Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy
Dodatkowe Info: Chce zeby przy wybieraniu skilli dostawalo sie odrazu na P
Nagroda za pomoc: Lajki

mca.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

#8759 icon_share.png

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/MAX 150lv TAM GDZIE SURA BM PRO W PVP NA 70LV SPOKOJNIE MOŻE UBIĆ KAŻDEGO EQ MOŻNA KUPIĆ W IS I BYĆ PRO . CZYLI DODATKOWE PIERŚCIENIE

Dodatkowe Info: Chce zeby przy wybieraniu skilli dostawalo sie odrazu na P

Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Musi grać dużo osób 300+ , serwer najlepiej medium , ale hardy i easy też dawajcie . W miare dobry exp , dużo nowych rzeczy , mało nudy
Dodatkowe Info: Odpada Ravia
Nagroda za pomoc: Like

 

Nervil.pl, Fallance.pl

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy

Dodatkowe Info: Chce zeby przy wybieraniu skilli dostawalo sie odrazu na P

Nagroda za pomoc: Lajki

Theris.pl

Opublikowano


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/MAX 150lv TAM GDZIE SURA BM PRO W PVP NA 70LV SPOKOJNIE MOŻE UBIĆ KAŻDEGO EQ MOŻNA KUPIĆ W IS I BYĆ PRO . CZYLI DODATKOWE PIERŚCIENIE
Dodatkowe Info: Chce zeby przy wybieraniu skilli dostawalo sie odrazu na P
Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/MAX 150lv TAM GDZIE SURA BM PRO W PVP NA 70LV SPOKOJNIE MOŻE UBIĆ KAŻDEGO EQ MOŻNA KUPIĆ W IS I BYĆ PRO . CZYLI DODATKOWE PIERŚCIENIE

Dodatkowe Info: Chce zeby przy wybieraniu skilli dostawalo sie odrazu na P

Nagroda za pomoc: Lajki

 

 

glador,lecz max level to 250

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy!

Zalezy mi najbardziej na easy/pvp bardzo szybki exp odpada glador linares

Nagroda za pomoc Plusik

 

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/949118-funmt2pl-dedyk-easy/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1001101-promt2-dedyk-easy/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/572599-xenoxmt2-dedyk-easy/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/800273-4funmt2pl-dedyk-easy/

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: duża ilość epików, max lvl 250+(jeżeli się da), nowe mapki,szybki exp,dużo nowości,

Dodatkowe Info: miła atmosfera i ulepszacze tylko na epiki

Nagroda za pomoc: + / 5* w profilu.

 

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1005961-extrememt2-dedyk-easy/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1020551-calipsomt2pl-dedyk-easy/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/572599-xenoxmt2-dedyk-easy/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/466148-divineworld-s2-dedyk-easy/

 

 

@

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy

Dodatkowe Info: Chce zeby przy wybieraniu skilli dostawalo sie odrazu na P

Nagroda za pomoc: Lajki

 

 

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1020551-calipsomt2pl-dedyk-easy/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/572599-xenoxmt2-dedyk-easy/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1005961-extrememt2-dedyk-easy/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/800273-4funmt2pl-dedyk-easy/

 

@

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Musi grać dużo osób 300+ , serwer najlepiej medium , ale hardy i easy też dawajcie . W miare dobry exp , dużo nowych rzeczy , mało nudy
Dodatkowe Info: Odpada Ravia
Nagroda za pomoc: Like

 

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/908428-newearth-dedyk-hard/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/949118-funmt2pl-dedyk-easy/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/946463-nervilpl-dedyk-medium/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/572599-xenoxmt2-dedyk-easy/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/915901-gondormt2-dedyk-medium/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1021796-dragon-bornpl-dedyk-medium/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/972999-therispl-dedyk-medium/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1020296-reventialpl-dedyk-hard/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1020551-calipsomt2pl-dedyk-easy/
Opublikowano

 


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/MAX 150lv TAM GDZIE SURA BM PRO W PVP NA 70LV SPOKOJNIE MOŻE UBIĆ KAŻDEGO EQ MOŻNA KUPIĆ W IS I BYĆ PRO . CZYLI DODATKOWE PIERŚCIENIE
Dodatkowe Info: Chce zeby przy wybieraniu skilli dostawalo sie odrazu na P
Nagroda za pomoc: Lajki

 

glador,lecz max level to 250
1367054373-U215643.png
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/MAX 150lv TAM GDZIE SURA BM PRO W PVP NA 70LV SPOKOJNIE MOŻE UBIĆ KAŻDEGO EQ MOŻNA KUPIĆ W IS I BYĆ PRO . CZYLI DODATKOWE PIERŚCIENIE

Dodatkowe Info: Chce zeby przy wybieraniu skilli dostawalo sie odrazu na P

Nagroda za pomoc: Lajki

polecam dragon born swietny nowy serwerek

P6yiSdK.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy
Zależy mi najbardziej na:skill na p, stabilność dużo epickich zbroi i broni, ts, exp w miare taki jak na theris, mało epickich bizu
Dodatkowe Info:wszystko byle nie theris
Nagroda za pomoc:co tam chcecie

umarł Mizzer, niech żyje Mizzer...

