Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: latwy exp i szybkie zarabiane kasy tanie ulepszacze

Dodatkowe Info: gralem na wiekszosci serwerów które podaliscie więc szukam nowosci

Nagroda za pomoc: 5 like

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hardzie/medium, gdzie są STANDARDOWE wierzchowce, max. lv 99/120/150, mało epików, opłacalne wypady na DT itp. Nie musi być dużo osób

Dodatkowe informacje: grałem na AuroraMT2, KalimdorMT2, TiveriaMT2, BelenusMT2. Nie interesuje mnie balmora,. eMT2 niestety był najlepszy, lecz coś się zepsuło a administracja ma to gdzieś

Nagroda: 5 lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hardzie/medium, gdzie są STANDARDOWE wierzchowce, max. lv 99/120/150, mało epików, opłacalne wypady na DT itp. Nie musi być dużo osób

Dodatkowe informacje: grałem na AuroraMT2, KalimdorMT2, TiveriaMT2, BelenusMT2. Nie interesuje mnie balmora,. eMT2 niestety był najlepszy, lecz coś się zepsuło a administracja ma to gdzieś

Nagroda: 5 lajk

hmm?

http://www.mpcforum.pl/topic/661500-hadesmt2-pl-dedyk/

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Up- dzięki, lecz zniechęciłem się tym, że będzie wprowadzony 250poziom. Dodam jeszcze, że dobrze byłoby, jakby bronie 75 dropiły tylko z ripera, no i eewentualnie w grocie.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hardzie/medium, gdzie są STANDARDOWE wierzchowce, max. lv 99/120/150, mało epików, opłacalne wypady na DT itp. Nie musi być dużo osób

Dodatkowe informacje: grałem na AuroraMT2, KalimdorMT2, TiveriaMT2, BelenusMT2. Nie interesuje mnie balmora,. eMT2 niestety był najlepszy, lecz coś się zepsuło a administracja ma to gdzieś

Nagroda: 5 lajk

Ravia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: szybki exp i kasa tanie ulepszacze

Dodatkowe Info: chodzi o jakies nowsze bo na wiekszosci starych grałem

Nagroda za pomoc: 5*like

Opublikowano

ie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Drogich malzach,Global

Dodatkowe Info: Che grac od nowa.Najlepiej na jakims serwie gdzie duzo ludzi gra.

Nagroda za pomoc: Lajki!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: HARD, kd+4, bez ku/instr/kd u handlarzy

Dodatkowe Info: Grałem na Ravi,Balmora,Tiveria

Nagroda za pomoc: + + + + + + +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: szybki exp i kasa tanie ulepszacze

Dodatkowe Info: chodzi o jakies nowsze bo na wiekszosci starych grałem

Nagroda za pomoc: 5*like

EvenesT

 

 

ie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Drogich malzach,Global

Dodatkowe Info: Che grac od nowa.Najlepiej na jakims serwie gdzie duzo ludzi gra.

Nagroda za pomoc: Lajki!

Solar

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: HARD, kd+4, bez ku/instr/kd u handlarzy

Dodatkowe Info: Grałem na Ravi,Balmora,Tiveria

Nagroda za pomoc: + + + + + + +

Draenor2 - start w next tygodniu.

Opublikowano

Siema! Nie wiem gdzie grać! Co ja będę robił w wakacje? Czytał kamole na s26?? :>

Zależy mi najbardziej na: Chciałbym abyście doradzili mi jakiś server. Exp może być podobny do tego co jest na np. EliteMt2. Mogą byc na servie 6/7b, epiki i 10 innych rodzaji zbroi broni itp. Może to być nawet lekki medium.

Dodatkowe Info:Nie doradzajcie mi servera EliteMt2, PandoraMt2, DragonMt2. Na każdym z tych serverów, byłem jednym z lepszych i nie zamierzam już tam grać bo wieje nudą i nie ma już tej rywalizacji co wcześniej.. Chociaż najmilej wspominam EliteMt2. Coś tam słyszałem o servie Molten.. Dobry On jest?

Nagroda za pomoc:Lajjjki i może 5 :)

Opublikowano

@Zanth czy ty sądzisz, że Glador,Xenox,Divine to pvp serwery? jeżeli tak to pewnie nigdy nie weszłaś/eś na te serwery bo Xenox owszem ma raty 1000% i jest masa epików ale jest tam 250 który wbijesz w dwa tygodnie przynajmniej a same epiki łatwiutko nie jest zrobić. Glador to samo.. o Divine nie wspomne :) Sorki za spam ale naprawde jak widzę takiego "tłoka" to mi się coś robi...

 

@co do kolegi up to może CavalosMT2? jest owszem łatwiejszy owiele niż EliteMT2 ale niedawno był reset więc troszke trudniej zdobyć perełki. Pozdrawiam :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym żeby było mało nowych syfów, lv do np. 160max mało nowości etc pozdro

Dodatkowe Info: Serwer mediium/hard

Nagroda za pomoc: Like+ szacun + taczka gnoju gratis

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym żeby było mało nowych syfów, lv do np. 160max mało nowości etc pozdro

Dodatkowe Info: Serwer mediium/hard

Nagroda za pomoc: Like+ szacun + taczka gnoju gratis

Ravia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

- Średni exp

- Zaye** duży drop yangów (bądź średni ale ze sztabkami)

- Bony same 15% , i wywalone zbędne np Max PE , Silny Przeciwko Mistykom i inne.

- Bez lipnego dropu , czyli np z psa glewia itp itd. Każdy na pewno wie o co mi Chodzi :)

- Eq epickie lub inne ale żeby było ich mało ... a nie co 5 lvl inne eq ...

- Magiczny Metal

- Zbroi Najlepiej jak Najmniej.

- Broni może trochę być ale nie co 5-10 lvl ...

- Bez 6,7 , ostatecznie mogą być ale bez silny i odporny.

- 5 Bon u NPC

- Nowe mapy

 

Nagroda za Pomoc : "Lajk"

 

Dodatkowe Informacje : Podobny do PL'a z itemami , lecz yang i exp dużo dużo większy.

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

- Średni exp

- Zaye** duży drop yangów (bądź średni ale ze sztabkami)

- Bony same 15% , i wywalone zbędne np Max PE , Silny Przeciwko Mistykom i inne.

- Bez lipnego dropu , czyli np z psa glewia itp itd. Każdy na pewno wie o co mi Chodzi :)

- Eq epickie lub inne ale żeby było ich mało ... a nie co 5 lvl inne eq ...

- Magiczny Metal

- Zbroi Najlepiej jak Najmniej.

- Broni może trochę być ale nie co 5-10 lvl ...

- Bez 6,7 , ostatecznie mogą być ale bez silny i odporny.

- 5 Bon u NPC

- Nowe mapy

 

Nagroda za Pomoc : "Lajk"

 

Dodatkowe Informacje : Podobny do PL'a z itemami , lecz yang i exp dużo dużo większy.

 

SuperNiebo,Ravia,Battle2.=)

27783247605569085541.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...