Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na:Serwer Hard/Medium Dodatkowe Info: Max LVL: 99-130, raczej bez epików mogą być trytony i szafiry/szmaragdy, srednia osob dziennie 600-1000+,fajna ekonomia serwera,serwer z przyszłością,bez 6/7. PROSZE NIE PISAĆ: EliteMT2/Tiveria/Ravia/Balmora/Astium/Tavia/Glador/PL/metin2 list.pl CZEKAM NA INNE Nagroda za pomoc: OCZYWISCIE LAJK

 

Może ConcordiaMT2? Graczy (podobno) między 500-600 online, serwer typowy HARD max lvl 99, zresztą tu masz prezentację: http://www.mpcforum.pl/topic/987031-concordia-dedyk/

Jeszcze może być NOSTIDLA: http://www.mpcforum.pl/topic/988679-nostidlapl-dedyk/

Ewentualnie możesz zaczekać na Revential: http://www.mpcforum.pl/topic/1007110-zapowiedz-revential/#entry8294328

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Pvp (może być zagraniczny nie Hammer i bez hamashi)

Dodatkowe Info: 250 lvl max i dużo eq.

Nagroda za pomoc: Lajk

ProMT2

1375686746-U987417.jpg

"Ujrzyjcie prawde , którą przesłania wam świat , albowiem mrokiem będą dotknięci ci , którzy widzą tylko przez własny wzrok"

Members | exMPC Modder Team

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4Fun/PVP

Dodatkowe Info:

4FunMT2, HammerMT2, GladoR, DivineWorld, Xenox.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/pvp/4fun/ moze byc medium ale jakis latwy

 

bony wchodza maksymalne 6/7 bez silny/odporny na klase

 

Dodatkowe Info: malo epikow - z jednej rzeczy maksymalnie 5/6 kolejnych!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!""!

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/pvp/4fun/ moze byc medium ale jakis latwy

 

bony wchodza maksymalne 6/7 bez silny/odporny na klase

 

Dodatkowe Info: malo epikow - z jednej rzeczy maksymalnie 5/6 kolejnych!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!""!

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

 

Mogę polecić Ci niemiecki serwer.

 

Bardzo dobry Karidarah2, typowy medium z dopiskiem easy.

Odsyłam do prezentacji :

http://www.mpcforum.pl/topic/1015668-tutde-karidarah2-28072013r/

1.png


Kliknij w sygnaturę aby przejść do Prezentacji !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/pvp/4fun/ moze byc medium ale jakis latwy

 

bony wchodza maksymalne 6/7 bez silny/odporny na klase

 

Dodatkowe Info: malo epikow - z jednej rzeczy maksymalnie 5/6 kolejnych!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!""!

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Theris.pl

1375686746-U987417.jpg

"Ujrzyjcie prawde , którą przesłania wam świat , albowiem mrokiem będą dotknięci ci , którzy widzą tylko przez własny wzrok"

Members | exMPC Modder Team

Opublikowano


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer, co nie dawno powstał, bez bugów, mało epików, mało ulepszaczy
Dodatkowe Info: może to być easy, medium, hard
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

nfsw_KUBA291GDZ.png
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, dużo graczy, medium/hard, fajnie byłoby, gdyby były szkatułki serwerowe, czy coś w tym stylu.

Dodatkowe Info: coś jak nostidla.pl

Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer, co nie dawno powstał, bez bugów, mało epików, mało ulepszaczy

Dodatkowe Info: może to być easy, medium, hard

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

astium lub Theris.pl

1375686746-U987417.jpg

"Ujrzyjcie prawde , którą przesłania wam świat , albowiem mrokiem będą dotknięci ci , którzy widzą tylko przez własny wzrok"

Members | exMPC Modder Team

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer, co nie dawno powstał, bez bugów, mało epików, mało ulepszaczy

Dodatkowe Info: może to być easy, medium, hard

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Mogę polecić Ci niemiecki serwer.

 

Powstał dnia 28.07.2013r

Bardzo dobry Karidarah2, typowy medium z dopiskiem easy.

