Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, jakiś dobry hard

Dodatkowe Info: Dobry hard, na którym gra dużo ludzi, najlepiej taki ktory za szybko nie padnie

Nagroda za pomoc:lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, jakiś dobry hard Dodatkowe Info: Dobry hard, na którym gra dużo ludzi, najlepiej taki ktory za szybko nie padnie Nagroda za pomoc:lajk

 

 

Tiveria, Ravia

Opublikowano

Szukam serwera:

  • ..który posiada bony 6/7
  • ..z jakimiś rozsądnymi ratami (nie poszukuję total 4fun)
  • ..gdzie nie gra zbyt dużo osób (chciałbym się wybić a nie być jedym pośród tysięcy)
  • ..dedyka, nie hamachi
  • ..stabilnego, który stoi już trochę
  • ..gdzie panuje miła atmosfera a team nie ma w d*pie graczy

Na starcie mówię że odpadają takie serwy jak: Elite (gram prawie od początku, fajny), Pandora (moim zdaniem serwer Japończyków [nie chodzi o to że Japończycy go stworzyli (bo wiem kto go zrobił) tylko o to że jest tam "przeludnienie"), Xenox (total 4fun, coś czego nie lubię ale sam serwer ma klimat). Czekam na jakiś rozsądne propozycje.

Bywalec
Opublikowano

Szukam serwera:

  • ..który posiada bony 6/7
  • ..z jakimiś rozsądnymi ratami (nie poszukuję total 4fun)
  • ..gdzie nie gra zbyt dużo osób (chciałbym się wybić a nie być jedym pośród tysięcy)
  • ..dedyka, nie hamachi
  • ..stabilnego, który stoi już trochę
  • ..gdzie panuje miła atmosfera a team nie ma w d*pie graczy

Na starcie mówię że odpadają takie serwy jak: Elite (gram prawie od początku, fajny), Pandora (moim zdaniem serwer Japończyków [nie chodzi o to że Japończycy go stworzyli (bo wiem kto go zrobił) tylko o to że jest tam "przeludnienie"), Xenox (total 4fun, coś czego nie lubię ale sam serwer ma klimat). Czekam na jakiś rozsądne propozycje.

 

 

Xartez?

Opublikowano

Szukam serwera:

  • ..który posiada bony 6/7
  • ..z jakimiś rozsądnymi ratami (nie poszukuję total 4fun)
  • ..gdzie nie gra zbyt dużo osób (chciałbym się wybić a nie być jedym pośród tysięcy)
  • ..dedyka, nie hamachi
  • ..stabilnego, który stoi już trochę
  • ..gdzie panuje miła atmosfera a team nie ma w d*pie graczy

Na starcie mówię że odpadają takie serwy jak: Elite (gram prawie od początku, fajny), Pandora (moim zdaniem serwer Japończyków [nie chodzi o to że Japończycy go stworzyli (bo wiem kto go zrobił) tylko o to że jest tam "przeludnienie"), Xenox (total 4fun, coś czego nie lubię ale sam serwer ma klimat). Czekam na jakiś rozsądne propozycje.

 

 

 

Polecam imetin ciągle jakieś nowości ewentulanie EruriS, Fortemt2, MoltenMt2

fea.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard

Dodatkowe Info: Hard tak jak wyżej, bez epików. Poza balmorą, ravią, tiverią.

Nagroda za pomoc: Lajczki.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard

Dodatkowe Info: Hard tak jak wyżej, bez epików. Poza balmorą, ravią, tiverią.

Nagroda za pomoc: Lajczki.

http://www.mpcforum.pl/topic/666259-draenor2pldedyk/

i

http://www.mpcforum.pl/topic/680826-supernieboplpldedyk/

fea.gif

Opublikowano

WItam poszukuje serwera tylko i wyłącznie do pvp hwangi u mpc :)

Najbardziej zależy mi : easy 4fun

 

inne info :

który nie posiada 6/7 bonu !

chwilke już jest..

Opublikowano

WItam poszukuje serwera tylko i wyłącznie do pvp hwangi u mpc :)

Najbardziej zależy mi : easy 4fun

 

 

 

inne info :

który nie posiada 6/7 bonu !

chwilke już jest..

 

Mod Ci to usunie, bo bez wzoru...

 

A co do serwera to 4Fun innego nie ma...

 

Ps. Tzn Polskiego innego nie ma

fea.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: Braku milionów epików, stal+ jakis hwang i to max, nic po za syrkiem itd dla innych broni. exp umiarkowany Dodatkowe Info: cos na wzor DestinyMT2, szkoda ze on jest off , Nagroda za pomoc: LAJK!

