Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: średnim expie, łatwym zdobyciu eq, yang musi lecieć dosyć dobrze, ponad 300 - 400 osób online w dzień :)

Dodatkowe Info:serwer Priv, Serwer w miarę nowy, KD/KU/kd w sklepie,

Nagroda za pomoc: like

Lomax

805491408806070489277.png


  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b]Easy 4 fun gdzie dużo ludzi gra
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b]Np.epiki u npc truty itp lub łatwo z eq
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b]Lajk?
[/center]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Szukam serwer który będzie startował w najbliższym czasie i dobrze się zapowiadał.
Dodatkowe Info:najlepiej jakby serwer był hard.
Nagroda za pomoc:Lajk, Bardzo będę wdzięczny za pomoc.

Opublikowano

center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b]Easy 4 fun gdzie dużo ludzi gra

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b]Np.epiki u npc truty itp lub łatwo z eq

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b]Lajk?

[/center]

ProMt2, DragonMt2, VirtualMt2, Ethana.eu

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Dodatkowe Info:4fun Coś podobnego do starego CSYT2 lub starego Metin2united (max lvl w 3-4 dni bez ISu).

Nagroda za Pomoc: 5tka i + i wdzięczność. :)

Diamond

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szukam serwer który będzie startował w najbliższym czasie i dobrze się zapowiadał.

Dodatkowe Info:najlepiej jakby serwer był hard.

Nagroda za pomoc:Lajk, Bardzo będę wdzięczny za pomoc.

Triador - gra tam 1.5k+ osób

lk480_av1.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Łatwy exp, łatwe robienie eq, 100% ulepszenie, łatwy drop ulepszaczy.

Dodatkowe Info: Popularnośc, Brak dzieciaków z Is'a, Przyjemność z gry :].
Nagroda za pomoc: Like

28u5tsm.jpg  

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwy exp, łatwe robienie eq, 100% ulepszenie, łatwy drop ulepszaczy.

Dodatkowe Info: Popularnośc, Brak dzieciaków z Is'a, Przyjemność z gry :].

Nagroda za pomoc: Like

Ethana.eu Diamond

lk480_av1.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze i żeby gra się szybko nie znudziła.

Dodatkowe Info: Nie chce XenoXaMT2 i GladoraMT2 bo są one ZA ŁATWE

Nagroda za pomoc: Lajk :3


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze i żeby gra się szybko nie znudziła.
Dodatkowe Info: Nie chce XenoXaMT2 i GladoraMT2 bo są one ZA ŁATWE
Nagroda za pomoc: Lajk :3

 

Ethana.eu, Diamond, Triador, Ravia

lk480_av1.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze i żeby gra się szybko nie znudziła.
Dodatkowe Info: Nie chce XenoXaMT2 i GladoraMT2 bo są one ZA ŁATWE
Nagroda za pomoc: Lajk :3

 

P

Pandora,Balmora.divine world s2

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze i żeby gra się szybko nie znudziła.
Dodatkowe Info: Nie chce XenoXaMT2 i GladoraMT2 bo są one ZA ŁATWE
Nagroda za pomoc: Lajk :3

 

Shiro2

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwie bez 6/7bonu i jakichś wymyślnych epików. Najlepiej jak by to był typowy medium skileodrazu na g/p oraz nie za duze broni np. 4 zbroje może 5. Bronie tak samo. Epik np. SMOKA (80-100lv) i epiki na np 150 czy cos.

 

Dodatkowe Info: Popularność/Nie za duzo ulepszaczy/max lv jakiś 105-180.

