Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze , małej ilości noobów , około 1k ludzi w "godzinach szczytu" .

Dodatkowe Info: Serwer Hard , ew. Medium (Nie Balmora , bo FuBu)

Nagroda za pomoc: Lajk .

Polecę ci Triador/Sathir.eu/Ravia/Balantia/Tiveria gra tam około 500 graczy ale warto zagrać !

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miły exp oraz drop ulepszaczy ale by też nie mieć wszystkiego w 1dzień(no powiedzmy nie tydzień), nie za dużo ani też nie za mało epików, dość sporo ludzi online

Dodatkowe Info:

Serwer najlepiej medium, tylko nie hard+4fun czyli wszystko w sklepach, bardziej w stronę (to po medium chyba esay- nie grałem długo) niż harda. Dość ogarnięci gracze, dość spora miejsc do expa(by nie było expienia na ludziach zamiast mobów na spotach). Dość dobrane bony w epikach(bez bugów). By mniejszy lv miał szansę w dobrym eq z jakimś wysokim lv ze słabszym. Jakieś fajne misje, eventy. No i też by się obyło bez inwestowania w IS.

Grałem na Glador, Xenox, Azmal, Rivendel. pandora,imetin - chyba ostatnie serwery które pamiętam

Nagroda za pomoc: Lajk

Zdecydowanie Theris.pl, albo Derides.pl (Derides Rusza 1 lipca ! :))

CZEKAMY NA DRACONIS ;)


81492649835315255159.jpg


  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium [PL], aktywnej administracji, miłej atmosferze, dużej ilości graczy, żeby serwer nie padł po 2-3 miesiącach grania i przede wszystkim przyjemności.
Dodatkowe Info: Szukam serwera podobnego do ExperionMT2 tylko, że z większą ilością graczy on-line.
Nagroda za pomoc: Lajki, a może coś innego?
Czekam na Draconis!

glador

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:BRAK ULEPSZACZY LUB U HANDLARZY! INACZEJ SERWER NIE WCHODZI W GRE!!
Dodatkowe Info: Coś podobnego do metinologii lub EmperiusaMT2
Nagroda za pomoc: Lajki
PROSZĘ NIE PISAĆ XENOXMT2:) DZIĘKUJE

Byłem,jestem,będe BEŁCHATÓW!!!

Jestem tak dobry w spaniu,że robie to z zamkniętymi oczami!!

Ludzie mają dziwną tendencje do oddychania. . .

mca.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:BRAK ULEPSZACZY LUB U HANDLARZY! INACZEJ SERWER NIE WCHODZI W GRE!!

Dodatkowe Info: Coś podobnego do metinologii lub EmperiusaMT2
Nagroda za pomoc: Lajki

XenoxMT2 , ale baaardzo szybko się nudzi .

giphy.gif ­

Opublikowano

XenoxMT2 , ale baaardzo szybko się nudzi .

Nie dzięki nie chce Xenox'a.Grałem

Byłem,jestem,będe BEŁCHATÓW!!!

Jestem tak dobry w spaniu,że robie to z zamkniętymi oczami!!

Ludzie mają dziwną tendencje do oddychania. . .

mca.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Kropelka harda

Dodatkowe Info: Grałem na : balmora, bloodwar, NewEarth_Medium Sathir Noxia

Nagroda za pomoc: Like czy cuś :D
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/Kropelka harda
Dodatkowe Info: Grałem na : balmora, bloodwar, NewEarth_Medium Sathir Noxia
Nagroda za pomoc: Like czy cuś :D

Może Theris?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: serwerze na wakacje. Easy. Max 250. Łatwy exp, miłe pvp.
Dodatkowe Info: Nie chce Divine World, ProMT2, Glador, XenoX, coś podobnego do CanopyMT2, ProMT2 s2.
Nagroda za pomoc: Like i 5. : )

AWPRazeR

GG-39924897

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: serwerze na wakacje. Easy. Max 250. Łatwy exp, miłe pvp.

Dodatkowe Info: Nie chce Divine World, ProMT2, Glador, XenoX, coś podobnego do CanopyMT2, ProMT2 s2.

Nagroda za pomoc: Like i 5. : )

Elite, Theris, Diamond

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: serwerze na wakacje. Easy. Max 250. Łatwy exp, miłe pvp.

Dodatkowe Info: Nie chce Divine World, ProMT2, Glador, XenoX, coś podobnego do CanopyMT2, ProMT2 s2.

Nagroda za pomoc: Like i 5. : )

PandroaMT2 , DragonMT2 i DiamondMT2

giphy.gif ­

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/Kropelka harda
Dodatkowe Info: Grałem na : balmora, bloodwar, NewEarth_Medium Sathir Noxia
Nagroda za pomoc: Like czy cuś :D

Derides lub Demeris :) (derides startuje jutro a demeris dopiero za tydzień :/)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duuuży exp

Dodatkowe Info: Łatwo o ulepszacze.

Nagroda za pomoc: Lajk

xenox

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bonusy wchodzą na maxa, max lvl 150-200, fajny wyglad eq, graczy 600+
Dodatkowe Info: Podobny do Tuor
Nagroda za pomoc: Like

 

Czy wiesz że..


Zbieram Lajki?

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bonusy wchodzą na maxa, max lvl 150-200, fajny wyglad eq, graczy 600+
Dodatkowe Info: Podobny do Tuor
Nagroda za pomoc: Like

 

quadron.pl

69sf.png


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/Kropelka harda
Dodatkowe Info: Grałem na : balmora, bloodwar, NewEarth_Medium Sathir Noxia
Nagroda za pomoc: Like czy cuś :D

Ravia.eu

 

Pomogłem? Licze na like:D

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duuuży exp

Dodatkowe Info: Łatwo o ulepszacze.

Nagroda za pomoc: Lajk

virtual

69sf.png


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duuuży exp

Dodatkowe Info: Łatwo o ulepszacze.

Nagroda za pomoc: Lajk

XenoxMT2/ProMT2/GladoR

 

Pomogłem?Licze na like:D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:dużej ilości itemów, nowych mapach/mobach oraz jakiś nowych wierzchowcach (widziałem że są możliwe smoki)
Dodatkowe Info: żeby ktos na nim gral
Nagroda za pomoc:n I like IT ;)

Opublikowano


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: serwerze 4Fun/PVP

Dodatkowe Info:Najlepiej by był max lv na początku ^^

Nagroda za pomoc: Like :)

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze 4Fun/PVP
Dodatkowe Info:Najlepiej by był max lv na początku 
Nagroda za pomoc: Like 

http://www.mpcforum.pl/topic/978580-zapowiedz-game4fun/

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:dużej ilości itemów, nowych mapach/mobach oraz jakiś nowych wierzchowcach (widziałem że są możliwe smoki)

Dodatkowe Info: żeby ktos na nim gral

Nagroda za pomoc:n I like IT ;)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/972999-therispl-dedyk/ duzo itemow :D

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duuuży exp

Dodatkowe Info: Łatwo o ulepszacze.

Nagroda za pomoc: Lajk

Linares

Czy wiesz że..


Zbieram Lajki?

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze 4Fun/PVP
Dodatkowe Info:Najlepiej by był max lv na początku 
Nagroda za pomoc: Like 

HammerMT2.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...