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na:

Braku milionów epików, stal+ jakis hwang i to max, nic po za syrkiem itd dla innych broni. exp umiarkowany

Dodatkowe Info: cos na wzor DestinyMT2, szkoda ze on jest off Nagroda za pomoc:

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color] [b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Braku milionów epików, stal+ jakis hwang i to max, nic po za syrkiem itd dla innych broni. exp umiarkowany [/i][/b][/color] [b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: cos na wzor DestinyMT2, szkoda ze on jest off :( :( :( , [/i][/b][/color] [b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: LAJK! :)[/i][/b][/color] [/center]

 

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color] [b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:

Braku milionów epików, stal+ jakis hwang i to max, nic po za syrkiem itd dla innych broni. exp umiarkowany

[/i][/b][/color] [b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: cos na wzor DestinyMT2, szkoda ze on jest off :( :( [/i][/b] [b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b][/color] [/center][/color]

Balmora, Ravia, Tiveria

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: Braku milionów epików, stal+ jakis hwang i to max, nic po za syrkiem itd dla innych broni. exp umiarkowany Dodatkowe Info: cos na wzor DestinyMT2, szkoda ze on jest off , Nagroda za pomoc: LAJK!

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na:

Braku milionów epików, stal+ jakis hwang i to max, nic po za syrkiem itd dla innych broni. exp umiarkowany

Dodatkowe Info: cos na wzor DestinyMT2, szkoda ze on jest off Nagroda za pomoc:

 

Ravia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie,bez bugow,pelerynki.6/7 w shopie max lv 250 latwe ulepszanie,duzo yangow leci. szybki drop ulepszaczy

Dodatkowe Info: Cos typu CavalosMT2-gralem. divine world hammermt2 sonixmt2

Nagroda za pomoc: Lajki +5* :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie,bez bugow,pelerynki.6/7 w shopie max lv 250 latwe ulepszanie,duzo yangow leci. szybki drop ulepszaczy

Dodatkowe Info: Cos typu CavalosMT2-gralem. divine world hammermt2 sonixmt2

Nagroda za pomoc: Lajki +5* :)

XenoxMt2, DiamondMT2

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie,bez bugow,pelerynki.6/7 w shopie max lv 250 latwe ulepszanie,duzo yangow leci. szybki drop ulepszaczy

Dodatkowe Info: Cos typu CavalosMT2-gralem. divine world hammermt2 sonixmt2

Nagroda za pomoc: Lajki +5* :)

XenoxMt2, DiamondMT2

Galvanize,Freak2,Elitemt2, Immortal Metin

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp (łatwe expienie,lub wogóle, itemki bez ulepszaczy, bronie, zbroje u NPC

Dodatkowe Info: Szybko ;)

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp (łatwe expienie,lub wogóle, itemki bez ulepszaczy, bronie, zbroje u NPC

Dodatkowe Info: Szybko ;)

Nagroda za pomoc: Like

 

DiamondMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobry exp(w 1 dzień 100+), Wysoki drop yang, brak ulepszaczy(a jeśli już to bardzo mało i rzadko), dużo epików, miła atmosfera, dobre itemy u handlarzy, eq +9 na start

Dodatkowe Info: Grałem na XenoXMT2, PandoraMT2. Jeśli można podać królestwo które się uważa za najlepsze

Nagroda za pomoc: Lajk 5*

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobry exp(w 1 dzień 100+), Wysoki drop yang, brak ulepszaczy(a jeśli już to bardzo mało i rzadko), dużo epików, miła atmosfera, dobre itemy u handlarzy, eq +9 na start

Dodatkowe Info: Grałem na XenoXMT2, PandoraMT2. Jeśli można podać królestwo które się uważa za najlepsze

Nagroda za pomoc: Lajk 5*

RivendelMT2

Opublikowano

RivendelMT2

Dzięki właśnie ściagam jak będzie ok dam lajki. Jeszcze podaj nazwe królestwa w której grasz i jakąś strone przedstawiającą serwer(raty itp.)jakbyś mógł

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie,bez bugow,pelerynki.6/7 w shopie max lv 250 latwe ulepszanie,duzo yangow leci. szybki drop ulepszaczy

Dodatkowe Info: Cos typu CavalosMT2-gralem. divine world hammermt2 sonixmt2

Nagroda za pomoc: Lajki +5* :)

A ja polecam SurfaceMT2 S2

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na:

Malo Epikow,Latwy Easy/4fun/pvp serwer

Dodatkowe Info:

Planuję zacząć grę od nowa. (GLOBAL / PRIV)

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie,bez bugow,pelerynki.6/7 w shopie max lv 250 latwe ulepszanie,duzo yangow leci. szybki drop ulepszaczy

Dodatkowe Info: Cos typu CavalosMT2-gralem. divine world hammermt2 sonixmt2

Nagroda za pomoc: Lajki +5* :)

PandoraMT2

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na:

Malo Epikow,Latwy Easy/4fun/pvp serwer

 

Dodatkowe Info:

Planuję zacząć grę od nowa. (GLOBAL / PRIV)

 

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

 

SurfaceMT2 s2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...