Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z dobrym zarabianiem i siedzeniem tak ok 8 h w jednym dniu to spokojnie zrobisz skille P na tiverii, dlatego polecam Ci Tiverię.

 

Wlasnie cos oprocz Tiveri by sie przydalo bo tam juz gralem dosc dlugo

I tera szukam czegos nowego : )

Minusiki

<3

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No to mogę Ci też polecić pod Twoim względem Freak2, innych serwerów nie ma patrząc na Twoje wymagania. Freak nieco się różni, ale mniej więcej pasuje do twoich wymogów.

 

@2 down

 

Nie chciał tiverii, a rivendel ma nasrane nowych broni, zbroi map, wierzchowców i ma 250 lvl maks..

Opublikowano

OK dzieki czegos takiego szukalem tylko 75 online nie zachwyca a wrecz odpycha ;D

ale zagram z checia jezeli ktos by jeszcze mial jakies podobne serwery tylko wlasnie Graczy online troche wiecej byl bym wdzieczny

 

 

Pozdrawiam : )

Minusiki

<3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Max lvl 120 / bez zadnych nowych itemow / tzn zeby byly takie jak na PLu najlepiej / Skille najlepiej zeby w 1 dzien mozna bylo na P wbic / exp moze byc byle jaki

Dodatkowe Info: Zalezy mi najbardziej zeby wlasnie tych nowych itemow nie bylo i Skille P mozna bylo w 1 dzien wbic : )

Nagroda za pomoc: + :D

 

Tiveria, Rivendel,

1382375685-U592769.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nie zbyt trudno dostepnych stalkach w miare latwe zdobywanie ulepszaczy ,100+osob on line Nie trudny dostęp do broni 65 :) , Exp nie za wolny nie za szybki (medium) 6/7 do expa lub wcale

Dodatkowe Info: Gralem na Mexilia , Elite ,Avalon , Diamond ,Glador , Rivendel , xenox, DivineWorld s2

Nagroda za pomoc: like :)

Zbieram +

 

packiecopy.png

Opublikowano

Tiveria, Rivendel,

Tak jak juz Up mowilem Tiverie juz gralem a Rivendel ma 250lvl max i te nowe badziewskie bronie

Minusiki

<3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nie zbyt trudno dostepnych stalkach w miare latwe zdobywanie ulepszaczy ,100+osob on line Nie trudny dostęp do broni 65 :) , Exp nie za wolny nie za szybki (medium) 6/7 do expa lub wcale

Dodatkowe Info: Gralem na Mexilia , Elite ,Avalon , Diamond ,Glador , Rivendel , xenox, DivineWorld s2

Nagroda za pomoc: like :)

 

Dragon, Vaneris, Virtual

1382375685-U592769.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Start maks lv bądź szybkim expieniu lv w 1 dzień około 100.

Dodatkowe Info: Ceny w sklepach adekfatne do dropionej kasy oraz braku monotonnego expienia. Rosy być muszą!!!! Ma być łatwy exp bez dmg od mobków w wysokości 1100!

Nagroda za pomoc: Like*

Opublikowano

Kolego mój tam nie jest tak łatwo ponad to jest nawalony shitu od cholery dalej!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun, bez nowych broni, zbroi, map i jeśli już z 6,7 to niech one będą bez silny na/odporność na klasy.

Dodatkowe Info: Wszystko jak za czasów starych serwerów metina - z nutką easy. Oznacza to, że rate'y sa bardzo dużo zwiększone. Na serwerze panuje system ulepszeń z globala (bez ulepszaczy).

 

- Bonusy 1-5 bez silny przeciwko/odporność na klasy (z tymi bonami serwer od razu jest spalony czy to 1-5 czy 6-7)

- Ranga wzrasta bardzo szybko! (nie konieczne, ale fajnie by było)

- Cały IS u pomocnika zdarzeń (czyli normalny IS off, ale to też nie konieczne)

- Minimum 80% szansy na ulepszenie (dobrze by było, żeby były wysokie, aczkolwiek jest to dla mnie nie ważne)

- Tylko podstawowe mapy z oryginalnej gry (nie koniecznie, choć było by fajnie)

- Biolog od 60 lv. identyczny, jak na globalu! (biolog - dobrze by było żeby był - jaki to nie istotne dla mnie)

 

System ulepszeń jest taki jak na globalu.

 

Nagroda za pomoc: Like

 

Na pewno sprawdzę wszystkie pasujące propozycje, jak i te, które pasują tylko częściowo.

