Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Grałem na wieeelu serwerach , najbardziej zależy mi na takim Csyt2 (chiński juz dawno off) Easy (exp)

Zależy mi najbardziej na:Zmianki w shopie ;d ( EASY EASY )

Dodatkowe Info: Grałem na Ethana , Elite , ProMT2 (all) Dragon , Lomax , iMetin , Csyt2 , ( prawie all chce wypróbować nowego )

]Nagroda za pomoc:]2x Like!!!

 

On nie odpowiedział a ty zaproponowałeś wolny

Exp? Pod jakiem względem... Ciężki/szybki? Polecam Ravie.

Xenox, Virtual

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@hOw12

jesli szukasz serwera z szybkim expem polecam ci Aliner, w 2 dni mozna wbic maks lv, o ulepszacze i eq tez nie jest trudno wystartowal przed wczoraj.

sygna1.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: hard
Dodatkowe Info: Szukam serwera hard z +1k online, ale nie polski, bo sam syf zostal.
Nagroda za pomoc: nic.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności z gry średni exp, żeby nie było że tak powiem nasrane 100 nowych broni co każdy lvl (nie toleruje pseudo Wow-ów") Nie chce żadnego serwa typu Xenox czy Imetin , bo takie najzwyczajniej po jakimś czasie mi się znudzą.Ulepszacze ale od +7 , miło by było zobaczyć , stary dawny dobry system ulepszania.

Dodatkowe Info: Fajnie by było gdyby serwer był popularny, dużo ludzi , fajna atmosfera . Wiem że jestem wymagający , ale nie chce tracić czasu na byle jaki serwer.

Nagroda za pomoc: Lajk.

 

Przepraszam że wracam do mojego postu ;)

Ale żaden z serwerów który wymienił Immoral (Alien2,Ethana.Lomax) nie przypadł mi do gustu , tak więc prosiłbym o więcej propozycji

Coś jak Alien2 , tylko nieco łatwiejsze :)

Dziękuje

Opublikowano

Przepraszam że wracam do mojego postu ;)

Ale żaden z serwerów który wymienił Immoral (Alien2,Ethana.Lomax) nie przypadł mi do gustu , tak więc prosiłbym o więcej propozycji

Coś jak Alien2 , tylko nieco łatwiejsze :)

Dziękuje

Polecam:

http://www.mpcforum.pl/topic/971339-zapowiedz-therispl/page-7#entry7781362

Może mało związany z Twoimi wymaganiami, jednak serwer ma wiele ciekawych nowości, które zachęcą niejednego : ) Trwają otwarte beta testy wiec można wejść i sprawdzić : )

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy
mi najbardziej na:
Serwerze Hard/Medium . Gdzie można dobrze się bawić jestem gotowy grać nawet na PL-U tylko który serwer ? . Chciał bym, żeby na tym serwerze były systemy ulepszeń takie jak na Tiveria, dobry exp, dobry zarobek i przede wszystkim mało botów .

 

Dodatkowe Info: Fajnie
by było gdyby serwer był popularny, dużo ludzi , fajna atmosfera . Wiem
że jestem wymagający , ale nie chce tracić czasu na byle jaki serwer.

 

Nagroda za pomoc: Lajk.

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy

mi najbardziej na: Serwerze Hard/Medium . Gdzie można dobrze się bawić jestem gotowy grać nawet na PL-U tylko który serwer ? . Chciał bym, żeby na tym serwerze były systemy ulepszeń takie jak na Tiveria, dobry exp, dobry zarobek i przede wszystkim mało botów .

 

Dodatkowe Info: Fajnie

by było gdyby serwer był popularny, dużo ludzi , fajna atmosfera . Wiem

że jestem wymagający , ale nie chce tracić czasu na byle jaki serwer.

 

Nagroda za pomoc: Lajk.

Solar PL

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy

mi najbardziej na: Serwerze Hard/Medium . Gdzie można dobrze się bawić jestem gotowy grać nawet na PL-U tylko który serwer ? . Chciał bym, żeby na tym serwerze były systemy ulepszeń takie jak na Tiveria, dobry exp, dobry zarobek i przede wszystkim mało botów .

 

Dodatkowe Info: Fajnie

by było gdyby serwer był popularny, dużo ludzi , fajna atmosfera . Wiem

że jestem wymagający , ale nie chce tracić czasu na byle jaki serwer.

 

Nagroda za pomoc: Lajk.

Triador : ) http://www.mpcforum.pl/topic/969015-triadorpl-dedyk/

Ravia : ) http://www.mpcforum.pl/topic/667446-raviaeu-dedyk/

Opublikowano

Inemus może NerviL bardzo dużo nowści. Aktualnie trwa u nich Tombola. ;)

Opublikowano

Inemus może NerviL bardzo dużo nowści. Aktualnie trwa u nich Tombola. ;)

NerviL grałem sprzedałem całe all eq lodowe ;x .