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na:skille na p od razu, dobry exp ale nie za łatwy, dużo epickich zbroi i broni, stabilność, nacisk na jakość gry a nie na is

Dodatkowe Info: coś takiego jak serwer theris

 

kolego ucieklem z Therisa na Dragon-Born , wyglada bardzo ladnie i nie trzeba wydawac nic na isa :))) tylko ze skilami na P trzeba troche metkow poubijac :)

polecam <3

P6yiSdK.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na:skill na p, stabilność dużo epickich zbroi i broni, ts, exp w miare taki jak na theris

Dodatkowe Info:wszystko byle nie theris

Nagroda za pomoc:co tam chcecie

 

Dziś rusza Fallecon.

1378238828-U336505.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Musi grać dużo osób 300+ , serwer najlepiej medium , ale hardy i easy też dawajcie . W miare dobry exp , dużo nowych rzeczy , mało nudy
Dodatkowe Info: Odpada Ravia
Nagroda za pomoc: Like

 

Sprawdź nasz serwer ExperionMt2. Na początku idzie easy, potem stopniowo coraz trudniej. Niedługo serwer będzie miał już 3 miesiące także jest stabilny i nie ma z nim żadnych problemów.

Prezka poniżej:

http://www.mpcforum.pl/topic/960029-experionmt2-dedyk-medium/

pslv.png
Zasubskrybuj serwerowy kanał Youtube ExperionMt2!
http://www.youtube.com/user/ExperionMt2

Opublikowano

Fallence.pl polecam, start 20:00 :)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Musi grać dużo osób 300+ , serwer najlepiej medium , ale hardy i easy też dawajcie . W miare dobry exp , dużo nowych rzeczy , mało nudy
Dodatkowe Info: Odpada Ravia
Nagroda za pomoc: Like

 



Dziś rusza Fallecon.



Poprawiam kolege, Fallence.pl zapraszam godzina 20:00 start. Serv EPIC!



Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 99 max 120lvl skille nie najłatwiejsze lecz nie za trudne ( żęby rady i egzo były w sklepie ale ku np dropione )
Dodatkowe Info: pasowało by mi żeby ulepszacze bardzo często dropiły i żeby np łatwo dostępne były perły
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu


Fallence.pl

Opublikowano

szukam serwer medium 500+ osób na serwie

serwer ogarniety bez 6/7 na klasy

 

serwer ktory nie znudzi sie po tygodniu grania

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard/ mało epików / Szmary itp .

Dodatkowe Info: Launcher + 250 osób Online
Nagroda za pomoc: +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard/ mało epików / Szmary itp .

Dodatkowe Info: Launcher + 250 osób Online

Nagroda za pomoc: +

 

Balmora

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard/ mało epików / Szmary itp .

Dodatkowe Info: Launcher + 250 osób Online

Nagroda za pomoc: +

 

 

 

Ravia.eu.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na:skill na p, stabilność dużo epickich zbroi i broni, ts, exp w miare taki jak na theris, mało epickich bizu

Dodatkowe Info:wszystko byle nie theris

Nagroda za pomoc:co tam chcecie

 

umarł Mizzer, niech żyje Mizzer...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer bardzo podobny do starego NexusMT2 - mało epików, nie za duży maks. level, PROSTY

Dodatkowe Info: mało epików, nie za duży maks. lvl, nieskomplikowany, EASY/MEDIUM
Nagroda za pomoc: LAJK

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!



Zależy mi najbardziej na: Serwer EASY, epiki, 6/7

Dodatkowe Info: Podobny do Eruris, DivineWorlds2 ( Tylko nie Xenox, Elite )

Nagroda za pomoc: Like + ew. mogę pograć z kimś.



Opublikowano

zagraj na Senthii , gra po 300-400 Ludzi, calkiem latwo wbic250 lvl ( mi zajeło okolo 1-2 tygodni ) fajny drop z bossow na wyzszy lvl

 

Napewno Ci polecam ten server;)

Zycie jest jak szachy - raz bijesz konia , a raz pchasz krolową : )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...