Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

A ten w opisie to zły ? ;d

Ravia pasuje idealnie :)

Tak w opisie balantia ma mało graczy i są skargi i nwm czy grać dalej ;/

A po zatym ravia odpada... pisałem 10ku do G a na ravii jest 55....

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, nie za trudnej.

Dodatkowe Info: 4fun 4fun żeby i dużo epików i duże lvl

Mam zamiar grać bez ISa oraz Allegro, chce wyciągnąć najczystszą przyjemność z gry - Lecz czy mi się opłaca?

Jeżeli jest, to jaki serwer, jakie królestwo? Jaka postać w ogóle

Nagroda za pomoc: Lajk?

Nightcore.pl to jest idealny serwer na którym znajdziesz dużo epików ! Polecam Ci Shinsoo a co do postaci to każda jest dobra dmg broni przekracza 7k więc kazda postać dobra :D. Lub Xenoxmt2, extrememt2, ale tam duzo ludzi jest juz dobrych, ciezko sie bedzie wybic

 

Help !

Poszukuję serwera , który niedawno wystartował , max level 99/120 .

Między Medium/hard , 6/7 bon nie koniecznie musi być !

 

Za pomoc leci +

PolishWorld, co prawda max 180 ale dobry medium, na którym wszystko jest edytowane, kliknij w moją sygnaturkę to Cie przeniesie do prezentacji ;) Start jutro

Almantia też 175max ale medium/hard bez 6/7. Ale juz stary

Balantia max 105, Hard/Medium bez 6/7. Tez ma kilka miechów ;/

A niedawno wystartował Nexanity max 130 (bodajże) Typowy Hard z elementami Mediuma. Ale trzeba pakowac w IS ;/

 

Licze na +

Na forach lub w grze posiadam nick:


Vears, Marx lub Soanath.


Jeżeli skądś mnie znasz. Napisz na forum lub w grze. :)


  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Help !

Poszukuję serwera , który niedawno wystartował , max level 99/120 .

Między Medium/hard , 6/7 bon nie koniecznie musi być !

 

Za pomoc leci +

Nexanity / Ethana

Opublikowano

Help !

Poszukuję serwera , który niedawno wystartował , max level 99/120 .

Między Medium/hard , 6/7 bon nie koniecznie musi być !

 

Za pomoc leci +

Jak najbardziej

Ethana

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Szukam jakiegoś pvp max 99lv najlepsze eq to niebian,hełm mistrza wojny,tryton,quliny itp. czyli tak jak przed latka na pl-u do 105 u chandlary zmianki bez ulepow albo eq typu niebian u npc Serwer Easy

Nervil pasuje do 1 :)

 

Help !

Poszukuję serwera , który niedawno wystartował , max level 99/120 .

Między Medium/hard , 6/7 bon nie koniecznie musi być !

 

Za pomoc leci +

Nervil :D Quadron :P

 

Nie wiem Gdzie grać!

Najwiażniejsze: Serwer max 99/105/127lv, Hard moga byc elementy Medium.

Skille: 10 ku do G, 10 kamyków do P, rady i zwoje mogą dropić niekoniecznie.

Exp: Nie za łatwy ale nie za trudny, Żeby się wbijało tygodniami... Tak dopiero od 90 schody

Yang: Dobry drop yang odpowiadający ceną,

EQ: Max 3 zbroje i 3 bronie. Ulepszacze z metków i bossów.

Najlepiej żeby był bez IS'u, lub to co w isie dostepne w grze.

Ma grac ponad 500osób, serwer musi mięc dobrą reputację!

Jeżeli taki serwer istnieje to proszę o podanie ;D

Wykluczam Balmora, Balantia, Nexanity !

Jeżeli priv nie spełnia chodź jednego wymagania to nie pisz !

A moze Nervil, fakt 55ku do g ale są one w sklepie. Dobry Medium, osob 400+ . System --> Bojowy_ Tryton . Stał +9 --> Zbroja aury . Kamienie duchowe lecą z metków tak jak i perły .

Opublikowano

Najwiażniejsze: Serwer musi być hard ewentualnie drobne elementy medium.


Skille: Łatwe wbicie do G, trudniejsze wbijanie na P / średnia trudność wbijania skilli na G i P.


Exp: Nie za łatwy ale nie za trudny, żebym nie padł przy expeniu na początku gry.


Yang: Drop odpowiedni do cen u handlarzy, żeby nie było trzeba zakładac 1241421352 postaci żeby jedną normalnie wystartować.


EQ: Byle nie po 50 epików dla każdej klasy... może również ich nie być.


Najlepiej żeby był bez IS'u, lub to co w is'ie dostępne w grze.


Mile widziane nowe questy, nowe mapy (byle bez przesadnej ilości).


