki nie było za trudno i graczy było +600. Zastanawiam się najbardziej nad Revential, Ravia, Astium i Concordia.

Nagroda za pomoc: Lubię to! tutaj :)

 

Myślę, że Ravia spełni Twoje oczekiwania.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze, gdzie mi się szybko nie znudzi, a rozgrywka byłaby wyrównana, BYLE NIE HARD JAK RAVIA, GDZIE TRZEBA MILIONY GODZIN NA HEMATY WPIERDZIELAĆ

Dodatkowe Info: Nagrywałbym z tego serwera GP

Nagroda za pomoc: Like, jak mi się spodoba to limit :)

 

PandoraMT2

sygnavipek.jpg



Chętnie rozdaję Lajki za pomoc! A Ty?


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Hard
gdzie mi się szybko nie znudzi.


Dodatkowe Info: Dużo miłych osób
Nagroda za pomoc: Like, jak mi się spodoba to limit !! :D

1377863814-U611928.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Hard

gdzie mi się szybko nie znudzi.

 

Dodatkowe Info: Dużo miłych osób

Nagroda za pomoc: Like, jak mi się spodoba to limit !! :D

 

Ravia

sygnavipek.jpg



Chętnie rozdaję Lajki za pomoc! A Ty?


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer stabilny, bez buga w grze i ze stroną i klientem bez wirusa.

Dodatkowe informacje: SERWER MA BYĆ Z 2013 roku lub co startuje w tym miesiącu i Może być nawet zagraniczny(Angielski lub Włoski)

NAGRODA ZA POMOC: LIKE I 5 xD

i24453_fullcolor.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer stabilny, bez buga w grze i ze stroną i klientem bez wirusa.

Dodatkowe informacje: SERWER MA BYĆ Z 2013 roku lub co startuje w tym miesiącu i Może być nawet zagraniczny(Angielski lub Włoski)

NAGRODA ZA POMOC: LIKE I 5 xD

 

 

Senthia --> Nie jest z 2013, ale z końcówki 2012, więc myślę, że nie zrobi to znacznej różnicy.

sygnavipek.jpg



Chętnie rozdaję Lajki za pomoc! A Ty?


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy - taki bardzo aby amx lvl wbijało się 1 dzień. Zbroje i bronie u handlarzy (musi być Stal Sura i Święty). Wygla skilli i inne efekty wizualne jak na PL.
Dodatkowe Info: Serwer nie musi mieć graczy - nic. Potrzebuje go tylko na 15 min aby nagrać coś z BM.
Nagroda za pomoc: Lajk

2nsj.jpg


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy Jakis nowy server tak 1k+ludzi xD
Dodatkowe Info:Chcę Nowy server i tyle zeby ludzie grali ;d
Nagroda za pomoc: Like it

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy Jakis nowy server tak 1k+ludzi xD

Dodatkowe Info:Chcę Nowy server i tyle zeby ludzie grali ;d

Nagroda za pomoc: Like it

 

Z hardów to polecam concordiamt2.pl

Z medium to revential i to tyle.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy Jakis nowy server tak 1k+ludzi xD

Dodatkowe Info:Chcę Nowy server i tyle zeby ludzie grali ;d

Nagroda za pomoc: Like it

 

 

ConcordiMT2, Revential, Senthia, ProMT2

sygnavipek.jpg



Chętnie rozdaję Lajki za pomoc! A Ty?


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/medium

bony wchodza maksymalne,

aby mozna bylo szalec na switchbocie, xo za tym idzie musza byc taniutkie zmiany w duzych ilosciach

6/7 bez silny/odporny na klasy,

łatwo zdobyć ulepszacze,

duże szanse na ulepszenie,

 

 

 

Dodatkowe Info: mało epików, z jednej rzeczy max 5/6 kolejnych

Nagroda za pomoc: Lajk x5

Opublikowano

Senthia --> Nie jest z 2013, ale z końcówki 2012, więc myślę, że nie zrobi to znacznej różnicy.

Niestety ja poszukuję dobrego serwera z tego roku :(

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer stabilny, bez buga w grze i ze stroną i klientem bez wirusa.

Dodatkowe informacje: SERWER MA BYĆ Z 2013 roku lub co startuje w tym miesiącu i Może być nawet zagraniczny(Angielski lub Włoski)

NAGRODA ZA POMOC: LIKE I 5 xD

i24453_fullcolor.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/medium

bony wchodza maksymalne,

aby mozna bylo szalec na switchbocie, xo za tym idzie musza byc taniutkie zmiany w duzych ilosciach

6/7 bez silny/odporny na klasy,

łatwo zdobyć ulepszacze,

duże szanse na ulepszenie,

 

 

 

Dodatkowe Info: mało epików, z jednej rzeczy max 5/6 kolejnych

Nagroda za pomoc: Lajk x5

DivineWorld

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy - taki bardzo aby amx lvl wbijało się 1 dzień. Zbroje i bronie u handlarzy (musi być Stal Sura i Święty). Wygla skilli i inne efekty wizualne jak na PL.

