Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer medium/hard max 150lv bez 6-7bonu

Dodatkowe Info: Server z tego roku

Nagroda za pomoc:

[/center]

Triador.pl

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer na starych plikach , taki jak był np. feniks na początku , nie bylo widac lvli(chociaz tego nie musi byc) Ale chodzi mi o to żeby ogólnie było po staremu :P

Dodatkowe Info: Zagrał bym sobie na takim :D

Nagroda za pomoc: Lajk

[/center]

Już nie ma takich serwów wszystko na plikach 2010,11

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze PvP, na start max lvl, max kasy.

Dodatkowe Info: Serwer typowo PvP, max lvl - 250/99. Bez expienia, tylko samo PVP.

Nagroda za pomoc: like.

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze PvP, na start max lvl, max kasy.

Dodatkowe Info: Serwer typowo PvP, max lvl - 250/99. Bez expienia, tylko samo PVP.

Nagroda za pomoc: like.

4funmt2

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Żeby grało dużo ludzi.

Dodatkowe Info:Global? Najlepiej pl, chodzi o serwer (monastyr, feniks itd...)

Nagroda za pomoc: Like?

Pomogłem? Daj plusika +


Zawsze z chęcią pomogę, bez wahania można się do mnie zwrócić o pomoc

PS Umie ktoś robić pro sygnaturki? Jeśli tak prosiłbym o kontakt PW Z góry wielkie dzięki.


Pozdrawiam YourWorstEnemy

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Żeby grało dużo ludzi.

Dodatkowe Info:Global? Najlepiej pl, chodzi o serwer (monastyr, feniks itd...)

Nagroda za pomoc: Like?

s26

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, braku Pay2Win, niezbyt wygórowanych stopniu trudności i dobrej zabawie.
Dodatkowe Info: Chodzi o coś podobnego do starego CavalosMt2.
Nagroda za pomoc: Like.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Zależy mi najbardziej na: Tym by serwer był typu EASY (mam
dość MEDIUM i HARD) chce poprostu się zabawić, a nie męczyć się z
wbiciem 200lvl pół roku. Chciałbym żeby set broni oraz zbroi
był rozbudowany (żeby było co klepać). Co do map i dungeonów
chciałbym żeby było ich kilka. Co do IS może być mi to nie przeszkadza.

Oraz najważniejsze jest to że na serwerze nie powinno być 6 bonów a jak już są to tylko pomocne do expa :) (bez odp i silny na klasy)
Dodatkowe Info: Szukam serwera bardzo podobnego do Bassili.pl (tylko ten niestety ma dużo bugów a administracja jakoś to lekceważy)
Nagroda za pomoc: Like.


Współczesnego człowieka niszczy pośpiech. Nigdy się nie zatrzymuje. A przecież tajemnicą szczęścia jest umieć czasem przystanąć.


[ Michel Quoist ]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zależy mi najbardziej na: Tym by serwer był typu EASY (mam

dość MEDIUM i HARD) chce poprostu się zabawić, a nie męczyć się z

wbiciem 200lvl pół roku. Chciałbym żeby set broni oraz zbroi

był rozbudowany (żeby było co klepać). Co do map i dungeonów

chciałbym żeby było ich kilka. Co do IS może być mi to nie przeszkadza.

Dodatkowe Info: Szukam serwera bardzo podobnego do Bassili.pl (tylko ten niestety ma dużo bugów a administracja jakoś to lekceważy)

Nagroda za pomoc: Like.

Lomax,4funmt2

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zależy mi najbardziej na: Tym by serwer był typu EASY (mam

dość MEDIUM i HARD) chce poprostu się zabawić, a nie męczyć się z

wbiciem 200lvl pół roku. Chciałbym żeby set broni oraz zbroi

był rozbudowany (żeby było co klepać). Co do map i dungeonów

chciałbym żeby było ich kilka. Co do IS może być mi to nie przeszkadza.

Dodatkowe Info: Szukam serwera bardzo podobnego do Bassili.pl (tylko ten niestety ma dużo bugów a administracja jakoś to lekceważy)

Nagroda za pomoc: Like.

GladorMT2 250lv wbija się tam w niecałe 2 dni solidnego grania.

XenoxMT2

Jeśli chcesz serwer pvp to HammerMT2

5xap3w.jpg


Opublikowano

Szukam PriVa :D

 

 

szukam serwa easy/medium lub medium

wymogi:

-duża ilość graczy

-max lvl obojętny

-6/7moze być ale najlepiej bez odp i silny na klasy

- nie zbyt stary

mmile widziane propozycje od was najlepiej z krótkim opisem serva jeśli ktoś może :)

najlepiej na PW podsyłać opisy i servy

oraz stronki serva :)

Opublikowano

GladorMT2 250lv wbija się tam w niecałe 2 dni solidnego grania.