Odsyłam do prezentacji :

http://www.mpcforum....rah2-28072013r/

1.png


Kliknij w sygnaturę aby przejść do Prezentacji !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Server medium podchodzący pod hard. Najlepiej taki co niedawno wystartował, żeby mieć jakieś szanse się wybić, a nie że prawie każdy ma 90lvl.. Z ogarniętą administracją, której nie chodzi tylko o kasę i z porządnymi graczami na servie. Gram aktualnie na Ravii, ale troszkę mnie nudzi, niemam pojęcia czemu, może się jeszcze nie wciągnąłem. Fajnie jakby był taki server jak Ravia, tyle ludzi itd. tylko , że z troszkę większym expem i dropem. Interesuje mnie serwer nie za trudny, ale również nie łatwy, że bądź kto biega w stalkach i hwangach.
Dodatkowe Info: Od 2-3 lat nie grałem w metina więc niezbytnio ogarniam te nowe itemki, miejscówki itd. Pamiętam, że bardzo podobało mi się longjuyt2 i newlongju, jeśli są takie serwery z dużą ilością polaków (ale bez neosów) to bardzo bym również prosił o podanie. Na początku newlongju mi się podobało, jak się wbiło ten 70-80 level to było coś, a teraz to prawie każdy ma takie levele itd. to się nudzi wręcz.
Nagroda za pomoc: Niewiem co się teraz tutaj daje na tym forum itp. Więc dam to, co kto będzie chciał - w ramach możliwośći rzecz jasna. ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Zależy mi na tym,a by serwer był podobny do CandyLongju, stare epiki, medium/easy :D
Dodatkowe Info:Fajnie by było, gdyby serwer był zagraniczny, ale nie musi :D
Nagroda za pomoc:Lajki itp.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server medium podchodzący pod hard. Najlepiej taki co niedawno wystartował, żeby mieć jakieś szanse się wybić, a nie że prawie każdy ma 90lvl.. Z ogarniętą administracją, której nie chodzi tylko o kasę i z porządnymi graczami na servie. Gram aktualnie na Ravii, ale troszkę mnie nudzi, niemam pojęcia czemu, może się jeszcze nie wciągnąłem. Fajnie jakby był taki server jak Ravia, tyle ludzi itd. tylko , że z troszkę większym expem i dropem. Interesuje mnie serwer nie za trudny, ale również nie łatwy, że bądź kto biega w stalkach i hwangach.

Dodatkowe Info: Od 2-3 lat nie grałem w metina więc niezbytnio ogarniam te nowe itemki, miejscówki itd. Pamiętam, że bardzo podobało mi się longjuyt2 i newlongju, jeśli są takie serwery z dużą ilością polaków (ale bez neosów) to bardzo bym również prosił o podanie. Na początku newlongju mi się podobało, jak się wbiło ten 70-80 level to było coś, a teraz to prawie każdy ma takie levele itd. to się nudzi wręcz.

Nagroda za pomoc: Niewiem co się teraz tutaj daje na tym forum itp. Więc dam to, co kto będzie chciał - w ramach możliwośći rzecz jasna. ;)

Astium ?

1375686746-U987417.jpg

"Ujrzyjcie prawde , którą przesłania wam świat , albowiem mrokiem będą dotknięci ci , którzy widzą tylko przez własny wzrok"

Members | exMPC Modder Team

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na easy/4fun/pvp max bony : abs tyle to najwazniejsze prosze o kilka serwerow bo z kolega chcemy sobie pograc :) zeby szybko nam sie nieznudzil ani nic nie za latwo nie za trudno

Dodatkowe Info nie hammermt2 chce zeby bez expa bylo 4funmt2 .. i takie se bez silny odporny w 6/7

Nagroda za pomoc 5 + like / jak bd zajebisty limit :)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Zależy mi na tym,a by serwer był podobny do CandyLongju, stare epiki, medium/easy :D

Dodatkowe Info:Fajnie by było, gdyby serwer był zagraniczny, ale nie musi :D

Nagroda za pomoc:Lajki itp.

yitian2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer easy
bony wchodza maksymalne

6/7 bez silny/odporny na klase

Dodatkowe Info: malo epikow - z jednej rzeczy maksymalnie 5/6 kolejnych

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

wolalbym jakis polski nie chce ethany.senthi , divine,glador

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Zależy mi na tym,a by serwer był podobny do CandyLongju, stare epiki, medium/easy :D

Dodatkowe Info:Fajnie by było, gdyby serwer był zagraniczny, ale nie musi :D

Nagroda za pomoc:Lajki itp.

