Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze hard, na którym nie ma multum epików do ulepszania (coś, jak na PLu), miła atmosfera, bez masy bugów.

Dodatkowe Info: Zamierzam grać od początku na PRIV. Grałem już na Tiveria. Serwery medium i easy też zaliczone. Może być to serwer, który stoi dłuższy czas, ale bez jakiś kosmicznych cen. Nie interesuje mnie również gra na DestinY.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze hard, na którym nie ma multum epików do ulepszania (coś, jak na PLu), miła atmosfera, bez masy bugów.

Dodatkowe Info: Zamierzam grać od początku na PRIV. Grałem już na Tiveria. Serwery medium i easy też zaliczone. Może być to serwer, który stoi dłuższy czas, ale bez jakiś kosmicznych cen. Nie interesuje mnie również gra na DestinY.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Balmora, Tiveria (wróć, pro serwer),

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Na Tiveria nie zagram, choćby był to ostatni serwer Metina.

Balmore właśnie sprawdzam, jeśli przyciągnie mnie na dłużej, to będzie dobrze.

 

Edit:// Balmora też mi nie przypasowała, za dużo tego wszystkiego.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium/hard, maksymalnym lvl 99-127. Braku jakichkolwiek modyfikacji klienta gry: nowych przedmiotów, lokacji, mountów, itd.

Dodatkowe Info: pod uwagę biorę nie tylko polskie, ale i zagraniczne serwery.

Nagroda za pomoc: "lubię to".

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium/hard, maksymalnym lvl 99-127. Braku jakichkolwiek modyfikacji klienta gry: nowych przedmiotów, lokacji, mountów, itd.

Dodatkowe Info: pod uwagę biorę nie tylko polskie, ale i zagraniczne serwery.

Nagroda za pomoc: "lubię to".

 

Ravia, Tiveria, Avalon

 

Dobra to teraz może ja chociaż wątpie, że ktoś zna taki serwer...

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium podchodzący znacznie pod easy ( może być sam easy ) Mała ilość ulepszaczy, Brak 6/7 bonu i żeby tak maxymalnie było z 6, 7 zbroi, broni dla klasy

Dodatkowe Info: Wolę polskie, ale raczej aktualnie takiego nie ma więc od biedy może być zagraniczny

Nagroda za pomoc: like

fea.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium, aby nie był to za stary serwer gdyż każdy lata wtedy w całym wybonowanym eq, Gdzie poradze sobie spokojnie bez IS-a, Aby były bardzo ciekawe pvp

Dodatkowe Info: Brak 6/7 bonów lub bez silny/odporny.

Nagroda za pomoc: Jak mi się spodoba serwer tyle lajków dostaniesz. Max 6

'' Nigdy nie rozmawiaj z debilem. Na początku zniży cię do swojego poziomu a następnie pokona inteligencją ''

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium/hard, maksymalnym lvl 99-127. Braku jakichkolwiek modyfikacji klienta gry: nowych przedmiotów, lokacji, mountów, itd.

Dodatkowe Info: pod uwagę biorę nie tylko polskie, ale i zagraniczne serwery.

Nagroda za pomoc: "lubię to".

Tiveria, Balmora,

 

Dobra to teraz może ja chociaż wątpie, że ktoś zna taki serwer...

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium podchodzący znacznie pod easy ( może być sam easy ) Mała ilość ulepszaczy, Brak 6/7 bonu i żeby tak maxymalnie było z 6, 7 zbroi, broni dla klasy

Dodatkowe Info: Wolę polskie, ale raczej aktualnie takiego nie ma więc od biedy może być zagraniczny

Nagroda za pomoc: like

Nie znam serwerów easy bez 6-7 bonu niestety :( Z easy to PandoraMT2, EliteMT2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium, aby nie był to za stary serwer gdyż każdy lata wtedy w całym wybonowanym eq, Gdzie poradze sobie spokojnie bez IS-a, Aby były bardzo ciekawe pvp

Dodatkowe Info: Brak 6/7 bonów lub bez silny/odporny.

Nagroda za pomoc: Jak mi się spodoba serwer tyle lajków dostaniesz. Max 6

Tiveria

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium, aby nie był to za stary serwer gdyż każdy lata wtedy w całym wybonowanym eq, Gdzie poradze sobie spokojnie bez IS-a, Aby były bardzo ciekawe pvp

Dodatkowe Info: Brak 6/7 bonów lub bez silny/odporny.

Nagroda za pomoc: Jak mi się spodoba serwer tyle lajków dostaniesz. Max 6

Ravia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na tym zeby admini zajmowali się serverem

Dodatkowe Info: Coś w stylu pandory ale z nowymi misiami na renifera i autopotami

Nagroda za pomoc: oczywiście liki liki liki ...

images1lzh.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Żeby Administracia zajmowała się serverem

 

 

Dodatkowe Info:

Coś w stylu pandorymt2 tylko żeby było nowe rzeczy typu misia na renifera autopoty i nowe wierzchowce

Nagroda za pomoc:

Oczywiście liki liki liki ...

 

 

Balmora.pl ? Ravia.eu ? Tam są nowości.

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrych cenach by dobrze się obłowić na małżach ale ku czy inne rzeczy też nie bd drogie i fajnej atmosferze.