XenoxMT2

Jeśli chcesz serwer pvp to HammerMT2

Grałem na GladorMt2 oraz na XenoxMt2 nie przyciągły mnie za bradzo :) a zapomniałem dopisać że nie chce 6 bonów na klasy :D ale dzięki :)

 

Sprawdze Lomax i HammerMt2 xD


Współczesnego człowieka niszczy pośpiech. Nigdy się nie zatrzymuje. A przecież tajemnicą szczęścia jest umieć czasem przystanąć.


[ Michel Quoist ]

Opublikowano

Grałem na GladorMt2 oraz na XenoxMt2 nie przyciągły mnie za bradzo :) a zapomniałem dopisać że nie chce 6 bonów na klasy :D ale dzięki :)

 

Sprawdze Lomax i HammerMt2 xD

Są 2 serwery hammera , 1 jest 4fun typowy , na start 254lv u hanldarzy są all itemy , 2 to taki lekki medium. Też polecam

5xap3w.jpg


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer Takim zeby nie trzeba było długo expic,max lvl to 99-105 łatwo z ulepszaczami ale zbroje i bronie takie jak na pl'u... Fajnie by było gdyby były jeszcze pety .

Dodatkowe Info:Dość tanie eq / ulepszacze

Nagroda za pomoc:Lajk..

Triador.pl

Opublikowano

Są 2 serwery hammera , 1 jest 4fun typowy , na start 254lv u hanldarzy są all itemy , 2 to taki lekki medium. Też polecam

Jakoś ani ten Lomax ani Hammer (1 i 2) nie w moich klimatach :)

 

Szukam dalej :)


Współczesnego człowieka niszczy pośpiech. Nigdy się nie zatrzymuje. A przecież tajemnicą szczęścia jest umieć czasem przystanąć.


[ Michel Quoist ]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Expie i Miłej administracji
Dodatkowe Info: Zaczynam odnowa i szukam jakiegoś fajnego serva gdzie leci dużo Expa
Nagroda za pomoc: 3 like

.

61vo.png

By Me.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: server ktory startuje dzisiaj
Dodatkowe Info: server ktory startuje dzis
Nagroda za pomoc: yolo likes

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Expie i Miłej administracji

Dodatkowe Info: Zaczynam odnowa i szukam jakiegoś fajnego serva gdzie leci dużo Expa

Nagroda za pomoc: 3 like

 

Theris.pl

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium, 1000 ludzi +

Dodatkowe Info: Ogarnieta administracja. stabilnosc serwa.

Nagroda za pomoc: like.

Chyba najlepszy dla cb będzie serwer typ. PandoraMT2, EliteMT2, DragonMT2, Imetin. Te serwery nie padną to się legendy... <3

3181172649.png

 

"Muzyka uspokaja umysł,
ułatwia wzlot myśli,
a gdy trzeba, pobudza do walki."

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Expie i Miłej administracji

Dodatkowe Info: Zaczynam odnowa i szukam jakiegoś fajnego serva gdzie leci dużo Expa

Nagroda za pomoc: 3 like

promt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: prywatny serwer typ easy/lekki medium, trochę nowych zbrojek, broni. Serwer nastawiony 50% na exp, 50% na pvp
Dodatkowe Info: gram teraz na theris i srednio mi pasuje przez lagi i wolny exp resza jak najbardziej ok
Nagroda za pomoc: +, 5 obojętnie

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze PvP, 4Fun.
Dodatkowe Info: Serwer trochę expa trochę pvp, z przewagą na FUN :)
Nagroda za pomoc: like.

Mów mi KeiseN :)



Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: łatwym i przyjemnym wbicu max lvl-a, łatwe do zrobienia eq na maksymalny poziom ;)[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:serwer nie taki jak XenoX - za dużo ulepszaczy, chcę serwer pvp/easy[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: like[/color][/i][/b]
[/center]

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: prywatny serwer typ easy/lekki medium, trochę nowych zbrojek, broni. Serwer nastawiony 50% na exp, 50% na pvp

Dodatkowe Info: gram teraz na theris i srednio mi pasuje przez lagi i wolny exp resza jak najbardziej ok

Nagroda za pomoc: +, 5 obojętnie''

Polecam Ethana

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwym i przyjemnym wbicu max lvl-a, łatwe do zrobienia eq na maksymalny poziom ;)

Dodatkowe Info:serwer nie taki jak XenoX - za dużo ulepszaczy, chcę serwer pvp/easy

Nagroda za pomoc: like

 

ProMT2, pandoramt2

Mów mi KeiseN :)



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...