Dodatkowe Info: Serwer nie musi mieć graczy - nic. Potrzebuje go tylko na 15 min aby nagrać coś z BM. Dodam, że serwer nie musi być polski.

Nagroda za pomoc: Lajk

2nsj.jpg


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy - taki bardzo aby amx lvl wbijało się 1 dzień. Zbroje i bronie u handlarzy (musi być Stal Sura i Święty). Wygla skilli i inne efekty wizualne jak na PL.

Dodatkowe Info: Serwer nie musi mieć graczy - nic. Potrzebuje go tylko na 15 min aby nagrać coś z BM. Dodam, że serwer nie musi być polski.

Nagroda za pomoc: Lajk

Polski to promt2, ale najlepszy będzie zagraniczny -HammerMT2 :)
Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/medium

bony wchodza maksymalne,

aby mozna bylo szalec na switchbocie, xo za tym idzie musza byc taniutkie zmiany w duzych ilosciach

6/7 bez silny/odporny na klasy,

łatwo zdobyć ulepszacze,

duże szanse na ulepszenie,

 

Dodatkowe Info: mało epików, z jednej rzeczy max 5/6 kolejnych

Nagroda za pomoc: Lajk x5

nie chce divine glador itp

Opublikowano

@uP

hammermt2

 

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/medium

bony wchodza maksymalne,

aby mozna bylo szalec na switchbocie, xo za tym idzie musza byc taniutkie zmiany w duzych ilosciach

6/7 bez silny/odporny na klasy,

łatwo zdobyć ulepszacze,

duże szanse na ulepszenie,

 

Dodatkowe Info: mało epików, z jednej rzeczy max 5/6 kolejnych

Nagroda za pomoc: Lajk x5

nie chce divine glador itp

Senthia.pl, Aline2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer z podobnymi mnożnikami jak na PandoraMT2, czyli do 100lvla łatwo, potem trudniej. Nowe bronie, hwangi, z IS'a chcę raz kupić jakiegoś hwanga za 10zł.
Dodatkowe Info: Dużo handlarzy w M1 ze wszystkim co potrzebne, wysokie bony. (i najlepiej do tego skille na P za 1 razem, albo przynajmniej na G :P)
Nagroda za pomoc: 3 zdjęcia mojego ślicznego kotka!!! *.*

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer z podobnymi mnożnikami jak na PandoraMT2, czyli do 100lvla łatwo, potem trudniej. Nowe bronie, hwangi, z IS'a chcę raz kupić jakiegoś hwanga za 10zł.

Dodatkowe Info: Dużo handlarzy w M1 ze wszystkim co potrzebne, wysokie bony. (i najlepiej do tego skille na P za 1 razem, albo przynajmniej na G :P)

Nagroda za pomoc: 3 zdjęcia mojego ślicznego kotka!!! *.*

Do głowy przychodzi mi tylko VirtualMT2, który będzie idealnym wyborem dla Ciebie ;)
Opublikowano

Do głowy przychodzi mi tylko VirtualMT2, który będzie idealnym wyborem dla Ciebie ;)

Thx, chcesz te zdjęcia? Może wolisz like? ;p

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/medium

bony wchodza maksymalne,

aby mozna bylo szalec na switchbocie, xo za tym idzie musza byc taniutkie zmiany w duzych ilosciach

6/7 bez silny/odporny na klasy,

łatwo zdobyć ulepszacze,

duże szanse na ulepszenie,

 

 

 

Dodatkowe Info: mało epików, z jednej rzeczy max 5/6 kolejnych

Nagroda za pomoc: Lajk x5

 

cavis startuje jutro :=)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Hard/Medium. Chodzi mi głównie o Concordie i Revential. Pytanie tutaj, który jest łatwiejszy (KU, zmianki, exp) i bardziej podobny do Tiverii. Oraz o napisanie ogólnej oceny polecanego serwera, który bardziej prosperuje, coś o administracji.
Dodatkowe Info: Ravia odpada bo stara już. A Tiveria zaniedbana, więc nie będę tam grał. W dodatku stara.
Nagroda za pomoc: Lajk

Moje TuT-y;

 

"Aol- connection log"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...