Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na serwerze 4fun/Easy/PVP coś w podobie do ProMT2

Dodatkowe Info: parametry bardzo duże, zeby szybko wbić duzy lvl, epickie bronie, zbroje, nowe mapy itd.

Nagroda za pomoc: Like !

Polish world ;-)

Taki 4fun troszke, ewentualnie polecam serwer 4funmt2.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na serwerze 4fun/Easy/PVP coś w podobie do ProMT2

Dodatkowe Info: parametry bardzo duże, zeby szybko wbić duzy lvl, epickie bronie, zbroje, nowe mapy itd.

Nagroda za pomoc: Like !

WierzbaMt2/Ethana

805491408806070489277.png


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na serwerze 4fun/Easy/PVP coś w podobie do ProMT2

Dodatkowe Info: parametry bardzo duże, zeby szybko wbić duzy lvl, epickie bronie, zbroje, nowe mapy itd.

Nagroda za pomoc: Like !

4funmt2 (platna reje), nightcore, xenoxmt2, gondormt2

sygna1.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: max lvl 150 max 200 Dodatkowe Info: easy, 4fun / łatwy medium. byle nie imetin, almantia, tiveria Nagroda za pomoc: 10 lajk

Wkn4tFu.jpg

Bob Marley Bless

Robie sygny na zamówienie

;)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: max lvl 150 max 200 Dodatkowe Info: easy, 4fun / łatwy medium. byle nie imetin, almantia, tiveria Nagroda za pomoc: 10 lajk

Ethana,xenox,PolishWorld,4funmt2

805491408806070489277.png


Opublikowano

center]Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na dużej ilości graczy:

Dodatkowe Info: ma to być hard

Nagroda za pomoc:plus

[/center]

Licze na PLUSA + :D
Opublikowano

center]Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na dużej ilości graczy:

Dodatkowe Info: ma to być hard

Nagroda za pomoc:plus

[/center]

Ravia,glador,Balanthia

805491408806070489277.png


Opublikowano

center]Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na dużej ilości graczy:Dodatkowe Info: ma to być hardNagroda za pomoc:plus[/center]

Balmora

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: serwerze medium [/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: max lvl ok. 130, żeby nie było nasrane epikami ( np. po bojowym jeszcze 2/3 bronie ), w miarę dużo ludzi online, exp nie łatwy ale też nie trudny. ( Neveris i nervil odpadają ; ) )[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: lajki[/color][/i][/b]
[/center]

Opublikowano

center]Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na dużej ilości graczy:

Dodatkowe Info: ma to być hard

Nagroda za pomoc:plus

 

 

 

 

 

PL ,RAVIA.EU , BALMORA , ALBATOR

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na dużej ilości graczy:

Dodatkowe Info: Podobny do Shenlong.eu

Nagroda za pomoc:plusy limit

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szukam Serwera Medium pod Hard, Bez Nowych Broni, zbroi, bez tych wszystkich epików itp , max lv 105-120, duzo "oryginalnych" misji, bez nowych map, bossów, wierzchowce, pety mile widziane ;), Nie ravia, coś innego exp nieco lepszy itp
Dodatkowe Info: ^^
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b] 4fun/pvp/veeeeery easy
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] na start 70/wyższy lv i eq

Nie może to być

1.Xenox

2.Nightcore

3.Hammermt2

4.Glador

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b] limit like
[/center]

TaRAWgG.png


Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b]Bardzo łatwy serrwer (podobny do Diamondmt2)
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] Wszystko dość tanie , dużo ludzi na servie
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b] DUŻO LIKE !!!
[/center]

23hma2r.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać

Zalezy mi najbardziej na serverze medium/easy

Dodatkowe info: coś typu tuor.pl czyli mapy bronie itp

Nagroda za pomoc: hmm lajk moze cos wiecej :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać

Zalezy mi najbardziej na serverze medium/easy

Dodatkowe info: coś typu tuor.pl czyli mapy bronie itp

Nagroda za pomoc: hmm lajk moze cos wiecej :D

4funmt2,Ethana,glador,Alien2

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Którymś z serwerów Polskiego Metka
Dodatkowe Info:Zastanawiałem się nad Solar'em, chcę aby grało na tym serwie jak najwięcej ludzi, duża ilość sklepików i ceny na które będę mógł zarobić jedynie z przyjemności z gry a nie poprzez kupno yangów.

Nagroda za pomoc:+

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Którymś z serwerów Polskiego Metka

Dodatkowe Info:Zastanawiałem się nad Solar'em, chcę aby grało na tym serwie jak najwięcej ludzi, duża ilość sklepików i ceny na które będę mógł zarobić jedynie z przyjemności z gry a nie poprzez kupno yangów.

Nagroda za pomoc:+

Oczywiscie ze Solar s26

Gra mnóstwo graczy. Ceny sa niskie (kamol ok 3kk)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Którymś z serwerów Polskiego Metka

Dodatkowe Info:Zastanawiałem się nad Solar'em, chcę aby grało na tym serwie jak najwięcej ludzi, duża ilość sklepików i ceny na które będę mógł zarobić jedynie z przyjemności z gry a nie poprzez kupno yangów.

Nagroda za pomoc:+

s1/s26

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Którymś z serwerów Polskiego Metka

Dodatkowe Info:Zastanawiałem się nad Solar'em, chcę aby grało na tym serwie jak najwięcej ludzi, duża ilość sklepików i ceny na które będę mógł zarobić jedynie z przyjemności z gry a nie poprzez kupno yangów.

Nagroda za pomoc:+

 

Solar

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze 4FuNN, Easy. Żeby nie było 6/7 klasowych.
Dodatkowe Info: Oczywiscie dedyk. Nie mówcie: PandoraMT2 Senthia GladorMT2 Ethana ProMT2 HammerMT2, bo na tych serwerach juz gralem i za bardzo mi sie nie podobalo :D.
Nagroda za pomoc: Like + 5* na profilu.

 

Arius2

 

Z tego co wiem to Arius2 nie działa .

skcg.png



by kml14


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze 4FuNN, Easy. Żeby nie było 6/7 klasowych.

Dodatkowe Info: Oczywiscie dedyk. Nie mówcie: PandoraMT2 Senthia GladorMT2 Ethana ProMT2 HammerMT2, bo na tych serwerach juz gralem i za bardzo mi sie nie podobalo :D.

Nagroda za pomoc: Like + 5* na profilu.

Arius2

805491408806070489277.png


Opublikowano

Witam nie wiem gdzie grać, co wybrać metin2 sg czy World of metin2

jakie + i - serwerów

Graj na WOM 2

Jest nowszym serverem, gra porównywalna ilosc osob. Swietnie exp leci w PT.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Którymś z serwerów Polskiego Metka

Dodatkowe Info:Zastanawiałem się nad Solar'em, chcę aby grało na tym serwie jak najwięcej ludzi, duża ilość sklepików i ceny na które będę mógł zarobić jedynie z przyjemności z gry a nie poprzez kupno yangów.

Nagroda za pomoc:+

Agronas

805491408806070489277.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...