Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:łatwo dostępnych dungeonach np katakumbach jakiś nowych dt itp. żeby było dużo tego wmiare[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:jakiś szybki exp w miare :D[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:LIKE[/color][/i][/b]

[/center]

xenoxmt2, gondormt2

sygna1.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b]

Zależy

mi najbardziej na:łatwo dostępnych dungeonach np katakumbach jakiś

nowych dt itp. żeby było dużo tego wmiare

Dodatkowe Info:jakiś szybki exp w miare :D

Nagroda za pomoc:LIKE

[/center]

Spotlinemt2, Ventris, Ethana.eu , Bassilia, Alien2. Liczę na +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależymi najbardziej na:bardzo fajnie rozbudowany system ulepszeń(dużo broń zbroi,epików)
Dodatkowe Info:jakiś szybki exp w miare ,z 500osób+,grałem na Gondor,glador,xenox,pandora,extreme.senthia,bassilia,divineworld,alien2,ethana.eu,

nightcore,imetin,virtual,promt2,4funmt2,elitemt2,diamond,dragonmt2,metin5
Nagroda za pomoc:LIKE

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależymi najbardziej na:bardzo fajnie rozbudowany system ulepszeń(dużo broń zbroi,epików)

Dodatkowe Info:jakiś szybki exp w miare ,z 500osób+,grałem na Gondor,glador,xenox,pandora,extreme.senthia,bassilia,divineworld,alien2,ethana.eu,

nightcore,imetin,virtual,promt2,4funmt2,elitemt2,diamond,dragonmt2,metin5

Nagroda za pomoc:LIKE

Tineshia

805491408806070489277.png


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Serwer ma być [4Fun] dużo osób i żeby nie expiło się długo i był duży lot yang. Żeby ulepszaczy nie było cała masa.

 

 

Dodatkowe Info: Odpada : Xenoxmt2, NightCore, Glador, Pandora
Nagroda za pomoc: Like.

Tineshia miła orfosmera rozbudowany system ulepszeń :).

ddz8gi.png


 


 


 


 

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Graczy 400+ szybki exp m duzo broni , zbroi itp[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:easy / 4fun[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:LAJK[/color][/i][/b]
[/center]

33983.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

 

Zależy mi najbardziej na:Serwie na kturym jest dużo nowości i mało ulepszaczy

 

 

 

Dodatkowe Info:Max250lv,Typu Divine World

 

 

 

Nagroda za pomoc:Like;]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Graczy 400+ szybki exp m duzo broni , zbroi itp[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:easy / 4fun[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:LAJK[/color][/i][/b]

[/center]

camerionmt2

 

Srij9JT.png

Opublikowano

NIE WIEM GDZIE GRAĆ !

 

INFO : łatwy exp , duzo graczy , system ulepszen

DODATKOWE : gralem na xenox , camerion , ethana . alien2 , tinesha , glador , diamond

NAGRODA LAJKKKK

33983.png
Opublikowano

NIE WIEM GDZIE GRAĆ !

 

INFO : łatwy exp , duzo graczy , system ulepszen

DODATKOWE : gralem na xenox , camerion , ethana . alien2 , tinesha , glador , diamond

NAGRODA LAJKKKK

virtual

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Na serwerze PVP
Dodatkowe Info: Może to być serwer hamachi/ no hamachi , Na start max lvl , ulepki w sklepie lub dropić z bosów :P

Grałem hammer ... itd reszty nie pamiętam
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na serwerze PVP

Dodatkowe Info: Może to być serwer hamachi/ no hamachi , Na start max lvl , ulepki w sklepie lub dropić z bosów :P

Grałem hammer ... itd reszty nie pamiętam

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

4funMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na serwerze PVP

Dodatkowe Info: Może to być serwer hamachi/ no hamachi , Na start max lvl , ulepki w sklepie lub dropić z bosów :P

Grałem hammer ... itd reszty nie pamiętam

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Zachęcam do zagrania na Neveria2. Jest to serwer hamachi 127lv na start dropisz tylko ulepki i kase. Licze na +

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b] Niskie ceny, dużo graczy, ogarnięty team, Hard/Medium (z naciskiem bardziej na Medium)
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] Będę grał od zera, serwer ma być globalny lub prywatny (ale ma nie paść po mechu czy coś)
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b] Lajk i 5*
[/center]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Medium/Hard , max 99lvl, żeby dało się spokojnie bez IS'a grać
Dodatkowe Info: Dobrze by było, jakby można było pobrać Launchera danego serwera, zamiast clienta.
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: SERWERZE MEDIUM/HARD, gdzie da się grać bez is'a, gra w miare dużo ludzi, max 150 lv, mało epików (żeby nie było nasrane nowymi zbrojami itp.) I najważniejsze, zależy mi żeby serwer ŻYŁ tzn. żeby było troche gildii, gdzie odbywają sie regularnie/często wojny itd. :)
Dodatkowe Info: Minimum 700-800 graczy online
Nagroda za pomoc:lajk, minus - co wolicie :)

:(

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: SERWERZE HARD[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: Grałem na Ravii , Balmorze, Balantii[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Like [/color][/i][/b]
[/center]

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

- Triador.pl

Wszyscy mówia że będzie to najlepszy Hard tego roku wiec przedewszystkim Ci go polecam.

 

- xLast2.pl

Niby to jest medium/hard ale przynajmniej nie ma 10 zbroi/broni po tych na 65 zmiany/dodania z mobów leca itp.

 

Ja raczej zagram na Triadorze z tego co widzialem na prezentacjach to jego prezka bardziej przykuł moja uwage wiele ciekawych rzeczy tam dodali np. co 10 lvl ze Szkaty Ucznia oprócz tych " Standardowych Przedmiotów" ktore s niej dropia mozesz zrobic taki "mini-dungeon" za który dostajesz dodatkowe itemki dużo lepsze oczywiscie, w ogóle spoko sie zapowiada. :D

 

tumblr_mwfeg45FIV1qk4cb3o1_500.gif


 


" Learn to treause your life because unfortunately, it can be taken away from you anytime. "


                                                                         


                                                                              L

Opublikowano

jest serwer z duża ilością graczy , ewentualnie nowy z max lvl 200/250 tryb obojętny ?

Ps myślałem " xLast2.pl "ale nie mogę znalezść dokładnych danych o serwerze

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium/Easy
Dodatkowe Info: Łatwy exp i Duży max lvl. Łatwy drop ulepkow.Serwer jak najnowszy

Nagroda: Like.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...