Dodatkowe Info: Grę zaczynam od nowa na PL'u

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrej zabawie, chcę trochę nowości, dużą ilość graczy 800+ online dziennie, dobrą atmosferę, dobrą administrację.

Dodatkowe Info: Nie chcę zbytnio wysokiego exp'a, chcę na tym serwerze posiedzieć. Ravia.eu odpada!

Nagroda za pomoc: Lubię To x3, 5 w profilu.

a31acc0f.png


Lider Gildii: Nightmares

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie, szybkim zarobku i żeby było łatwo o eq

Dodatkowe Info:Nie chce serwerów co stoją ponad rok

Nagroda za pomoc:Lajk i 5* do profilu :)

 

W odpowiedziach do komentarzy będę odpowiadał czy grałem na serwerze :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium/hard, maksymalnym lvl 99-127. Braku jakichkolwiek modyfikacji klienta gry: nowych przedmiotów, lokacji, mountów, itd.

Dodatkowe Info: pod uwagę biorę nie tylko polskie, ale i zagraniczne serwery.

Nagroda za pomoc: "lubię to".

 

I wasze propozycje to Tiveria, Balmora i Ravia?!

Ludzie, czy wy potraficie czytać? Napisałam przecież, że szukam serwera bez modyfikacji (!)

 

Eeeh... ;x Pozostało już tylko po zagranicznych szperać, bo polskie to napchane nie-metinowym syfem są. A szkoda.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie, szybkim zarobku i żeby było łatwo o eq

Dodatkowe Info:Nie chce serwerów co stoją ponad rok

Nagroda za pomoc:Lajk i 5* do profilu :)

 

W odpowiedziach do komentarzy będę odpowiadał czy grałem na serwerze :)

Eruris, ewentualnie Glador.

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium, w miarę nowy do 2 m-cy istnienia

Dodatkowe Info: Graczy 500+

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrej zabawie, chcę trochę nowości, dużą ilość graczy 800+ online dziennie, dobrą atmosferę, dobrą administrację.

Dodatkowe Info: Nie chcę zbytnio wysokiego exp'a, chcę na tym serwerze posiedzieć. Ravia.eu odpada!

Nagroda za pomoc: Lubię To x3, 5 w profilu.

a31acc0f.png


Lider Gildii: Nightmares

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium, w miarę nowy do 2 m-cy istnienia

Dodatkowe Info: Graczy 500+

Nagroda za pomoc: Lajk

Molten , Avalonv2.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrej zabawie, chcę trochę nowości, dużą ilość graczy 800+ online dziennie, dobrą atmosferę, dobrą administrację.

Dodatkowe Info: Nie chcę zbytnio wysokiego exp'a, chcę na tym serwerze posiedzieć. Ravia.eu odpada!

Nagroda za pomoc: Lubię To x3, 5 w profilu.

Molten, w sumie Avalonv2 też.

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium/hard, maksymalnym lvl 99-127. Braku jakichkolwiek modyfikacji klienta gry: nowych przedmiotów, lokacji, mountów, itd.

Dodatkowe Info: pod uwagę biorę nie tylko polskie, ale i zagraniczne serwery.

Nagroda za pomoc: "lubię to".

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium, aby nie był to za stary serwer gdyż każdy lata wtedy w całym wybonowanym eq, Gdzie poradze sobie spokojnie bez IS-a, Aby były bardzo ciekawe pvp

Dodatkowe Info: Brak 6/7 bonów lub bez silny/odporny.

Nagroda za pomoc: Jak mi się spodoba serwer tyle lajków dostaniesz. Max 6

 

Obu mogę polecić X-World. Serwer należy do Hard (expi się nieco szybciej niż na PL). Bonów 1-5 nie ma u hadlarzy, dropią dopiero z bossów na 90 poziom. Co prawda gra mało osób, ale myślę, że się nie zawiedziecie.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrej zabawie, chcę trochę nowości, dużą ilość graczy 800+ online dziennie, dobrą atmosferę, dobrą administrację.

Dodatkowe Info: Nie chcę zbytnio wysokiego exp'a, chcę na tym serwerze posiedzieć. Ravia.eu odpada!

Nagroda za pomoc: Lubię To x3, 5 w profilu.

Tiveria

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium, w miarę nowy do 2 m-cy istnienia

Dodatkowe Info: Graczy 500+

Nagroda za pomoc: Lajk

AvalonV2 ewentualnie Ravia, ale ona podpada w harda.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: małej ilości epiców np. taka jak na PL ku instruktor KD handlara

Dodatkowe Info: Grałem na DestinY ale dla mnie całodniowe offy to za dużo chciałbym podobny server

Nagroda za pomoc:Lajk + 5* w profilu

 

@EDIT nie chce balmory ravia tiveri

;)

4602422ade673.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym by serwer byj jak najbardziej podobny do PL lecz by był wiekszy exp/drop/yang i takie tam

Dodatkowe Info: By bylo jak najmniej itemow w is . Myslalem nad balmora, ale nie wiem czy warto. Pomożcie .!

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

QYUhDIk.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym by serwer byj jak najbardziej podobny do PL lecz by był wiekszy exp/drop/yang i takie tam

Dodatkowe Info: By bylo jak najmniej itemow w is . Myslalem nad balmora, ale nie wiem czy warto. Pomożcie .!

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Ravia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...