Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: dużo ludu, ogarnietego ludu[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: szukam jakegos miedzynarodowego priva hard/medium na ktorym gra duzo ludzi, nowe mapki i aktualizacje i pare epikow ale nie do przesady np jak na xenox, chodzi mi o serwer cos na wzor starego metin2united czy world of metin2[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:+ i 5 w profilu[/color][/i][/b]

[/center]

DiamondMT2

http://www.mpcforum.pl/topic/900058-kidmoderator-metin2/  : Najlepsze podanie na Kid Moda jakie czytałem.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerze hard/medium
Dodatkowe
Info:Max lv ok.105, mało epików. Coś podbnego do tiverii i ravi :D

Nagroda za pomoc:Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

Aby KU wchodziły w miare dobrze i nie terzeba było się męczyć jak na PLU.
Dodatkowe
Info: Tylko Globale przymeirzałem się do
Metin2.co.kr, niestety padł.
Nagroda za pomoc: "Lubię to"

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Aby KU wchodziły w miare dobrze i nie terzeba było się męczyć jak na PLU.

Dodatkowe

Info: Tylko Globale przymeirzałem się do Metin2.co.kr, niestety padł.

Nagroda za pomoc: "Lubię to"

World of metin2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Aby KU wchodziły w miare dobrze i nie terzeba było się męczyć jak na PLU.

Dodatkowe

Info: Tylko Globale przymeirzałem się do Metin2.co.kr, niestety padł.

Nagroda za pomoc: "Lubię to"

Może Metin2.sg? Singapurski.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: serwer medium konieczne musi być aby lociły sztabki i dało się oddawać exp do gildi i robić gildie na małym lvlu, aby łatwo dało się zbierać kase na start odrazu.To co napisałem wszystko musi być koniecznie ,bo jak nie to serwer odpana
Dodatkowe Info: może być na moda.
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium konieczne musi być aby lociły sztabki i dało się oddawać exp do gildi i robić gildie na małym lvlu, aby łatwo dało się zbierać kase na start odrazu.To co napisałem wszystko musi być koniecznie ,bo jak nie to serwer odpana

Dodatkowe Info: może być na moda.

Nagroda za pomoc: Lajk

Ethana

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze; na tym, żeby było z kim grać (około 1000 online); stabilności danego serwera; niezadużo epików "z painta"; OGARNIĘTEJ ADMINISTRACJI, KTÓRA NIE OLEWA SERWERA, NIE ROZDAJE EQ Z NAVI, INTERESUJE SIĘ PROBLEMAMI I POTRZEBAMI GRACZY, NIE STAWIA SERWERÓW POD ZAROBEK.

Dodatkowe Info: Chciałbym, aby był to medium / easy.

Prosiłbym o: Szczerość, oraz odpowiedzi nawet kilku, ale doświadczonych graczy danego serwera.

Nagroda za pomoc: Lajk (+) oraz 5 w profilu.

Opublikowano

Szukam serwera PVP na początku 250lv max może 255lv z eq w sklepach oprócz Hammera Promt2 i 4funMT2 bo to słabe serwery , chodzi mi o takiego na którym warto zagrać .

ys1zqn8dbbwf.jpg


Opublikowano

Szukam serwera PVP na początku 250lv max może 255lv z eq w sklepach oprócz Hammera Promt2 i 4funMT2 bo to słabe serwery , chodzi mi o takiego na którym warto zagrać .

PolishWorld

Alien2

Opublikowano

Szukam serwera PVP na początku 250lv max może 255lv z eq w sklepach oprócz Hammera Promt2 i 4funMT2 bo to słabe serwery , chodzi mi o takiego na którym warto zagrać .

WierzbaMt2

805491408806070489277.png


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze; na tym, żeby było z kim grać (około 1000 online); stabilności danego serwera; niezadużo epików "z painta"; OGARNIĘTEJ ADMINISTRACJI, KTÓRA NIE OLEWA SERWERA, NIE ROZDAJE EQ Z NAVI, INTERESUJE SIĘ PROBLEMAMI I POTRZEBAMI GRACZY, NIE STAWIA SERWERÓW POD ZAROBEK.

 

Dodatkowe Info: Chciałbym, aby był to medium / easy.

 

Prosiłbym o: Szczerość, oraz odpowiedzi nawet kilku, ale doświadczonych graczy danego serwera.

 

Nagroda za pomoc: Lajk (+) oraz 5 w profilu.

DiamondMT2

http://www.mpcforum.pl/topic/900058-kidmoderator-metin2/  : Najlepsze podanie na Kid Moda jakie czytałem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze hard/medium

Dodatkowe

Info:Max lv ok.105, mało epików. Coś podbnego do tiverii i ravi :D

Nagroda za pomoc:Lajki

Balmora

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Aby KU wchodziły w miare dobrze i nie terzeba było się męczyć jak na PLU.

Dodatkowe

Info: Tylko Globale przymeirzałem się do Metin2.co.kr, niestety padł.

Nagroda za pomoc: "Lubię to"

WorldOfMetin2? Priv, jednak ma profesjonalną administracje, serwer jak global i ogólnie klimat ze starego metka pla 2008

Opublikowano


Zależy mi najbardziej na:Serwerze 4Fun/Easy

Dodatkowe info:Na start duzy lvl u npc stalki itp i zeby byly duze bony np 100000k hp

Nagroda za pomoc : Like

Opublikowano

 

Zależy mi najbardziej na:Serwerze 4Fun/Easy

Dodatkowe info:Na start duzy lvl u npc stalki itp i zeby byly duze bony np 100000k hp

Nagroda za pomoc : Like

4funmt2.

Opublikowano

 

Zależy mi najbardziej na:Serwerze 4Fun/Easy

Dodatkowe info:Na start duzy lvl u npc stalki itp i zeby byly duze bony np 100000k hp

Nagroda za pomoc : Like

Xenox

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze Medium/Ewentualnie Easy

Dodatkowe Serw Z petami

 

Info:max lv 180-250 najlepiej Coś w stylu Virtualmt2 :D

Nagroda za pomoc:Lajki

CZEKAMY NA DRACONIS ;)


81492649835315255159.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...