Masz like za chęci ale to jednak nie to ; P .

Szukamy dalej serwera dla mnie ? :)

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy

mi najbardziej na: Serwerze Hard/Medium . Gdzie można dobrze się bawić jestem gotowy grać nawet na PL-U tylko który serwer ? . Chciał bym, żeby na tym serwerze były systemy ulepszeń takie jak na Tiveria, dobry exp, dobry zarobek i przede wszystkim mało botów .

 

Dodatkowe Info: Fajnie

by było gdyby serwer był popularny, dużo ludzi , fajna atmosfera . Wiem

że jestem wymagający , ale nie chce tracić czasu na byle jaki serwer.

 

Nagroda za pomoc: Lajk.

s9 Ci polecam.

805491408806070489277.png


Opublikowano

s9 Ci polecam.

Dziękuję, dziękuje zabacze :)

Dalsze propozycje są oprócz PL i innych na których grałem :)

 

Co myślićie o serwerze Exandros ? .

Warto tam grać :) .

Dużo ludzi ogółem tam gra ? :rolleyes:

Opublikowano

Co myślićie o serwerze Exandros ? .


Warto tam grać :) .

Dużo ludzi ogółem tam gra ? :rolleyes:

Opublikowano

Ale jeżeli chodzi o PL? To ja ci nie polecam już gry na Pl;u bo zaczym się czegoś dorobisz minie ponad rok... A sensu nie widze tam grania. Jedynie gdzie sie opłaca to Hardy.

Opublikowano

Tylko, że nie ma żadnych hardów takich fajnych jak np Tiveria .

Chyba, że znasz jakiś to poproszę o link :rolleyes:

 

BTW - Like dam ci jutro bo teraz już nie mogę ( LIMIT ) xD

Opublikowano

No ja nie znam zbytnio hardów :3 No ale na Tiverii czemu nie chcesz grać skoro fajna? :) Triador nie jest zły. Niedługo startuje Sathir.eu zobacz prezentacje w zapowiedziach. ;)

Opublikowano

No ja nie znam zbytnio hardów :3 No ale na Tiverii czemu nie chcesz grać skoro fajna? :) Triador nie jest zły. Niedługo startuje Sathir.eu zobacz prezentacje w zapowiedziach. ;)

Na tiveri sie już nie wybije :P .

Pozatym nie lubię nowo odwartych serwerów, wole takie gdzie graja ludzie :P

Opublikowano

Na tiveri sie już nie wybije :P .

Pozatym nie lubię nowo odwartych serwerów, wole takie gdzie graja ludzie :P

Na tiverii sie nie wybijesz bo jest stary. Na nowych nie zagrasz bo są nowe... Weź sie zdecyduj chłopie... -.- No tam grają ludzie jakbyś nie wiedział.. A gra ich ponad 1200. Widze że jesteś tak wybredny że żadnego serwera nie znajdziesz. Powodzenia i pozdro.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Zeby na początku był koń bojowy
Dodatkowe Info: Lepiej zeby to był hard !!!!!!!!
Nagroda za pomoc:Like

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zeby na początku był koń bojowy

Dodatkowe Info: Lepiej zeby to był hard !!!!!!!!

Nagroda za pomoc:Like

nie ma żadnego harda gdzie dostajesz bojowca, jednak polecam Triadora (tam można zarobić na boja w 5h)

Opublikowano

nie ma żadnego harda gdzie dostajesz bojowca, jednak polecam Triadora (tam można zarobić na boja w 5h)

A przynajmniej taki zeby dropiły medale szybko

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

Witam szukam prywatnego serwera metin 2 .



Który musi być:



-Nowy


-Medium/Easy/HARD(ALE TAKI PEWNY )


-Musi mieć sporą ilość graczy


-Nie może mieć all w rankingu full lvl



za pomoc daje +



CR.png

Opublikowano

Witam, na chwilę obecną wybór jest bardzo ciężki.. Szukam serwera typu HARD z maksymalnym levelem 99 (ew. 105). EXP zwiększony, drop minimalnie. Ma grać sporo ludzi, administracja ma być ogarnięta a serwer sprawdzony. Najlepiej jeżeli wystartował niedawno. System ulepszeń jak na globalu, beż żadnych dodawanych itemów. Bez 6/7 bonów. Mogą być ulepszacze. Ku i kamole najlepiej jak na PL, lecz po niepomyślnym przeczytaniu czas nas nieogranicza. Więcej KU z metinów/bossów. IS nieprzesadzony, prości handlarze, dodania zmianki itp z moobów/metinów bądź jakiś "skrzynek" ale nie za dużo. To jest mój wymarzony serwer na którym spędziłbym na pewno niemało godzin :D Jeżeli ktoś może mi polecić jakiś chociaż zbliżony do takiego to prosiłbym o odpowiedź. Pozdrawiam!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...