Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy!

 

Zależy mi na: Ogarniętym i zgranym zespole, częstej ilości eventow, oraz serwer Easy.

 

Dodatkowe info: Tylko Dedyk.

 

Nagroda za pomoc: Like

Aline2

99994253930592351282.jpeg

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości osób 500+ oraz dosyć świeżym serwerze może też dopiero wyjść w takim przypadku link do zapowiedzi

Dodatkowe Info: ma być to easy/medium medium hard/medium ma być to dedyk oraz ma być pewny i ogarnięty przez administrację

Nagroda za pomoc: daję +

CR.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy!

 

Zależy mi na: Ogarniętym i zgranym zespole, częstej ilości eventow, oraz serwer Easy.

 

Dodatkowe info: Tylko Dedyk.

 

Nagroda za pomoc: Like

Theris.pl

1375686746-U987417.jpg

"Ujrzyjcie prawde , którą przesłania wam świat , albowiem mrokiem będą dotknięci ci , którzy widzą tylko przez własny wzrok"

Members | exMPC Modder Team

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości osób 500+ oraz dosyć świeżym serwerze może też dopiero wyjść w takim przypadku link do zapowiedzi

 

Dodatkowe Info: ma być to easy/medium medium hard/medium ma być to dedyk oraz ma być pewny i ogarnięty przez administrację

 

Nagroda za pomoc: daję +

 

Revential.pl

http://www.mpcforum.pl/topic/1007110-zapowiedz-revential/
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy, koniecznie bez ulepszaczy, nawet na epiki. Szybki, przyjemny exp. Dedyk.
Dodatkowe Info: Serwer polski, w wieeeeeeeeeelkiej ostateczności zagraniczny. Drzewko ulepszania może być bogate. Spora ilość ludzi (dobrym tego dowodem będą lagi w m1 :D). Serwer max lvl mniejszy niż lub równy 200. Anty BS. Częste Eventy, normalna administracja (nie jakieś tam 13-latki które sprzedają eq z navi). Normalne bony, mogą wchodzić maxymalnie.
Nagroda za pomoc: Limit na tydzień.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości
osób 500+ online, serwer easy, jak 6/7 to bez odpornosci/silny na klase, max bony



Dodatkowe Info: polski dedyk


Nagroda za pomoc: daję +

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy, koniecznie bez ulepszaczy, nawet na epiki. Szybki, przyjemny exp. Dedyk.

Dodatkowe Info: Serwer polski, w wieeeeeeeeeelkiej ostateczności zagraniczny. Drzewko ulepszania może być bogate. Spora ilość ludzi (dobrym tego dowodem będą lagi w m1 :D). Serwer max lvl mniejszy niż lub równy 200. Anty BS. Częste Eventy, normalna administracja (nie jakieś tam 13-latki które sprzedają eq z navi). Normalne bony, mogą wchodzić maxymalnie.

Nagroda za pomoc: Limit na tydzień.

Aline2.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości

osób 500+ online, serwer easy, jak 6/7 to bez odpornosci/silny na klase, max bony

 

 

Dodatkowe Info: polski dedyk

 

 

Nagroda za pomoc: daję +

 

 

Aline2, GladoR.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości

osób 500+ online, serwer easy, jak 6/7 to bez odpornosci/silny na klase, max bony

 

 

Dodatkowe Info: polski dedyk

 

 

Nagroda za pomoc: daję +

 

 

Theris.pl

1375686746-U987417.jpg

"Ujrzyjcie prawde , którą przesłania wam świat , albowiem mrokiem będą dotknięci ci , którzy widzą tylko przez własny wzrok"

Members | exMPC Modder Team

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy

bony wchodza maksymalne,

 

 

 

żeby główny zarobek był z metinów najlepiej na jakieś mapce z metkami

 

 

 

jak są 6/7 to bez odporny/silny na klase

 

żeby zmianki był tanie

 

łatwo zdobyć ulepszacze,

 

żeby działał sb

 

duże szanse na ulepszenie,

 

500+ graczy online

 

Dodatkowe Info: mało epików, z jednej rzeczy max 5/6 epiki nie aline2 ani xenox virtual (coś podobnego do diamonda ale z tańszymi zmiankami i lepszymi bonami )

Nagroda za pomoc: Lajk x5

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/MEDIUM max lvl 200+ przyjhemny exp. EQ Do pvp robi sie z bojowego itd a nie truty itd. 6/7 tylko exp albo wcale
Dodatkowe Info: serwer moze byc stary tylko zeby gralo na nim w miare duzo osob i bylo zachowane to co pisalem do gory. PETY i inne urozmaicenia mile widziane :)
Nagroda za pomoc: +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/MEDIUM max lvl 200+ przyjhemny exp. EQ Do pvp robi sie z bojowego itd a nie truty itd. 6/7 tylko exp albo wcale

Dodatkowe Info: serwer moze byc stary tylko zeby gralo na nim w miare duzo osob i bylo zachowane to co pisalem do gory. PETY i inne urozmaicenia mile widziane :)

Nagroda za pomoc: +

 

Theris.pl

1375686746-U987417.jpg

"Ujrzyjcie prawde , którą przesłania wam świat , albowiem mrokiem będą dotknięci ci , którzy widzą tylko przez własny wzrok"

Members | exMPC Modder Team

Opublikowano

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, dużo graczy, medium/hard, fajnie byłoby, gdyby były szkatułki serwerowe, czy coś w tym stylu.