Nagroda za pomoc: LIke

 

Theris

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Duża ilość graczy i żeby serwer był easy

Dodatkowe Info: Grałem juz na Glador,Diamond,Divine

Nagroda za pomoc: Lajkuje

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerze z KD 80 i bez 6/7
Dodatkowe Info:Chodzi mi dokladnie o taki serwer jak LomaxMT2"stary" bo teraz to jest lipa bez kd :)
Nagroda za pomoc: + LAJKI i czego tam zapragniecie :D

 

Zalezy mi bardzo ;D

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze z KD 80 i bez 6/7

Dodatkowe Info:Chodzi mi dokladnie o taki serwer jak LomaxMT2"stary" bo teraz to jest lipa bez kd :)

Nagroda za pomoc: + LAJKI i czego tam zapragniecie :D

 

Zalezy mi bardzo ;D

glador,lecz są 6/7 ale tylko pod expa

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Zagranicznym privie mediumie
Dodatkowe Info:Język angielski, dużo graczy
Nagroda za pomoc:''Lubie to''

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duża ilość graczy i żeby serwer był easy

Dodatkowe Info: Grałem juz na Glador,Diamond,Divine

Nagroda za pomoc: Lajkuje

Xenox, ProMt2, Virtual, iMetin

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zagranicznym privie mediumie

Dodatkowe Info:Język angielski, dużo graczy

Nagroda za pomoc:''Lubie to''

Shiro2

lk480_av1.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duża ilość Graczy (min. 900 nie licząc Buffów i Sklepów), Medium, z nie wielkim Systemem Ulepszania

Dodatkowe Info: Bez bujnych i kolorowych Broni,Zbroji,Bizu itp.

Nagroda za pomoc: + LAJKI i czego tam zapragniecie

 

 

 

Zalezy mi bardzo ;D

tcul.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duża ilość Graczy (min. 900 nie licząc Buffów i Sklepów), Medium, z nie wielkim Systemem Ulepszania

Dodatkowe Info: Bez bujnych i kolorowych Broni,Zbroji,Bizu itp.

Nagroda za pomoc: + LAJKI i czego tam zapragniecie

 

 

 

Zalezy mi bardzo ;D

triador.pl - tyle, że to niby hard, ale osób sporo.

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Najlepiej żeby to był jakiś topowy w Polsce (jak najwięcej graczy online), Gram głównie PVE, na PvP mi nie zależy, więc liczę na wiele map, ciekawych bossów i wyzwań.
Dodatkowe Info: Serwer Easy/Medium myślę, że będzie najlepszy.

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby to był hard z elementami medium(coś w stylu balmory,może być łatwiej) max lv 99-125, kd+4-5 max,Najlepiej 10-20 ku do g, osób online przynajmniej z 300 żeby nie było pustki.(Tylko nie piszcie ravia,balmora,ethana i też starych klasyków pandora,diamond bo to już znam)

 

Dodatkowe Info:Wiem że mam spore wymagania ale szukam od dobrego miesiąca konkretnego serwa żeby podbić z ekipą i nie można sie skusić na nic... Możecie podawać też serwery które jeszcze nie wystartowały(np linki do zapowiedzi, lub przynajmniej nazwa)

Nagroda za pomoc: oczywiście lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:

Żeby to był hard z elementami medium(coś w stylu balmory,może być

łatwiej) max lv 99-125, kd+4-5 max,Najlepiej 10-20 ku do g, osób online

przynajmniej z 300 żeby nie było pustki.(Tylko nie piszcie

ravia,balmora,ethana i też starych klasyków pandora,diamond bo to już

znam)

Dodatkowe Info:Wiem

że mam spore wymagania ale szukam od dobrego miesiąca konkretnego serwa

żeby podbić z ekipą i nie można sie skusić na nic... Możecie podawać

też serwery które jeszcze nie wystartowały(np linki do zapowiedzi, lub

przynajmniej nazwa)

NerviL.pl , Theris.pl (to medium trudny) triador.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwer medium/hard max 150lv bez 6-7bonu
Dodatkowe Info: Server z tego roku
Nagroda za pomoc:
[/center]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer na starych plikach , taki jak był np. feniks na początku , nie bylo widac lvli(chociaz tego nie musi byc) Ale chodzi mi o to żeby ogólnie było po staremu :P
Dodatkowe Info: Zagrał bym sobie na takim :D
Nagroda za pomoc: Lajk

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...