Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy, łatwy zarobek , szybki exp i dużo graczy ;)

Dodatkowe Info: 6/7 bez abs na klasy, bony zawsze max, serwer nie ma być stary.

Nagroda za pomoc: Lajk i 5* do profilu.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy, łatwy zarobek , szybki exp i dużo graczy ;)

Dodatkowe Info: 6/7 bez abs na klasy, bony zawsze max, serwer nie ma być stary.

Nagroda za pomoc: Lajk i 5* do profilu.

Eruris ew. glaor
4602422ade673.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ciężkim expie, mało epików.. max. bronie to syrek swięty itp a zbroje to max szmaragdy

Dodatkowe Info: tiveria, balmora, draenor2, ravia. eu i zrezygnowałem.. szukam innych privów, niż te.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ciężkim expie, mało epików.. max. bronie to syrek swięty itp a zbroje to max szmaragdy

Dodatkowe Info: tiveria, balmora, draenor2, ravia. eu i zrezygnowałem.. szukam innych privów, niż te.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

- EvenesT -

http://www.mpcforum....evenestpldedyk/

 

- Nawie -

http://www.mpcforum....-nawie-pldedyk/

 

- Etheris -

http://www.mpcforum....heris-pl-dedyk/

 

- Belenus -

http://www.mpcforum....rialmt2pldedyk/

 

Szukaj tu :)

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:brau podziału krain/mapek na lvl-le

Dodatkowe Info: Szukam priva w którym można 1 lvl iść na każdą mapę, gdzie nie ma podziału np atlantydy od 90 lvl itp

Nagroda za pomoc: LIKE :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: od razu 250lvl, taki typowy serwer 4fun, masz NPC, u którego wpisujesz ID i od razu masz eq, yangi, expa.

Dodatkowe Info: Powinien być to serwer raczej PL, może być zagraniczny, ale z dość dużą ilością polaków i ItemShopie, który nie wpływa za bardzo na grę.

Nagroda za pomoc: Like ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serverze easy/medium szybkim expie , malo epikow szybki zarobek

Dodatkowe Info: 6/7 bez abs na klase i silny na klase,

Nagroda za pomoc: 5 i lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serverze easy/4fun, brak wymyślnych ulepszaczy

Dodatkowe Info: 6/7 bez abs na klase i silny na klase, mało epików, łatwy zarobek, bony wchodzą maksymalne

Nagroda za pomoc: lajk i 5 w profilu

h6IduA1.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serverze easy/4fun, brak wymyślnych ulepszaczy

Dodatkowe Info: 6/7 bez abs na klase i silny na klase, mało epików, łatwy zarobek, bony wchodzą maksymalne

Nagroda za pomoc: lajk i 5 w profilu

 

 

ProMT2 na reszcie masz 6/7 bon...

fea.gif

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serverze easy/4fun, brak wymyślnych ulepszaczy

Dodatkowe Info: 6/7 bez abs na klase i silny na klase, mało epików, łatwy zarobek, bony wchodzą maksymalne

Nagroda za pomoc: lajk i 5 w profilu

 

 

eMT2.

Opublikowano

[

center

][

b

][

i

][

color

=

#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

[/i][/b]

[/color]

[

b

][

i

][

color

=

#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Server Typu 4Fun

[/i][/b]

[/color]

[

b

][

i

][

color

=

#afeeee]Dodatkowe Info:To Co UP

[/i][/b]

[/color]

[

b

][

i

][

color

=

#afeeee]Nagroda za pomoc:Like

[/i][/b]

[/color]

[/

center

]

mca.png
Opublikowano

[

center

][

b

][

i

][

color

=

#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

[/i][/b]

[/color]

 

[

b

][

i

][

color

=

#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Server Typu 4Fun

[/i][/b]

[/color]

 

[

b

][

i

][

color

=

#afeeee]Dodatkowe Info:To Co UP

[/i][/b]

[/color]

 

[

b

][

i

][

color

=

#afeeee]Nagroda za pomoc:Like

[/i][/b]

[/color]

 

[/

center

]

 

 

 

Jeśli chodzi Ci oto o co up to tylko tamte to już masz podane 2 serwery takiego typu na innych są 6/7b

fea.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybki exp,Duży drop kasy,Totalnie Dużo nowości

Dodatkowe Info:Poproszę o dwa lub trzy Serwery.Proszę o szybką odpowiedź !

Nagroda za pomoc:Dużo Lajków

/AceBoy: Nieregulaminowa sygnaturka.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybki exp,Duży drop kasy,Totalnie Dużo nowości

Dodatkowe Info:Poproszę o dwa lub trzy Serwery.Proszę o szybką odpowiedź !

Nagroda za pomoc:Dużo Lajków

Glador

Xenox

Eruris.

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybki exp,Duży drop kasy,Totalnie Dużo nowości

Dodatkowe Info:Poproszę o dwa lub trzy Serwery.Proszę o szybką odpowiedź !

Nagroda za pomoc:Dużo Lajków

 

DivineWord, MexiliaMT2, VirtualMt2, DiamonMt2 ;)

fea.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Miłej grze, przyjemnym expie <nie musi być to bardzo szybki>, nie za dużo epików <tak jak to jest na Xenoxie> ;d

Tak od 500k+ graczy.

Dodatkowe Info:

Odpadają privy: Molten, Avalon, Balmora, Mexilia/Vaneris, Bloody, Galvanize, Diamond, Xenox.

Nagroda za pomoc:

Lajk !

 

 

Pozdrawiam ^_^

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybki exp,Duży drop kasy,Totalnie Dużo nowości

Dodatkowe Info:Poproszę o dwa lub trzy Serwery.Proszę o szybką odpowiedź !

Nagroda za pomoc:Dużo Lajków

 

DestinY MT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze kótry nie jest nastawiony na IS-a (jeśli w ogóle takie są)

Dodatkowe Info: tylko dedyki

Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze kótry nie jest nastawiony na IS-a (jeśli w ogóle takie są)

Dodatkowe Info: tylko dedyki

Nagroda za pomoc: like

 

diamondmt2.pl

jest mało rzeczy w is

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

diamondmt2.pl

jest mało rzeczy w is

 

Ale są rzeczy typu lizaki itd. więc raczej jest na to nastawiony...

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze kótry nie jest nastawiony na IS-a (jeśli w ogóle takie są)

Dodatkowe Info: tylko dedyki

Nagroda za pomoc: like

 

Pandoramt2, Dragonmt2...

fea.gif

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze kótry nie jest nastawiony na IS-a (jeśli w ogóle takie są)

Dodatkowe Info: tylko dedyki

Nagroda za pomoc: like

 

Tiveria.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Sever Na Ktorym Moge Zrobic Fajne PVP,Wojnny

Dodatkowe Info:Server Nie 4Fun Bez 6.7 Aby Gralo Duzo Osób i To Nie BylDiamondMT2 :P

Nagroda za pomoc:Like 5 Pradycyjna L

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Sever Na Ktorym Moge Zrobic Fajne PVP,Wojnny

Dodatkowe Info:Server Nie 4Fun Bez 6.7 Aby Gralo Duzo Osób i To Nie BylDiamondMT2 :P

Nagroda za pomoc:Like 5 Pradycyjna L

 

 

Vaneris!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...