Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium wpadający w hard albo typowy hard. Stabilny server, ale mający max 3-4miechy.

Dodatkowe Info: jakieś ciekawe nowe mapki

Nagroda za pomoc:like

 

 

WierzbaMt2

805491408806070489277.png


  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

WierzbaMt2

od kiedy wierzba to medium wpadający w hard?!

 

co do 2xup Balantia. lub ethana ale ona bardziej medium.

x2pt.png


Don't be shy | Member

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy/medium server pvp ale też zeby bylo troche shopków graczy +500
Dodatkowe Info: jakieś ciekawe nowe mapki
Nagroda za pomoc:like

Opublikowano

-250lv max

-105/125 max status

-max bony najlepiej

-rosy i inne wspomagacze w sklepach

-yangi nie mają znaczenia, handluje sie ulepami/itemami

-brak 6 skilla

-6/7 nie na klasy

-exp szybki

-exp sie nie liczy, tylko wojny i pvp

-dropienie ulepszaczy do ulepszania koljengo eq

-skille od razu na p

-300+ graczy online

-dungeony/ww/nowe mapy/pety/system energii

odpadają ; xenox, virtual, glador, ethana, linares, wierzba, generalnie chyba wszedzie grałem

Opublikowano

(w razie za bug przepraszam :D)

 

 

 

 

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Tym żeby serwer nie był polski może być włoski , niemiecki , francuski czy tam bylejaki ale nie zeby byl Polski !

także by był w miare medium/easy by sie można na niektore rzeczy pomęczyć a także by nie bylo isu :D[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:kd +5/6 max najlepiej identyczny jak do serwera candylongju[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: lajk i jesli bedzie trza to sie na serwie odwdziecze :D[/color][/i][/b]
[/center]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy gdzie bron na 75 lvl/stalki są u handlarzy ew. trzeba wydropić, średnią ilość epików, max lvl 200 i żeby broń na 30 lvl była u Handlarzy
Dodatkowe Info: Graczy +400, nie xenox,diamond,senthia,elite,virtual
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy gdzie bron na 75 lvl/stalki są u handlarzy ew. trzeba wydropić, średnią ilość epików, max lvl 200 i żeby broń na 30 lvl była u Handlarzy

Dodatkowe Info: Graczy +400, nie xenox,diamond,senthia,elite,virtual

Nagroda za pomoc: Lajk

iMetin.

www.imetin.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy gdzie bron na 75 lvl/stalki są u handlarzy ew. trzeba wydropić, średnią ilość epików, max lvl 200 i żeby broń na 30 lvl była u Handlarzy

Dodatkowe Info: Graczy +400, nie xenox,diamond,senthia,elite,virtual

Nagroda za pomoc: Lajk

DivineWorld

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Bardzo dużym i szybkim expieniu.
Dodatkowe Info: Szukam serwera z bardzo dużym expem.
Nagroda za pomoc: 5* LIKE

Jeśli pomogłem wejdź na www.pajacyk.pl

Kliknij w brzuszek pajacyka a nakarmisz głodne dziecko :)

_______________________________________________________________________

50/100/150/200/250/300/350/400/500

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na :Tym żeby serwer nie był polski może być włoski , niemiecki , francuski czy tam bylejaki ale nie zeby byl Polski !

także by był w miare medium/easy by sie można na niektore rzeczy pomęczyć a także by nie bylo isu :D

Dodatkowe informacje : :kd +5/6 max system ulepszeń najlepiej by był jak by był wzorowany na serwerze candylongju a także mila atmosfera i nie chce polskiego serwa ! :D

Nagroda za pomoc : lajk a także coś jeszcze ;>

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: jak najłatwiejszym serwerze 4fun, na kilka dni, tak zeby nie trzeba sie bylo zbytnio angazowac

Dodatkowe Info: odpadaja Xenox, Dragon i Pandora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: jak najłatwiejszym serwerze 4fun, na kilka dni, tak zeby nie trzeba sie bylo zbytnio angazowac

Dodatkowe Info: odpadaja Xenox, Dragon i Pandora

4funmt2 ( platna reje) ProMt2, GondorMt2, NightCore.

sygna1.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: jak najłatwiejszym serwerze 4fun, na kilka dni, tak zeby nie trzeba sie bylo zbytnio angazowac

Dodatkowe Info: odpadaja Xenox, Dragon i Pandora

Diamond

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy , ok 1000 Ludzi
Dodatkowe Info: Grałem na wielu serwerach . nie ma być to : pandoramt2,xenox,dragon,elite,virtual,glador
Nagroda za pomoc: co kto chce !

Nowy serwer już w drodze ;)

HARDCORE !

Opublikowano

no ale to jest dyskryminacja 3 osoby po mnie wystawiły posta im ludzie pomogli ja 2 razy postawilem nikt mi nie odpowiedział widać jak ludzie ignorują ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy , ok 1000 Ludzi

Dodatkowe Info: Grałem na wielu serwerach . nie ma być to : pandoramt2,xenox,dragon,elite,virtual,glador

Nagroda za pomoc: co kto chce !

Ethana

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy , ok 1000 Ludzi

Dodatkowe Info: Grałem na wielu serwerach . nie ma być to : pandoramt2,xenox,dragon,elite,virtual,glador

Nagroda za pomoc: co kto chce !

Divine World s2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:szybkiej i łatwej rozrywce wiele ilości zbroi i broni

Dodatkowe Info:osob1000+,grałem na xenox,glador,.virual,ethana,nightcore,diamondmt2,divineworld,extreme

Nagroda za pomoc;like

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:szybkiej i łatwej rozrywce wiele ilości zbroi i broni

Dodatkowe Info:osob1000+,grałem na xenox,glador,.virual,ethana,nightcore,diamondmt2,divineworld,extreme

Nagroda za pomoc;like

Akurat nie gra tam 1k graczy ale gra 600+ i myślę, że wpadnie ci w oko Senthia.pl

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:szybkiej i łatwej rozrywce wiele ilości zbroi i broni

Dodatkowe Info:osob1000+,grałem na xenox,glador,.virual,ethana,nightcore,diamondmt2,divineworld,extreme

Nagroda za pomoc;like

polishworld :)

Opublikowano

Akurat nie gra tam 1k graczy ale gra 600+ i myślę, że wpadnie ci w oko Senthia.pl

grałem a polishworld to medium a nie easy...

Opublikowano

JA wam polecę alienj2.pl lub camerionmt2.pl według mnie jedyny stosunkowo nowe serwery i godne uwagi.

od takich ogłoszeń jest dział Metin2 - pomoc na serwerze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...