Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Brak ulepszaczy.Łatwy exp,ale nie 5 lvli za psa.Około 1000 raty:D
Dużo ludzi.Fryzury u handlarzy.
Dodatkowe Info:Nie pisać proszę HammerMT2
Nagroda za pomoc:Like i 5-ątka

Byłem,jestem,będe BEŁCHATÓW!!!

Jestem tak dobry w spaniu,że robie to z zamkniętymi oczami!!

Ludzie mają dziwną tendencje do oddychania. . .

mca.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Brak ulepszaczy.Łatwy exp,ale nie 5 lvli za psa.Około 1000 raty:D

Dużo ludzi.Fryzury u handlarzy.

Dodatkowe Info:Nie pisać proszę HammerMT2

Nagroda za pomoc:Like i 5-ątka

Glador, DivineWorld, 4FunMT2, Ethana.

bpfn.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Brak ulepszaczy.Łatwy exp,ale nie 5 lvli za psa.Około 1000 raty:D

Dużo ludzi.Fryzury u handlarzy.

Dodatkowe Info:Nie pisać proszę HammerMT2

Nagroda za pomoc:Like i 5-ątka

CamerionMt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Brak ulepszaczy.Łatwy exp,ale nie 5 lvli za psa.Około 1000 raty:D

Dużo ludzi.Fryzury u handlarzy.

Dodatkowe Info:Nie pisać proszę HammerMT2

Nagroda za pomoc:Like i 5-ątka

WiezbaMt2,Alien2,PolishWorld

805491408806070489277.png


Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b] 4fun/pvp/veeeeery easy

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] na start 70/wyższy lv i eq

Nie może to być

1.Xenox

2.Nightcore

3.Hammermt2

4.Glador

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b] limit like

[/center]

ref

TaRAWgG.png


Opublikowano

 

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b] 4fun/pvp/veeeeery easy

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] na start 70/wyższy lv i eq

Nie może to być

1.Xenox

2.Nightcore

3.Hammermt2

4.Glador

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b] limit like

[/center]

Nie ma takiego serwera.

Jedynie WierzbaMt2

805491408806070489277.png


Opublikowano

center]Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na dużej ilości graczy:

Dodatkowe Info: ma to być hard

Nagroda za pomoc:plus

[/center]

Ravia / New Earh / Balmora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Duzej ilości graczy
Dodatkowe Info: Interesuje mnie easy/medium tylko 2.5k ludzi

Nagroda za pomoc: Lajk?

Opublikowano

Wierzba nie dziala ;P

Szukam prywatnego niemieckiego serwera z duza iloscia niemcow.

Najlepiej easy/4fun.



Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Duzej ilości graczy
Dodatkowe Info: Interesuje mnie easy/medium tylko 2.5k ludzi

Nagroda za pomoc: Lajk?

shiro2.net

Zagraj a nie pozalujesz ;d

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium
Dodatkowe Info: Najlepiej serwer typu Mystique/Nexanity. Jeszcze jakby były pety np. Bao Bao to by było świetnie.

Nagroda za pomoc: +

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium

Dodatkowe Info: Najlepiej serwer typu Mystique/Nexanity. Jeszcze jakby były pety np. Bao Bao to by było świetnie.

Nagroda za pomoc: +

glador,Ethana,PolishWorld,Alien2

805491408806070489277.png


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium

Dodatkowe Info: Najlepiej serwer typu Mystique/Nexanity. Jeszcze jakby były pety np. Bao Bao to by było świetnie.

Nagroda za pomoc: +

VirtualMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze 4Fun/easy
Dodatkowe Info: Chce zeby sie przyjemnie i szybko expilo, eq tez w miare szybko robilo

Nagroda za pomoc: plusik i ocena 5 :)

18954.png
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium

Dodatkowe Info: Najlepiej serwer typu Mystique/Nexanity. Jeszcze jakby były pety np. Bao Bao to by było świetnie.

Nagroda za pomoc: +

Alien2 Camerion

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: SERWER HARD
Dodatkowe Info: 800 + graczy on line
Nagroda za pomoc: +

syg2.png

xBogi 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: SERWER HARD

Dodatkowe Info: 800 + graczy on line

Nagroda za pomoc: +

Ravia.eu

Opublikowano

Szukam: Jakiegoś towarzysza który pomoże mi osiągnąć wysoki lvl + pomoże w grze na PL ( najlepiej solar). Chciałbym aby była to osoba która już wszystko osiągnęła i może śmiało pomagać innym. Oczekuję zrozumienia. Gwarantuję współpracę

Za pomoc 5+ like. Proszę pisąć na gg 45910285 lub tutaj na PW

c2br.jpg

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: SERWER HARD

Dodatkowe Info: 800 + graczy on line

Nagroda za pomoc: +

Balanthia,Balmora

805491408806070489277.png


Opublikowano

Szukam: Jakiegoś towarzysza który pomoże mi osiągnąć wysoki lvl + pomoże w grze na PL ( najlepiej solar). Chciałbym aby była to osoba która już wszystko osiągnęła i może śmiało pomagać innym. Oczekuję zrozumienia. Gwarantuję współpracę

Za pomoc 5+ like. Proszę pisąć na gg 45910285 lub tutaj na PW

http://www.mpcforum.pl/topic/818568-szukasz-przyjaciol-do-gryosob-do-gildiipomocy-na-serwerze-lub-potrzebujesz-pomocy-z-zadaniem-zajrzyj/

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Serwerze medium[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Max lv ok.130, mało epików ( np. po bojowym 2/3 inne bronie ) Exp nie trudny ale też nie taki że za psa dostaniemy 2lvl'e[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:Lajki[/color][/i][/b]
[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Serwerze medium[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Max lv ok.130, mało epików ( np. po bojowym 2/3 inne bronie ) Exp nie trudny ale też nie taki że za psa dostaniemy 2lvl'e[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:Lajki[/color][/i][/b]

[/center]

Alien2, tylko nie wiem jak tam z epikami :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze medium

Dodatkowe Info:Max lv ok.130, mało epików ( np. po bojowym 2/3 inne bronie ) Exp nie trudny ale też nie taki że za psa dostaniemy 2lvl'e

Nagroda za pomoc:Lajki

PolishWorld, Alien2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze medium

Dodatkowe Info:Max lv ok.130, mało epików ( np. po bojowym 2/3 inne bronie ) Exp nie trudny ale też nie taki że za psa dostaniemy 2lvl'e

Nagroda za pomoc:Lajki

Może być to co napisał kolega wyżej albo balmora.pl

Dobra teraz ja:

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Tanich ku (aura, silne)[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: To ma być PL gdzie nie ma tak dużo botów[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: + i 5 w profilu.[/color][/i][/b]

[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: dużo ludu, ogarnietego ludu[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: szukam jakegos miedzynarodowego priva hard/medium na ktorym gra duzo ludzi, nowe mapki i aktualizacje i pare epikow ale nie do przesady np jak na xenox, chodzi mi o serwer cos na wzor starego metin2united czy world of metin2[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:+ i 5 w profilu[/color][/i][/b]
[/center]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...