 

Hmmm, Karidarah2 Medium / Easy.

Max 125 LvL. Podobny do CandyLongju

http://www.mpcforum.pl/topic/1015668-tutde-karidarah2-28072013r/

1.png


Kliknij w sygnaturę aby przejść do Prezentacji !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy

bony wchodza maksymalne

6/7 bez silny/odporny na klase

 

Dodatkowe Info: malo epikow - z jednej rzeczy maksymalnie 5/6 kolejnych

 

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

wolalbym jakis polski nie chce ethany.senthi , divine,glador

Te serwery coi wyminiłeś są polskie^.^ Polecam Aline2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy

bony wchodza maksymalne

6/7 bez silny/odporny na klase

 

Dodatkowe Info: malo epikow - z jednej rzeczy maksymalnie 5/6 kolejnych

 

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

wolalbym jakis polski nie chce ethany.senthi , divine,glador

PandoraMT2

1375686746-U987417.jpg

"Ujrzyjcie prawde , którą przesłania wam świat , albowiem mrokiem będą dotknięci ci , którzy widzą tylko przez własny wzrok"

Members | exMPC Modder Team

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server medium podchodzący pod hard. Najlepiej taki co niedawno wystartował, żeby mieć jakieś szanse się wybić, a nie że prawie każdy ma 90lvl.. Z ogarniętą administracją, której nie chodzi tylko o kasę i z porządnymi graczami na servie. Gram aktualnie na Ravii, ale troszkę mnie nudzi, niemam pojęcia czemu, może się jeszcze nie wciągnąłem. Fajnie jakby był taki server jak Ravia, tyle ludzi itd. tylko , że z troszkę większym expem i dropem. Interesuje mnie serwer nie za trudny, ale również nie łatwy, że bądź kto biega w stalkach i hwangach.

Dodatkowe Info: Od 2-3 lat nie grałem w metina więc niezbytnio ogarniam te nowe itemki, miejscówki itd. Pamiętam, że bardzo podobało mi się longjuyt2 i newlongju, jeśli są takie serwery z dużą ilością polaków (ale bez neosów) to bardzo bym również prosił o podanie. Na początku newlongju mi się podobało, jak się wbiło ten 70-80 level to było coś, a teraz to prawie każdy ma takie levele itd. to się nudzi wręcz.

Nagroda za pomoc: Niewiem co się teraz tutaj daje na tym forum itp. Więc dam to, co kto będzie chciał - w ramach możliwośći rzecz jasna. ;)

Triador.pl

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: tym żeby to był Hard taki jak Ravia.Eu Czy Balmora mało epików i itd HARD ! I żeby grało tyle osób co na ravi .eu czyli około 4k osób ONLINE/Serwer ma stać około 6-8 miesięcy i można było kupić do niego na serwer Yang lub eq na start na Allegro/
Dodatkowe Info: coś jak Ravia
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/easy

Dodatkowe Info: Coś jak stary ExtremeS1/ExtremeS2/csyt2

Nagroda za pomoc: like

GladoR

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

DivineWorld S2, GladoR s1,

Nie lubie tego typu serwerów nie ma lajka ;c

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym robieniu eq i szybkim expie (serwer easy)

Dodatkowe Info:Najlepiej jak by to był serwer podobny do Xenox. Tylko nie piszcie GondorMt2 ....

Nagroda za pomoc: Lajk

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym żeby to był Hard taki jak Ravia.Eu Czy Balmora mało epików i itd HARD ! I żeby grało tyle osób co na ravi .eu czyli około 4k osób ONLINE/Serwer ma stać około 6-8 miesięcy i można było kupić do niego na serwer Yang lub eq na start na Allegro/

Dodatkowe Info: coś jak Ravia

Nagroda za pomoc: lajk

Nostidla.pl zapraszam do shinsoo ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...