Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuję Fajnego serwera Metin2. Nie koniecznie chodzi o PLa, mogą być to serwery prywatne.

 

Jeżeli chodzi o prywatne to odpadają takie na których grałem, czyli :

- iMetin,

- Pandora,

- Ravia,

- Draenor

- Diamond

- Dragon

- Freak2

- DivineWorld

- Glador

- Virtual

- Eruris

- NightCore

- Xenox

- Elite

- promt2

- metin5

Hmm.. to chyba tyle ... co do pla napewno nie zagram na serwerach 2-24 bo tam mało ludzi i wogóle :)

Podawajcie

swoje propozycję, mimo iż na tylu serwerach grałem w ciagu ostatnich

miesięcy, lat. Wiem że będzie cięzko znalezc cos fajnego. Jakiego

serwera oczekuję? Napewno żeby było troszkę ludzi a nie max 200 i nie ma

co robić . Z góry thx , za każdą odpowiedź +.

Balantia

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmm co do balanti sorry ale też grałem i nie zbyt przypodobał mi sie ten serwer ^^.

Nowe serwery Ethana, Alien2?

Equalizerq_eune_51_5_logo.png


 


Shady

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! xD

Zależy mi najbardziej na:
-ogarniętej ekipie, serwie z w miarę dobrą reputacją, stabilnym i przyszłościowym (przetrwa minimum 2-4 miesięcy)
-wbicie skilli P to kwestia 1-14 dni bez maniaczenia
-rozwinięcie dobrze postaci (eq do pvp/pvm) do lvl 55 (body/wp lub heal/bm) to kwestia 1-2tyg.
-zmianki, egzo, rady, bodzie i ku:
a ) dostępne u handlary
LUB
b ) łatwo dostępne z dropu (w pełni gotowe eq [+9 i z wymaganymi bonami] w ciągu 3-14+ dni
-bez przesady z IS, tzn brak epików i wykoksowanych itemów w IS
-server easy/medium, do luźnego grania
-spora ilość graczy w przedziale lvlowym poniżej 90lv

Dodatkowe Info: Chodzi mi o serwer z którego można nagrać ciekawą i nie za długą serię na YouTube. Dlatego nie chodzi mi o wbijanie np.250lvl i 18-go poziomu hwangów :D

Nagroda za pomoc: Kilka plusów

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! xD

 

Zależy mi najbardziej na:

-ogarniętej ekipie, serwie z w miarę dobrą reputacją, stabilnym i przyszłościowym (przetrwa minimum 2-4 miesięcy)

-wbicie skilli P to kwestia 1-14 dni bez maniaczenia

-rozwinięcie dobrze postaci (eq do pvp/pvm) do lvl 55 (body/wp lub heal/bm) to kwestia 1-2tyg.

-zmianki, egzo, rady, bodzie i ku:

a ) dostępne u handlary

LUB

b ) łatwo dostępne z dropu (w pełni gotowe eq [+9 i z wymaganymi bonami] w ciągu 3-14+ dni

-bez przesady z IS, tzn brak epików i wykoksowanych itemów w IS

-server easy/medium, do luźnego grania

-spora ilość graczy w przedziale lvlowym poniżej 90lv

 

Dodatkowe Info: Chodzi mi o serwer z którego można nagrać ciekawą i nie za długą serię na YouTube. Dlatego nie chodzi mi o wbijanie np.250lvl i 18-go poziomu hwangów :D

 

Nagroda za pomoc: Kilka plusów

Balantia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

Dobrym starcie- Peleryny boj na start

Srednim expie

dobry drop yang

130 lvl maximum najlepiej do 99

troszeczke epikow ale nie za duzo

najlepiej zeby nie bylo 6/7

zeby nie bylo nowych map/metkow najlepiej do groty v2 a czy kolwiek moge wytrzymac jakies 2-3 nowe mapy

Zeby nie dropaly glewie i inne bezuzyteczne itemy

Dodatkowe Info: Bez hamachi

Nagroda za pomoc: psc 6,52 zł

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Dobrym starcie- Peleryny boj na start

Srednim expie

dobry drop yang

130 lvl maximum najlepiej do 99

troszeczke epikow ale nie za duzo

najlepiej zeby nie bylo 6/7

zeby nie bylo nowych map/metkow najlepiej do groty v2 a czy kolwiek moge wytrzymac jakies 2-3 nowe mapy

Zeby nie dropaly glewie i inne bezuzyteczne itemy

Dodatkowe Info: Bez hamachi

Nagroda za pomoc: psc 6,52 zł

http://www.mpcforum.pl/topic/958077-quadron-dedyk/

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:
dużym expie

łatwym polepszaniu

miłej atmosferze[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:

serwer easy[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:

Lajk[/color][/i][/b]
[/center]

Ker169.gif

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:

dużym expie

łatwym polepszaniu

miłej atmosferze[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:

serwer easy[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:

Lajk[/color][/i][/b]

[/center]

Virtual

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

dużym expie

łatwym polepszaniu

miłej atmosferze

Dodatkowe Info:

serwer easy

Nagroda za pomoc:

Lajk

Xenox

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Dobrym starcie- Peleryny boj na start

Srednim expie

dobry drop yang

130 lvl maximum najlepiej do 99

troszeczke epikow ale nie za duzo

najlepiej zeby nie bylo 6/7

zeby nie bylo nowych map/metkow najlepiej do groty v2 a czy kolwiek moge wytrzymac jakies 2-3 nowe mapy

Zeby nie dropaly glewie i inne bezuzyteczne itemy

Dodatkowe Info: Bez hamachi

Nagroda za pomoc: psc 6,52 zł

 

quadron / I troszkę ciężej ale też spoko Ravia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Normalnych wyglądach itemów (tak jak na PL'u) , przyjemnym expie , tanich rzeczach .

