Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: pół easy pół medium[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: Chciałbym serwer, który byłby podobny do Diamondamt2. Aby nie było bonów 6/7 (lub były ale dawały minimalne bony, które nie byłyby jakieś wykokszone), jakiś w miare ok exp i aby nie był też za łatwy, nie chce również jakichś serwerów z kd +6, +7 itd tak jak to jest na virtualu, tylko żeby były +5. I aby grało też w miare dużo ludzi (ponad 1k cały czas)[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: LAJK[/color][/i][/b]

[/center]

 

Senthia, Ethana

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Senthia, Ethana

Albo może być też elitemt2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: trutkach itp stalkach u handlarza

 

Dodatkowe Info: Zależy mi na łatym expieniu tak do 90lvl pożniej może byc troche póżniej. grałem na takich serverach jak :Xenox/virtual i inne easy/4fun privy pisać

Nagroda za pomoc: LAJK

Opublikowano

Albo może być też elitemt2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: trutkach itp stalkach u handlarza

 

Dodatkowe Info: Zależy mi na łatym expieniu tak do 90lvl pożniej może byc troche póżniej. grałem na takich serverach jak :Xenox/virtual i inne easy/4fun privy pisać

Nagroda za pomoc: LAJK

 

glador, divine

Opublikowano

Albo może być też elitemt2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: trutkach itp stalkach u handlarza

 

Dodatkowe Info: Zależy mi na łatym expieniu tak do 90lvl pożniej może byc troche póżniej. grałem na takich serverach jak :Xenox/virtual i inne easy/4fun privy pisać

Nagroda za pomoc: LAJK

 

Theris @WOJTEKWIRLJUSZ

random.jpg


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Privie, który powstał niedawno ( max miesiąc temu ).

Dodatkowe Info: Serw ma być medium

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Privie, który powstał niedawno ( max miesiąc temu ).[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: Serw ma być medium[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Like ;)[/i][/b][/color]

[/center]

 

Draconis

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: medium serwer - exp nie za szybki ale też nie za wolny
Dodatkowe Info: chcę, aby grało dużo ludzi i nie było nawalone 10000 nowych broni itd.
Nagroda za pomoc: lajk.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Privie, który powstał niedawno ( max miesiąc temu ).
Dodatkowe Info: Serw ma być medium
Nagroda za pomoc: Like

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium serwer - exp nie za szybki ale też nie za wolny

Dodatkowe Info: chcę, aby grało dużo ludzi i nie było nawalone 10000 nowych broni itd.

Nagroda za pomoc: lajk.

 

Theris.pl

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Privie, który powstał niedawno ( max miesiąc temu ).
Dodatkowe Info: Serw ma być medium
Nagroda za pomoc: Like

 

Poza Draconisem, możesz sprawdzić Azmal podobno administracja się obudziła i zaczyna organizować tam jakieś eventy etc.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Privie, który powstał niedawno ( max miesiąc temu ).
Dodatkowe Info: Serw ma być medium
Nagroda za pomoc: Like

 

Theris.pl

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium serwer - exp nie za szybki ale też nie za wolny

Dodatkowe Info: chcę, aby grało dużo ludzi i nie było nawalone 10000 nowych broni itd.

Nagroda za pomoc: lajk.

 

draconis, azmal

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer 4fun/easy

Dodatkowe Info: chcę, aby grało dużo ludzi i serwer mial max 2-3 miesiace ( rozmyslam nad spotiline theris i lineras wiec chcialbym abyscie mi pomogli który wybrac )
Nagroda za pomoc: lajk.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer 4fun/easy

Dodatkowe Info: chcę, aby grało dużo ludzi i serwer mial max 2-3 miesiace ( rozmyslam nad spotiline theris i lineras wiec chcialbym abyscie mi pomogli który wybrac )

Nagroda za pomoc: lajk.

 

Linares, Theris

Opublikowano

Siema wszystkim podał by mi ktoś nazwę serwera na którym gra cały czas ponad 1k graczy .

Typ serwera to : easy/medium

Z góry dzięki .

Aha i żeby skilli nie było trzeba wbijac kamieniami .

Opublikowano

Siema wszystkim podał by mi ktoś nazwę serwera na którym gra cały czas ponad 1k graczy .

Typ serwera to : easy/medium

Z góry dzięki .

 

senthia, diamond

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze medium,niski lvl maksymalny ok.120
Dodatkowe Info:cos podobnego do nervil'a
Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium,niski lvl maksymalny ok.120

Dodatkowe Info:cos podobnego do nervil'a

Nagroda za pomoc: Lajki

 

experion

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: medium,hard
Dodatkowe Info:coś w stylu ravi i balanti(*) ,żeby dropiły szkaty .
Nie chce balmory.

PonuryMech_eune_83_3_logo.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium,hard

Dodatkowe Info:coś w stylu ravi i balanti(*) ,żeby dropiły szkaty .

Nie chce balmory.

 

triador, nostidla, concordia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwie easy-medium , szybki expie i żeby nie było jakichś bezsensownych nowości typu pety tylko taki PL z nowymi bronami i zbrojami :_)
Dodatkowe Info: W gre nie wchodzą : XenoxVirtual Theris Glador
Nagroda za pomoc:Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwie easy-medium , szybki expie i żeby nie było jakichś bezsensownych nowości typu pety tylko taki PL z nowymi bronami i zbrojami :_)

Dodatkowe Info:W gre nie wchodzą : XenoxVirtual Theris Glador

Nagroda za pomoc:Lajki

Senthia, bądź dzisiaj startuje Aline2.

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwie easy-medium , szybki expie i żeby nie było jakichś bezsensownych nowości typu pety tylko taki PL z nowymi bronami i zbrojami :_)

Dodatkowe Info:W gre nie wchodzą : XenoxVirtual Theris Glador

Nagroda za pomoc:Lajki

 

azmal, draconis

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...