Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Dobrym serwerze hard z nowościami lub medium który niedawno powstał
Dodatkowe Info:osob 700+, grałem na draenor2,balantia,balmora,imetin,pandora,itp itd ;)
Nagroda za pomoc;like

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dobrym serwerze hard z nowościami lub medium który niedawno powstał

Dodatkowe Info:osob 700+, grałem na draenor2,balantia,balmora,imetin,pandora,itp itd ;)

Nagroda za pomoc;like

NewEarth / Ravia

805491408806070489277.png


Opublikowano

NewEarth / Ravia

Na newearth nie gra 700osob tylko 40max.Po za tym maja go zamykac.Prezes tworzy juz nowy projekt.

 

 

JA wam polecę alienj2.pl lub camerionmt2.pl według mnie jedyny stosunkowo nowe serwery i godne uwagi.

Na camerionmt2 nie mozna sie zalogowac^^

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dobrym serwerze hard z nowościami lub medium który niedawno powstał

Dodatkowe Info:osob 700+, grałem na draenor2,balantia,balmora,imetin,pandora,itp itd ;)

Nagroda za pomoc;like

Poczekaj na Astium(reaktywacja draenora) lub Algoria,bo na chwile obecna nie ma na czym grac ;P

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Tanich KD, Tanich małżach, miłej atmosferze
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (GLOBAL / PRIV)
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Medium Lub Easy ok 1000ludzi na serwerze nie obraże się jak będzię ok 600/700 .
Dodatkowe Info: Na pewno nie chcę serwerów : XenoxMT2,PandoraMT2,dragonmt2,elitemt2,divineworld,glador
Nagroda za pomoc: LAJK

Nowy serwer już w drodze ;)

HARDCORE !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: UWAGA! SERWER NA KTÓRYM MOŻNA ZAROBIĆ(ALLEGRO) NAJLEPIEJ EASY!!!!
Dodatkowe Info: yyy NIE? KASA KASA KASA KASA xD
Nagroda za pomoc: Lajki xD

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Szybkim expie i wielu nowych itemach.
Dodatkowe Info:Polski bądz zagraniczny serwer ze spolszczeniem.
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
- aby był w miarę nowy ( tak z 2013 roku )
- żeby nie było pustek i grało trochę ludzi
- aby nie był przesadzony i zbugowany ( typu 7-8epików z jednej broni się przerabia albo błąd na błędzie )
- medium lub coś w granicach mediuma

Może byc zagraniczny ale po angielsku

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Medium Lub Easy ok 1000ludzi na serwerze nie obraże się jak będzię ok 600/700 .

Dodatkowe Info: Na pewno nie chcę serwerów : XenoxMT2,PandoraMT2,dragonmt2,elitemt2,divineworld,glador

Nagroda za pomoc: LAJK

 

DiamondMT2

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Aby ulepszacze były łatwo dostępne (najlepiej mapka z bossami) lub bossy łatwo dostępne.Łatwy i przyjemny exp . Miła atmosfera na serwerze ,doświadczona administracja. Jednym słowem mówiąc łatwo dostępne "wszystko" Nie szukam serwera typu NextMT2,tylko serwera na którym można samemu coś osiągnąć.
Dodatkowe Info:Serwer EASY
Nagroda za pomoc:Like oraz darmowe zakupy w sklepie Biedronka .

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy gdzie bron na 75 lvl/stalki są u handlarzy ew. trzeba wydropić, średnią ilość epików, max lvl 200 i żeby broń na 30 lvl była u Handlarzy
Dodatkowe Info: Graczy +400, nie xenox,diamond,senthia,elite,virtual
Nagroda za pomoc: Lajk

 

Grałem też na Imetin i divine więc czekam na jakieś propozycje ...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Trudnym expie, niewielkiej ilości graczy, niedawnej daty startu, braku zmianek, dodań, ku u handlary

Dodatkowe Info: Może być zagraniczny

Nagroda za pomoc: Limit like + 5

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Aby ulepszacze były łatwo dostępne (najlepiej mapka z bossami) lub bossy łatwo dostępne.Łatwy i przyjemny exp . Miła atmosfera na serwerze ,doświadczona administracja. Jednym słowem mówiąc łatwo dostępne "wszystko" Nie szukam serwera typu NextMT2,tylko serwera na którym można samemu coś osiągnąć.

Dodatkowe Info:Serwer EASY

Nagroda za pomoc:Like oraz darmowe zakupy w sklepie Biedronka .

Pandoramt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Aby serwer był podobny do Ariusmt2 tzn. wyexpie 250 lvl w 2 dni, łatwym zrobieniu eq oraz dropie

Dodatkowe informacje: bez 6/7 na klasy lub w ogóle bez 6/7

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Aby serwer był podobny do Ariusmt2 tzn. wyexpie 250 lvl w 2 dni, łatwym zrobieniu eq oraz dropie

Dodatkowe informacje: bez 6/7 na klasy lub w ogóle bez 6/7

Nagroda za pomoc: Like

elitemt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemnej grze

Dodatkowe Info: "Nasz" global, ale który serwer ? Chodzi o łatwość dostępu na spoty, ale też brak pustek na serwerze.

Nagroda za pomoc: Like

Serwery od 4 do 19 :)

u6pv.jpg


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemnej grze

Dodatkowe Info: "Nasz" global, ale który serwer ? Chodzi o łatwość dostępu na spoty, ale też brak pustek na serwerze.

Nagroda za pomoc: Like

S1-MONASTYR

S2-FENIKS

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

- aby był w miarę nowy ( tak z 2013 roku )

- żeby nie było pustek i grało trochę ludzi

- aby nie był przesadzony i zbugowany ( typu 7-8epików z jednej broni się przerabia albo błąd na błędzie )

- medium lub coś w granicach mediuma


Może byc zagraniczny ale po angielsku

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

- aby był w miarę nowy ( tak z 2013 roku )

 

- żeby nie było pustek i grało trochę ludzi

 

- aby nie był przesadzony i zbugowany ( typu 7-8epików z jednej broni się przerabia albo błąd na błędzie )

 

- medium lub coś w granicach mediuma

 

 

Może byc zagraniczny ale po angielsku

Almantia.pl

Senthia.pl

u6pv.jpg


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: przyjemnej grze
Dodatkowe Info: serwer podobny do Divine World s2

869378blaster_pl_copy.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...