Dodatkowe Info: Odpada EliteMT2 , PandoraMT2

Nagroda za pomoc: Lajk

ethana, experion

Opublikowano

@UP

chyba jest pie******, Experion jest serwerem hard/med a oni szukaja easy, ewentualnie med wiec patrz co pisza ...

 

teraz ja :

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy, zeby max lv wbijac w 1-2 dni, max eq troche dluzej, w miare duzo epikow,

DodatkoweInfo: Skille na P u npc, w miare duzo ludzi, 6/7 tylko na exp bez silny/odporny, dobrze by bylo gdyby byly nowe fryzury oraz kostiumy lecz niekoniecznie,

Nagroda za pomoc: Lajk

Grałem na : Divine World, Glador, Xnenox, Hammer, ostatnio ktoś mi radził Camerion'a, ale jest to serwer med a ja chce easy, może być serwer zagraniczny byle dlugo sie trzymal

 

Senthia.pl

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

dużym expie

łatwym polepszaniu

miłej atmosferze

Dodatkowe Info:

serwer easy

Nagroda za pomoc:

Lajk

Senthia.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

Szybkim Expie - max lvl w max 3dni - ale po 4/5 godzin dziennie

Mało ulepszaczy - najlepiej u handlarzy

Stalki i bronie na 75 u handlarzy

Zmianki/dodania u handlarzy

Moze byc 6/7 bon

Max bony.

Skille u npc na P

Dodatkowe Info: No hamachi
Nagroda za pomoc: Like + [limit]

Grałem na : XenoXMT2, Extreme , Glador, Senthia, PolishWorld,ProMT2,Camerion,DivineWorld,Linares

ccb59f8464bd998b.jpg

Robię Mody/Pluginy Do CS 1.6 i Klasy/Perki Na CoD MoD. Projektuje strony internetowe - koduje i wykonuję grafikę. Wgrywam AmxBans itd. :)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Szybkim Expie - max lvl w max 3dni - ale po 4/5 godzin dziennie

Mało ulepszaczy - najlepiej u handlarzy

Stalki i bronie na 75 u handlarzy

Zmianki/dodania u handlarzy

Moze byc 6/7 bon

Max bony.

Skille u npc na P

Dodatkowe Info: No hamachi

Nagroda za pomoc: Like + [limit]

Grałem na : XenoXMT2, Extreme , Glador, Senthia, PolishWorld,ProMT2,Camerion,DivineWorld,Linares

Virtual DivineWorld

 

 

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:

dużym expie

łatwym polepszaniu

miłej atmosferze[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:

serwer easy[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:

Lajk[/color][/i][/b]

[/center]

Virtual

 

@down wybacz ;f

Opublikowano

@up - pff . nie umiesz czytać ze zrozumieniem ? Nic tam nie jest tak jak w tym co ja napisalem ... warn dla tego pana.

Umiesz czytac ? Gralem na DivineWorld i za slaby exp jest na 120+

ccb59f8464bd998b.jpg

Robię Mody/Pluginy Do CS 1.6 i Klasy/Perki Na CoD MoD. Projektuje strony internetowe - koduje i wykonuję grafikę. Wgrywam AmxBans itd. :)

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:

dużym expie

łatwym polepszaniu

miłej atmosferze[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:

serwer easy[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:

Lajk[/color][/i][/b]

[/center]

 

Glador.

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:

dużym expie

łatwym polepszaniu

miłej atmosferze[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:

serwer easy[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:

Lajk[/color][/i][/b]

[/center]

 

Eruris, DivineWorld s2, Xenoxmt2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: priv max 105 serwer PVP mało epików (a exp w pare godzinego do 105)

Dodatkowe Info: No hamachi
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dość szybkim expie , oraz dużo ludzi MINIMUM 500 ONLINE . Dobrze jak by było 1000+
Dodatkowe Info: odpada elitemt2,pandoramt2,diamondmt2,xenoxmt2,alienmt2. Chciałbym , żeby nie był to drogi serwer :))
Nagroda za pomoc: Lajkiii

Nowy serwer już w drodze ;)

HARDCORE !

Opublikowano

Nie ma żadnego polskiego priva 105 lvl :( niestety ale takie coś nie istnieje .

ccb59f8464bd998b.jpg

Robię Mody/Pluginy Do CS 1.6 i Klasy/Perki Na CoD MoD. Projektuje strony internetowe - koduje i wykonuję grafikę. Wgrywam AmxBans itd. :)

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:hard, można zarobić na sprzedaży np. 100kk [wymiana na zł]

Dodatkowe Info:Max 99lvl,hard nie 4fun!

Nagroda za pomoc:co tam chcesz te limity + chyba

[/center

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:hard, można zarobić na sprzedaży np. 100kk [wymiana na zł]
Dodatkowe Info:Max 99lvl,hard nie 4fun!
Nagroda za pomoc:co tam chcesz te limity + chyba
[/center

Chodzi o sprzedawanie yang? Z hardów polecam Ravię, ewentualnie Balmorę.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dość szybkim expie , oraz dużo ludzi MINIMUM 500 ONLINE . Dobrze jak by było 1000+

Dodatkowe Info: odpada elitemt2,pandoramt2,diamondmt2,xenoxmt2,alienmt2. Chciałbym , żeby nie był to drogi serwer :))

Nagroda za pomoc: Lajkiii

Ethana.eu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...