 

Zacytowałem fragment opisu serwera Freak2, ze strony Freak2.eu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Server na którym będą zbroje epickie z metina polskiego z takim samym połyskiem,server easy forfun

Nagroda za pomoc:co sobie zazyczysz

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Hard serwerze,Max lvl do 105,duzo ludu,KU i kamienie duchowe dropic z metkow itp

Dodatkowe Info:serwera podobnego do Pl,z 500+ osobami on line,

Nagroda za pomoc:satysfakcja i lubie to

 

Ravia, balmora.

Opublikowano

Cześć,

Nie wiem, gdzie grać. Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: braku jakichkolwiek modyfikacji klienta gry: nowych broni, zbroi i innego, niepotrzebnego syfu - coś a'la global, gdzie najlepszym pancerzem będą epiki wykute ze stalek, a maksymalnym lvl 99. HARD!

klik

Dodatkowe info: pod uwagę biorę nie tylko polskie, ale i zagraniczne serwery.

Nagroda za pomoc: like, tak? Nie wiem, w jaki sposób mogłabym się odwdzięczyć jeszcze.

 

Polecam

Ecresia.pl

 

jutro ma wyjść ten serwer. Sama mam zamiar na nim zagrać:)

Link do zapowiedzi: http://www.mpcforum.pl/topic/673584-zapowiedzecresiapl/

Opublikowano

Cześć,

Nie wiem, gdzie grać. Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: braku jakichkolwiek modyfikacji klienta gry: nowych broni, zbroi i innego, niepotrzebnego syfu - coś a'la global, gdzie najlepszym pancerzem będą epiki wykute ze stalek, a maksymalnym lvl 99. HARD!

klik

Dodatkowe info: pod uwagę biorę nie tylko polskie, ale i zagraniczne serwery.

Nagroda za pomoc: like, tak? Nie wiem, w jaki sposób mogłabym się odwdzięczyć jeszcze.

 

Jak nie polski, to niemiecki serwer Calypso s3.

Opublikowano

Nie Wiem Gdzie Grac Pomocy !!

Zalezy mi najbardziej na : Expie 5-8x wiecej niz na PLu .Tanich zielonych potkach .Zeby latwo sie robilo boja i zarabialo . I ze 10 ksiazek do np skila G czy tam 12 . Planuje zaczac gre od nowa (Global/Priv ) ;

Nagroda za pomoc : Lajk + na profilu :)

Przybij Piątke [5] :D

Opublikowano

Nie Wiem Gdzie Grac Pomocy !!

Zalezy mi najbardziej na : Expie 5-8x wiecej niz na PLu .Tanich zielonych potkach .Zeby latwo sie robilo boja i zarabialo . I ze 10 ksiazek do np skila G czy tam 12 . Planuje zaczac gre od nowa (Global/Priv ) ;

Nagroda za pomoc : Lajk + na profilu :)

 

Pełno jest serwerów z takim expem jak chcesz tylko, że tam boja masz na start i zazwyczaj jest 55 ku... I nie wiem po co piszesz o globalu, skoro widać, że nie chodzi ci o global?;/ A tak to : Divineword, Glador, imetin, Pandoramt2, Dragonmt2, Virtualmt2 i dużo dużo wiecej :)

fea.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Bardzo szybkim expie . max lvl 250

 

Dodatkowe Info:

Serwer w miare nowy.(nie jakis z 2010 roku) .

 

Nagroda za pomoc:

Lajk

Pomogłem ?


Jebnij


+


Chyba się nie boisz ? ;>


Opublikowano

Polecam

Ecresia.pl

 

 

jutro ma wyjść ten serwer. Sama mam zamiar na nim zagrać

Link do zapowiedzi: http://www.mpcforum....wiedzecresiapl/

 

Zapowiada się dość dobrze. Martwi mnie jedynie wstawka nie-metinowych lokacji, jak lodowy wymiar w tym przypadku.

Dziękuje za post.

I do, być może, napisania/usłyszenia w grze ^

 

Jak nie polski, to niemiecki serwer Calypso s3.

Niemcy są bee ;x

 

Przypominam o stosowaniu Wzoru jaki panuje w tym temacie, każdy post bez wzoru jest karany 5%.

To przez kolory, prawda? Wiem, że powinno się nawet na takie błahostki uwagę zwracać, rozumiem to. Nie musiałeś jednak mojego posta usuwać. Reszta była okej.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Bardzo szybkim expie . max lvl 250

 

Dodatkowe Info:

 

Serwer w miare nowy.(nie jakis z 2010 roku) .

 

Nagroda za pomoc:

 

Lajk

 

Jak szybki exp to tylko glador.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...