Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak szybki exp to tylko glador.

Tylko nie chodzi mi o taki bardzo szybki ale szybszy niż na Tiveri balmorze czy innych serwerach

Pomogłem ?


Jebnij


+


Chyba się nie boisz ? ;>


  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tylko nie chodzi mi o taki bardzo szybki ale szybszy niż na Tiveri balmorze czy innych serwerach

Ecresia? Exp wiekszy od balmory o troszke. :)

świat jest mój więc niech daje mi to, czego chce


1758318.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Bardzo szybkim expie . max lvl 250

 

Dodatkowe Info:

 

Serwer w miare nowy.(nie jakis z 2010 roku) .

 

Nagroda za pomoc:

 

Lajk

 

GladoR, DivineWorld s2, XenoxMt2

1382375685-U592769.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer typowo pod Pvp/Wojny gildii

Dodatkowe Info:Wchodze, Nie gram za długo tylko szybko mam eq.

Nagroda za pomoc:Like

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer typowo pod Pvp/Wojny gildii

Dodatkowe Info:Wchodze, Nie gram za długo tylko szybko mam eq.

Nagroda za pomoc:Like

 

np. Hammermt2 zagraniczny, a jeśli ci nie będzie odpowiadał to przejrzyj temat :

http://www.mpcforum.pl/topic/588482-tutspis-serwerow-zagranicznych/

Bo polskiego typowo pod pvp / wojny to nie znajdziesz niestety.

 

Nie Wiem Gdzie Grac Pomocy !!

Zalezy mi najbardziej na : http://www.mpcforum....2im-serwer-pvp/ - poszukuje dokładnie takiego serwera (only pvp/zabawa) w języku polskim lub angielskim.

Nagroda za pomoc : Lajk

 

Nie ma serwer only pvp ani polskiego ani angielskiego, ale zawsze można do innych spróbować znaleźć spolszczenie :)

fea.gif

Opublikowano

np. Hammermt2 zagraniczny, a jeśli ci nie będzie odpowiadał to przejrzyj temat :

http://www.mpcforum.pl/topic/588482-tutspis-serwerow-zagranicznych/

Bo polskiego typowo pod pvp / wojny to nie znajdziesz niestety.

 

 

 

Nie ma serwer only pvp ani polskiego ani angielskiego, ale zawsze można do innych spróbować znaleźć spolszczenie :)

 

To gratka dla założycieli - wielu pewnie na taki serwer czeka. :D

Opublikowano

Nie Wiem Gdzie Grac Pomocy !!

Zalezy mi najbardziej na : http://www.mpcforum....2im-serwer-pvp/ - poszukuje dokładnie takiego serwera (only pvp/zabawa) w języku polskim lub angielskim.

Nagroda za pomoc : Lajk

Jeżeli masz ochote to spróbuj gry na pvpmt2, trzeba poexpić, ale eq się w miarę szybko robi link:

http://www.mpcforum.pl/topic/662356-pvpmt2pldedyk/

h6IduA1.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:W miarę dobry exp ,trochę nowych itemków ,brak 6/7 bonu .

Dodatkowe Info:BRAK 6/7 BONU ! : D

Nagroda za pomoc: Lajk : D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Bardzo,bardzo dużym expie.

Dodatkowe Info:Polski. Grałem na GladoR,Avalon,Pandora,Yitian,Xenox

Nagroda za pomoc:Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Bardzo,bardzo dużym expie.

Dodatkowe Info:Polski. Grałem na GladoR,Avalon,Pandora,Yitian,Xenox

Nagroda za pomoc:Lajk

 

Eruris

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Bardzo,bardzo dużym expie.

Dodatkowe Info:Polski. Grałem na GladoR,Avalon,Pandora,Yitian,Xenox

Nagroda za pomoc:Lajk

 

DivineWorld s2, Elite, Diamond,

1382375685-U592769.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:W miarę dobry exp ,trochę nowych itemków , z 6/7 bon

Dodatkowe Info:max lvl 120, w 6/7 musi byc odp i silny przeciwko na klasy

Nagroda za pomoc: Lajk : D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:W miarę dobry exp ,trochę nowych itemków , z 6/7 bon

Dodatkowe Info:max lvl 120, w 6/7 musi byc odp i silny przeciwko na klasy

Nagroda za pomoc: Lajk : D

 

Pandoramt2, Elitemt2, imetin, Dragonmt2 no tylko jeden mankament na żadnym nie ma max lv 120 tylko 250, bo niestety takie serwera to raczej nie ma...

fea.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwery hard, dedyk, pl lub zagraniczny

Dodatkowe Info: nie interesuje mnie ravia,

Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwery hard, dedyk, pl lub zagraniczny

Dodatkowe Info: nie interesuje mnie ravia,

Nagroda za pomoc: like

 

 

Tiveria, Balmora

fea.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwery hard, dedyk, pl lub zagraniczny

Dodatkowe Info: nie interesuje mnie ravia,

Nagroda za pomoc: like

Balmora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer dedykowany PL ,na którym nie ma 6/7 bonu ,dobre raty ,trochę nowych itemków.

Dodatkowe Info: Ma to być serwer na którym gra ponad 1,5k ludzi .

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer dedykowany PL ,na którym nie ma 6/7 bonu ,dobre raty ,trochę nowych itemków.

Dodatkowe Info: Ma to być serwer na którym gra ponad 1,5k ludzi .

Nagroda za pomoc: Lajk

Tiveria, Balmora, Diamond

a31acc0f.png


Lider Gildii: Nightmares

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze , Aby było duuużo ludzi ( Około 1k ) ..Bez 6-7 bonu :) ( Lub tylko exp )

Dodatkowe Info: Grałem na większości serwerów

:) , więc proszę o rozważne propozycje ( Nie chcę Balmory , Diamonda itp ;x )

Nagroda za pomoc: Like , i satysfakcja :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze , Aby było duuużo ludzi ( Około 1k ) ..Bez 6-7 bonu :) ( Lub tylko exp )

 

Dodatkowe Info: Grałem na większości serwerów

:) , więc proszę o rozważne propozycje ( Nie chcę Balmory , Diamonda itp ;x )

Nagroda za pomoc: Like , i satysfakcja :D

 

Avalonv2 ? Glador, Molten.

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer dedykowany PL ,na którym nie ma 6/7 bonu ,dobre raty ,trochę nowych itemków.

Dodatkowe Info: Ma to być serwer na którym gra ponad 1,5k ludzi .

Nagroda za pomoc: Lajk

Tiveria

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na nowym serwerze, gdzie gra dużo graczy i nie wbija się 100lvl w jedną noc. Hardu też nie szukam

Dodatkowe Info: Może jakiś serwer startuje dziś bądź jutro?

Nagroda za pomoc: szczery uśmiech sprzedawcy z McDonalda :)

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...