Dodatkowe Info: coś jak nostidla.pl

Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, dużo graczy, medium/hard, fajnie byłoby, gdyby były szkatułki serwerowe, czy coś w tym stylu.

Dodatkowe Info: coś jak nostidla.pl

Nagroda za pomoc: lajk

Astium

1375686746-U987417.jpg

"Ujrzyjcie prawde , którą przesłania wam świat , albowiem mrokiem będą dotknięci ci , którzy widzą tylko przez własny wzrok"

Members | exMPC Modder Team

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dużej ilosci graczy i dedyku
Dodatkowe Info:szukam servera pvp gdzie sa bronie z um i rejestracja jest darmowa i wszystko jest w sklepach mozliwosc gry bez is i bez expienia
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilosci graczy i dedyku

Dodatkowe Info:szukam servera pvp gdzie sa bronie z um i rejestracja jest darmowa i wszystko jest w sklepach

Nagroda za pomoc: lajk

ProMt2

1375686746-U987417.jpg

"Ujrzyjcie prawde , którą przesłania wam świat , albowiem mrokiem będą dotknięci ci , którzy widzą tylko przez własny wzrok"

Members | exMPC Modder Team

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości osób , i ogarnięty team
Dodatkowe Info:Szukam serwera medium, na którym są guesty dzięki którym możemy wymieniać itemy np.Daje 10szkat rippera wzamian za wybraną bron na 75lvl
Nagroda za pomoc:5 and lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie, łatwe zdobycie broni 75, żeby to nie był serwer na którym jest 10000 nowych rzeczy ( np. zmiana kolorów psów, itemów, otoczenia, wiecie nie za dużo tego shitu )


Dodatkowe info: Nie podawajcie mi serwerów takich jak: Metin5, imetin, xenox , promt2 czy jakoś tak... Są to same serwery napakowane tysiącami śmieci.


Nagroda za pomoc: Co chcesz, i tak mam tu konto po to by spytać :)


Z góry dzięki, kocham was.


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium +300 graczy online max 140lv(Nie nervil!), i gdzie bony są łatwe do zrobienia (serwer bez SB!), Ogarnięty team, serwer może być nowy lub który stoi od dłuższego czasu i się utrzyma..
Dodatkowe Info: dedyk, gra bez IS, pety, nowe dungeony, NORMALNE wyglądy epików i nie za dużo, autopoty, 1 pelerynka.
Nagroda za pomoc: LIKE ?

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium, sporo osób online, mało epików, max 127 lvl, ulepszacze na+7/8/9 oraz epiki, zmianki i dodanie u handlarzy
Dodatkowe Info:podobny do tiverii
Nagroda za pomoc:lajki

etnt.jpg

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy, koniecznie bez ulepszaczy, nawet na epiki. Szybki, przyjemny exp. Dedyk.

Dodatkowe Info: Serwer polski, w wieeeeeeeeeelkiej ostateczności zagraniczny. Drzewko ulepszania może być bogate. Spora ilość ludzi (dobrym tego dowodem będą lagi w m1 :D). Serwer max lvl mniejszy niż lub równy 200. Anty BS. Częste Eventy, normalna administracja (nie jakieś tam 13-latki które sprzedają eq z navi). Normalne bony, mogą wchodzić maxymalnie.

Nagroda za pomoc: Limit na tydzień.

aline

93988298266825447943.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium, sporo osób online, mało epików, max 127 lvl, ulepszacze na+7/8/9 oraz epiki, zmianki i dodanie u handlarzy

Dodatkowe Info:podobny do tiverii

Nagroda za pomoc:lajki

DragonMT2

1375686746-U987417.jpg

"Ujrzyjcie prawde , którą przesłania wam świat , albowiem mrokiem będą dotknięci ci , którzy widzą tylko przez własny wzrok"

Members | exMPC Modder Team

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: servera pvp gdzie sa bronie z um i rejestracja jest darmowa i wszystko jest w sklepach mozliwosc gry bez is i bez expienia
Dodatkowe Info: dosyc duza ilosc graczy
Nagroda za pomoc: lajki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...