Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, nie za dużo epickich zbroi (np: Szafir = Trutka = Hwang Mini = Hwang = Srebrny Hwang = Złoty Hwang i wystarczy)

Dodatkowe Info: Chciałbym żeby serwer był podobny do CSYT2 bądź starego ExtremeMT2.

Nagroda za pomoc: Lajk i prawdopodobnie 5* ;p

uMetin

805491408806070489277.png


  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam jakiegoś zaje... servera najlepiej hard max lvl 105-127. Dużo nowości Np itemków/mapek/wypraw. Ludzi 600+ dziennie. W miarę normalny zarobek a nie jak na ravii że na 6lvl możesz mieć ile chcesz siana...

Hmm coś polecacie?

Opublikowano

Szukam jakiegoś zaje... servera najlepiej hard max lvl 105-127. Dużo nowości Np itemków/mapek/wypraw. Ludzi 600+ dziennie. W miarę normalny zarobek a nie jak na ravii że na 6lvl możesz mieć ile chcesz siana...

Hmm coś polecacie?

Triador.pl

Opublikowano

Szukam jakiegoś zaje... servera najlepiej hard max lvl 105-127. Dużo

nowości Np itemków/mapek/wypraw. Ludzi 600+ dziennie. W miarę normalny zarobek a nie jak na ravii że na 6lvl możesz mieć ile chcesz siana...

Hmm coś polecacie?

BloodWar

Opublikowano

Szukam priv hard typu ravia / balantia z tą róźnica że ma być koń bojowy na start i tylko na tym koniu mi zależy nie nawidze go robić w różnych formach

Opublikowano

Szukam priv hard typu ravia / balantia z tą róźnica że ma być koń bojowy na start i tylko na tym koniu mi zależy nie nawidze go robić w różnych formach

VirtualMT2 :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Aby zmiana bonów była u npc i żeby nie działały na nim bs'y. Medium/Easy.
Dodatkowe Info: Skille P, Coś podobnego jak ProMT2s2 ( serwer off )
Nagroda za pomoc: Like i 5. ; )

70489962284954469327.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Aby zmiana bonów była u npc i żeby nie działały na nim bs'y. Medium/Easy.

Dodatkowe Info: Skille P, Coś podobnego jak ProMT2s2 ( serwer off )

Nagroda za pomoc: Like i 5. ; )

Taki lekki hard/medium to może być Tiveria, bo bony zmieniasz u npc :)

Na serwerach easy zazwyczaj bony przez zmianki.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Aby zmiana bonów była u npc i żeby nie działały na nim bs'y. Medium/Easy.

Dodatkowe Info: Skille P, Coś podobnego jak ProMT2s2 ( serwer off )

Nagroda za pomoc: Like i 5. ; )

Lomax,ale bony zmieniasz normalnie

805491408806070489277.png


Opublikowano

Szukam hard serwa typu Ravia lub Balmora.I żeby nie było za dużo ludzi.

Dodatkowe info:Żeby lootały jakieś skrzynki np.jak na Ravi hematy. :}

Opublikowano

Szukam priv hard typu ravia / balantia z tą róźnica że ma być koń bojowy na start i tylko na tym koniu mi zależy nie nawidze go robić w różnych formach

Experionmt2 tlyko to jest miedum/hard ale bardzo ciekawy

Szukam hard serwa typu Ravia lub Balmora.

Dodatkowe info:Żeby lootały jakieś skrzynki np.jak na Ravi hematy. :}

Triador.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Przyjemności z gry, łatwy exp, 100% ulepszenia, łatwy drop.

Dodatkowe Info: Coś podobnego jak XenoxMt2

Nagroda za pomoc: Lajk.

28u5tsm.jpg  

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serverze podobnym do tavi czyli medium hard max 105 3zbr max i bronie też.
Dodatkowe Info: Nie balmora nie ravia...
Nagroda za pomoc: like

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności z gry, łatwy exp, 100% ulepszenia, łatwy drop.

Dodatkowe Info: Coś podobnego jak XenoxMt2

Nagroda za pomoc: Lajk.

Lomax

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności z gry średni exp, żeby nie było że tak powiem nasrane 100 nowych broni co każdy lvl (nie toleruje pseudo Wow-ów") Nie chce żadnego serwa typu Xenox czy Imetin , bo takie najzwyczajniej po jakimś czasie mi się znudzą.Ulepszacze ale od +7 , miło by było zobaczyć , stary dawny dobry system ulepszania.

Dodatkowe Info: Fajnie by było gdyby serwer był popularny, dużo ludzi , fajna atmosfera . Wiem że jestem wymagający , ale nie chce tracić czasu na byle jaki serwer.

Nagroda za pomoc: Lajk.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności z gry średni exp, żeby nie było że tak powiem nasrane 100 nowych broni co każdy lvl (nie toleruje pseudo Wow-ów") Nie chce żadnego serwa typu Xenox czy Imetin , bo takie najzwyczajniej po jakimś czasie mi się znudzą.Ulepszacze ale od +7 , miło by było zobaczyć , stary dawny dobry system ulepszania.

Dodatkowe Info: Fajnie by było gdyby serwer był popularny, dużo ludzi , fajna atmosfera . Wiem że jestem wymagający , ale nie chce tracić czasu na byle jaki serwer.

Nagroda za pomoc: Lajk.

Alien2,Ethana.Lomax

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze podobnym do tavi czyli medium hard max 105 3zbr max i bronie też.

Dodatkowe Info: Nie balmora nie ravia...

Nagroda za pomoc: like

Triador.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze podobnym do tavi czyli medium hard max 105 3zbr max i bronie też.

Dodatkowe Info: Nie balmora nie ravia...

Nagroda za pomoc: like

Balantia, NerviL, BloodWar. :) Kolego up Triador to Hard a nie Medium/Hard

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: EXP !
Dodatkowe Info: Brak .
Nagroda za pomoc: 10 like

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: EXP !

Dodatkowe Info: Brak .

Nagroda za pomoc: 10 like

Exp? Pod jakiem względem... Ciężki/szybki? Polecam Ravie.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Grałem na wieeelu serwerach , najbardziej zależy mi na takim Csyt2 (chiński juz dawno off) Easy (exp)

Zależy mi najbardziej na:Zmianki w shopie ;d ( EASY EASY )

Dodatkowe Info: Grałem na Ethana , Elite , ProMT2 (all) Dragon , Lomax , iMetin , Csyt2 , ( prawie all chce wypróbować nowego )
]Nagroda za pomoc:]2x Like!!!

 


On nie odpowiedział a ty zaproponowałeś wolny

Exp? Pod jakiem względem... Ciężki/szybki? Polecam Ravie.

x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...