Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na:Szybkim expieniu , wielu epikach 5-10 na bron

Dodatkowe Info: ...

]Nagroda za pomoc: LAJG

Xenox, Virtual, Elite

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na:Szybkim expieniu , wielu epikach 5-10 na bron

Dodatkowe Info: ...

]Nagroda za pomoc: LAJG

 

natomiast ja polecam ci , xartez.pl albo mexilia.pl ;) naprawdę dużo nowości , i system ulepszeń imponuje .

/rip

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : maxymalne wartości bonusów, typ serwera easy, na początek 65lvl+, 6-7 bon bez bonów klasowych i łatwy do zdobycia albo niech będzie w sklepie za małą cenę ,dość dużo epików, łatwy i szybki exp

Dodatkowe info : Serwer podobny do Immortala, nie gram tam, bo mi nie działa (pytajniki -_-) , proszę podać co najmniej 2 serwery

Nagroda za pomoc : Lajk i 5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : maxymalne wartości bonusów, typ serwera easy, na początek 65lvl+, 6-7 bon bez bonów klasowych i łatwy do zdobycia albo niech będzie w sklepie za małą cenę ,dość dużo epików, łatwy i szybki exp

Dodatkowe info : Serwer podobny do Immortala, nie gram tam, bo mi nie działa (pytajniki -_-) , proszę podać co najmniej 2 serwery

Nagroda za pomoc : Lajk i 5

 

xartez.pl (6-7 Exp) ewentualnie vaneris.pl ;)

/rip

Arcymistrz
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na:Serwer Easy, bez bugów, ogarnięty team, nie trzeba no lific zbyt na ulepszacze. przyjemny exp, wyrównane profesje, może podchodzic pod PvP, w miarę spotów, żeby dalo się expic w miare

Dodatkowe Info: grałem na (nie podawac tych serwerów) - Surface s2, eruris, pvpmt2, pandora, yitian, evenest, elite, xenox, galvanize, glador, surface s1 -.-

]Nagroda za pomoc: 5* a lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na:Serwer Easy, bez bugów, ogarnięty team, nie trzeba no lific zbyt na ulepszacze. przyjemny exp, wyrównane profesje, może podchodzic pod PvP, w miarę spotów, żeby dalo się expic w miare

Dodatkowe Info: grałem na (nie podawac tych serwerów) - Surface s2, eruris, pvpmt2, pandora, yitian, evenest, elite, xenox, galvanize, glador, surface s1 -.-

]Nagroda za pomoc: 5* a lajk

Virtual, imetin, rivendel

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tylko 1-5 bon, brak 6/7 (nic a nic), serwerze ktory postoi dluzej niz wakacje...

Dodatkowe Info: Nie podawajcie mi serwerow gnojka Pro100...

Nagroda za pomoc: Lajk i 5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tylko 1-5 bon, brak 6/7 (nic a nic), serwerze ktory postoi dluzej niz wakacje...

Dodatkowe Info: Nie podawajcie mi serwerow gnojka Pro100...

Nagroda za pomoc: Lajk i 5

Surface

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tylko 1-5 bon, brak 6/7 (nic a nic), serwerze ktory postoi dluzej niz wakacje...

Dodatkowe Info: Nie podawajcie mi serwerow gnojka Pro100...

Nagroda za pomoc: Lajk i 5

 

 

Freak2 lub GuerraMt2 ma 6/7, ale nie odp/silny tylko do expa, a serwer naprawdę fajny ;)

fea.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Podobny do pl'a

Dodatkowe Info:Granie bez is

Nagroda za pomoc:Like

 

Balmora czy Tiveria?

Balmora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun

Dodatkowe Info: łatwy exp średnia ilość broni (bez syfu)

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun

Dodatkowe Info: łatwy exp średnia ilość broni (bez syfu)

Nagroda za pomoc: Like

 

PvPMt2, Glador, Mexilia...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrej zabawie, chcę poznać dobrych ludzi, nie chcę dużo dzieci, chcę jakiegoś harda - nie że w 1 dzień 100 lvl, kilka epików nowych, kilka nowych map. Bądź, może być taki serwer na którym są bronie/mapy/zbroje jakich na innych serwerach nie ma.

Dodatkowe Info: Na górze napisałem.

Ps. Nie chcę Draenora2, Ravii, Balmory, Tiveri.

Nagroda za pomoc: Like.

a31acc0f.png


Lider Gildii: Nightmares

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości graczy,zarobku na małżach/rybach

Dodatkowe Info:Chce zacząć gre z kumplem od nowa na globalu,ja body on smok

Nagroda za pomoc:Like

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrej zabawie, chcę poznać dobrych ludzi, nie chcę dużo dzieci, chcę jakiegoś harda - nie że w 1 dzień 100 lvl, kilka epików nowych, kilka nowych map. Bądź, może być taki serwer na którym są bronie/mapy/zbroje jakich na innych serwerach nie ma.

Dodatkowe Info: Na górze napisałem.

Ps. Nie chcę Draenora2, Ravii, Balmory, Tiveri.

Nagroda za pomoc: Like.

 

Jedynym innym znanym mi hardem jest SuperNiebo... ;)

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości graczy,zarobku na małżach/rybach

Dodatkowe Info:Chce zacząć gre z kumplem od nowa na globalu,ja body on smok

Nagroda za pomoc:Like

 

 

Jak chcesz zarabiać na małżach i rybach to najlepiej na Monastyrze(o ile można się tam rejestrować jeszcze)... Ale jak po prostu chcecie zacząć grać to polecam Solar...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym, aby był to serwer PVP, oprócz mt2.im, zephion oraz nexodia.

Dodatkowe Info: Oczekuje na serwer, który startuje dopiero 24, więc do tego czasu chciałbym pograć na jakimś serwerze PVP.

Nagroda za pomoc: 5 x Like i 5 w profilu;)

sygnaturac.png
Opublikowano
Zna ktoś może fajny,łatwy serwer pvp . Grałem na Mexiliamt2 ale mnie okradli wiec szukam nowego serwa , Proszę o pomoc

 

iMetin, PandoraMt2

Opublikowano

Szukam serwera na wzór pl'a ale z większym expem

Zależy mi na tych rzeczach które są dodane na pl'u tj katakumby komnata smoka krwiste kamienie no i te nowe misje jak i itemy z pl'a :D

 

Coś tak jak bym grał na pl'u ale z większymi ratami....

Mam nadzieje że wiecie o co chodzi

Pomagam w pisaniu skryptów/programów itd..

POMOGŁEM DAJ +

Opublikowano

Szukam serwera na wzór pl'a ale z większym expem

Zależy mi na tych rzeczach które są dodane na pl'u tj katakumby komnata smoka krwiste kamienie no i te nowe misje jak i itemy z pl'a :D

 

Coś tak jak bym grał na pl'u ale z większymi ratami....

Mam nadzieje że wiecie o co chodzi

 

Może metin2.sg? Niby raty takie same ale w weekend są bonusy, więc nie jest tak źle... Ew. Ravia, Tiveria, Balmora...

Opublikowano

Może metin2.sg? Niby raty takie same ale w weekend są bonusy, więc nie jest tak źle... Ew. Ravia, Tiveria, Balmora...

A te ravia i balomra ??

Jest tam to co na pl'u tj. krwiste kamienie dropy z pl'a i te bajery tak jak na pl'u??

 

SG nie chce bo grałem już tam..

Pomagam w pisaniu skryptów/programów itd..

POMOGŁEM DAJ +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...