Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szukam jakiegoś harda, możecie podać jakiś serwer z PL, na którym latwo dostać ku i eq na woja mentala.
Dodatkowe Info: Global/priv
Nagroda za pomoc: Lajk

1z59ld.jpg

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam jakiegoś harda, możecie podać jakiś serwer z PL, na którym latwo dostać ku i eq na woja mentala.

Dodatkowe Info: Global/priv

Nagroda za pomoc: Lajk

s27 start 01.09.2013

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam jakiegoś harda, możecie podać jakiś serwer z PL, na którym latwo dostać ku i eq na woja mentala.

Dodatkowe Info: Global/priv

Nagroda za pomoc: Lajk

Priv - Revential.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwe expienie typowy easy
Dodatkowe Info: Chodzi mi o serwer podobny do starego dobrego celestiala
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze Hard lub Medium z ciutką harda który na niedługo wystartować (1-5 dni) lub wystartował dziś
Dodatkowe Info: Dobry exp z 4-5 razy większy niż na PL'u. A na Medium z ciutką harda exp 10-20 razy większy niż na PL'u

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Lub coś podobnego do: http://www.mpcforum.pl/topic/1022482-zapowiedz-drenal/

.

61vo.png

By Me.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze Hard lub Medium z ciutką harda który na niedługo wystartować (1-5 dni) lub wystartował dziś

Dodatkowe Info: Dobry exp z 4-5 razy większy niż na PL'u. A na Medium z ciutką harda exp 10-20 razy większy niż na PL'u

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Lub coś podobnego do: http://www.mpcforum.pl/topic/1022482-zapowiedz-drenal/

ConcordiaMT2 (wystartował miesiąc temu, ale idzie dogonić)

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwe expienie typowy easy
Dodatkowe Info: Chodzi mi o serwer podobny do starego dobrego celestiala
Nagroda za pomoc: Lajk

 

Xenox

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze HARD, najlepiej 99-120lvl max. I żeby było nawet dużo graczy ;)
Dodatkowe Info: Żaden z tych serwerów: Tiveria, Balmora, Ravia oraz Astium :)
Nagroda za pomoc: Like !

Opublikowano

s27 start 01.09.2013

Co ty pieprzysz ?Jakie s27 ?..

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze HARD, najlepiej 99-120lvl max. I żeby było nawet dużo graczy ;)

Dodatkowe Info: Żaden z tych serwerów: Tiveria, Balmora, Ravia oraz Astium :)

Nagroda za pomoc: Like !

Nostidla,Concordia polecam ten pierwszy

 

 

 

JA SZUKAM :!

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard

Dodatkowe Info: Żaden z tych serwerów: Tiveria, Balmora, Ravia,Concordia,Nostidla,NerviL,Ethana

Zależy mi na:Zmiankach u NPC,skile łatwo najlepiej 10ku do g , max 150,bronie na 30 u npc

Nagroda za pomoc: Like !

 

 

sygna.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze HARD, najlepiej 99-120lvl max. I żeby było nawet dużo graczy ;)

Dodatkowe Info: Żaden z tych serwerów: Tiveria, Balmora, Ravia oraz Astium :)

Nagroda za pomoc: Like !

Revential.

 

Co ty pieprzysz ?Jakie s27 ?..

 

 

Nostidla,Concordia polecam ten pierwszy

 

 

 

JA SZUKAM :!

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard

Dodatkowe Info: Żaden z tych serwerów: Tiveria, Balmora, Ravia,Concordia,Nostidla,NerviL,Ethana

Zależy mi na:Zmiankach u NPC,skile łatwo najlepiej 10ku do g , max 150,bronie na 30 u npc

Nagroda za pomoc: Like !

MyDestiny.pl

Opublikowano

 

Co ty pieprzysz ?Jakie s27 ?..

 

 

Nostidla,Concordia polecam ten pierwszy

 

 

 

JA SZUKAM :!

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard

Dodatkowe Info: Żaden z tych serwerów: Tiveria, Balmora, Ravia,Concordia,Nostidla,NerviL,Ethana

Zależy mi na:Zmiankach u NPC,skile łatwo najlepiej 10ku do g , max 150,bronie na 30 u npc

Nagroda za pomoc: Like !

 

glador

 

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Medium/hard
Dodatkowe Info: Szukam takiego serwa jak glador s2 niestety padł :/
Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium z małymi elementami harda, max 125-130lvl, bez 6/7 i miliona niepotrzebnych broni / zbroi.

Dodatkowe Info: exp 20-30 razy większy niż na PL'u, brak ddosów i oczywiście żeby grało tam trochę ludzi.

Nagroda za pomoc: Lubie to + 5 w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium z małymi elementami harda, max 125-130lvl, bez 6/7 i miliona niepotrzebnych broni / zbroi.

Dodatkowe Info: exp 20-30 razy większy niż na PL'u, brak ddosów i oczywiście żeby grało tam trochę ludzi.

Nagroda za pomoc: Lubie to + 5 w profilu

Nostidla/Concordia/

 

 

Szukam Dalej:

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 10 ku do G/max 150/typu glador s2

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: Lubie to

 

 

sygna.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: PVP lub easy gdzie łatwo o eq itp
Dodatkowe Info: exp 20-30 razy większy niż na PL'u, brak ddosów i oczywiście żeby grało tam trochę ludzi.
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na tym żeby grało w Uj ludzi (+/- tyle co na Ravii)
Dodatkowe Info: Server hard!
Nagroda za pomoc: Ciastko :) ew. rabat na wodę w proszku :D

<span style="font-family: lucida sans unicode" ,="" 'lucida="" grande',="" sans-serif'="">Handluję tosterami, mikrofalówkami oraz wodą w proszku.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na tym żeby grało w Uj ludzi (+/- tyle co na Ravii)

Dodatkowe Info: Server hard!

Nagroda za pomoc: Ciastko :) ew. rabat na wodę w proszku :D

ConcordiaMT2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PVP lub easy gdzie łatwo o eq itp

Dodatkowe Info: exp 20-30 razy większy niż na PL'u, brak ddosów i oczywiście żeby grało tam trochę ludzi.

Nagroda za pomoc: lajk

GladoR, Aline2, XenoxMT2.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/ Skille odrazu na P na 5lvl

Dodatkowe Info: Zeby wchodzily max bony oraz 350+ ludu

Nagroda za pomoc: lajk

Aline2.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na tym żeby grało w Uj ludzi (+/- tyle co na Ravii)

Dodatkowe Info: Server hard!

Nagroda za pomoc: Ciastko :) ew. rabat na wodę w proszku :D

Balmora? Astium?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 10 ku do G/max 150/typu glador s2
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc: Lubie to

 

 

sygna.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze takim, jakim był kiedyś Lomaxmt2 :D
Dodatkowe Info:Brak :D
Nagroda za pomoc:Dam Like jak fajny serwer xD

 

 

DiamondMT2 wydaje mi się najlepszym.

2912562157.png

 

 

 

Więc nie mów mi,że jestem lagerem :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 10 ku do G/max 150/typu glador s2

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: Lubie to

Revential.

Tylko, że max. lv to 120.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...