Powinno grać sporo osób. Najbardziej odpowiadałby mi serwer jak najbardziej podobny do "Ahrimania"...

Opublikowano

 

Najwiażniejsze: Serwer musi być hard ewentualnie drobne elementy medium.

Skille: Łatwe wbicie do G, trudniejsze wbijanie na P / średnia trudność wbijania skilli na G i P.

Exp: Nie za łatwy ale nie za trudny, żebym nie padł przy expeniu na początku gry.

Yang: Drop odpowiedni do cen u handlarzy, żeby nie było trzeba zakładac 1241421352 postaci żeby jedną normalnie wystartować.

EQ: Byle nie po 50 epików dla każdej klasy... może również ich nie być.

Najlepiej żeby był bez IS'u, lub to co w is'ie dostępne w grze.

Mile widziane nowe questy, nowe mapy (byle bez przesadnej ilości).

Powinno grać sporo osób. Najbardziej odpowiadałby mi serwer jak najbardziej podobny do "Ahrimania"...

Ravia

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

 

Najwiażniejsze: Serwer musi być hard ewentualnie drobne elementy medium.

Skille: Łatwe wbicie do G, trudniejsze wbijanie na P / średnia trudność wbijania skilli na G i P.

Exp: Nie za łatwy ale nie za trudny, żebym nie padł przy expeniu na początku gry.

Yang: Drop odpowiedni do cen u handlarzy, żeby nie było trzeba zakładac 1241421352 postaci żeby jedną normalnie wystartować.

EQ: Byle nie po 50 epików dla każdej klasy... może również ich nie być.

Najlepiej żeby był bez IS'u, lub to co w is'ie dostępne w grze.

Mile widziane nowe questy, nowe mapy (byle bez przesadnej ilości).

Powinno grać sporo osób. Najbardziej odpowiadałby mi serwer jak najbardziej podobny do "Ahrimania"...

Balmora?

Opublikowano

Chyba jednak muszę trochę bardziej sprecyzować wymagania gdyż Ravia mnie w ogóle nie satysfakcjonuje:p

 

 

Najwiażniejsze: Serwer musi być hard ewentualnie drobne elementy medium.

Skille: Łatwe wbicie do G, trudniejsze wbijanie na P / średnia trudność wbijania skilli na G i P.

Exp: Nie za łatwy ale nie za trudny, żebym nie padł przy expeniu na początku gry.

Yang: Drop odpowiedni do cen u handlarzy, żeby nie było trzeba zakładac 1241421352 postaci żeby jedną normalnie wystartować.

EQ: Byle nie po 50 epików dla każdej klasy... może również ich nie być.

Najlepiej żeby był bez IS'u, lub to co w is'ie dostępne w grze. FMS/Rib u handlarza, +0, +9 obojętnie, byle nie za drogo i żeby ewentualnie ulepszenie nie graniczyło z cudem. Mile widziane medale u handlarza lub bojowiec do odebrania na xx lv, bodzie u handlarza, zbroje do 42? +0, hełmy 21 +0. Nie za mały drop.

Mile widziane nowe questy, nowe mapy (byle bez przesadnej ilości).

Powinno grać sporo osób. Najbardziej odpowiadałby mi serwer jak najbardziej podobny do "Ahrimania"...

RAVIA odpada, BALMORA też... Balantia również mi nie odpowiada.

Opublikowano

Chyba jednak muszę trochę bardziej sprecyzować wymagania gdyż Ravia mnie w ogóle nie satysfakcjonuje:p

 

 

Najwiażniejsze: Serwer musi być hard ewentualnie drobne elementy medium.

Skille: Łatwe wbicie do G, trudniejsze wbijanie na P / średnia trudność wbijania skilli na G i P.

Exp: Nie za łatwy ale nie za trudny, żebym nie padł przy expeniu na początku gry.

Yang: Drop odpowiedni do cen u handlarzy, żeby nie było trzeba zakładac 1241421352 postaci żeby jedną normalnie wystartować.

EQ: Byle nie po 50 epików dla każdej klasy... może również ich nie być.

Najlepiej żeby był bez IS'u, lub to co w is'ie dostępne w grze. FMS/Rib u handlarza, +0, +9 obojętnie, byle nie za drogo i żeby ewentualnie ulepszenie nie graniczyło z cudem. Mile widziane medale u handlarza lub bojowiec do odebrania na xx lv, bodzie u handlarza, zbroje do 42? +0, hełmy 21 +0. Nie za mały drop.

Mile widziane nowe questy, nowe mapy (byle bez przesadnej ilości).

Powinno grać sporo osób. Najbardziej odpowiadałby mi serwer jak najbardziej podobny do "Ahrimania"...

RAVIA odpada, BALMORA też...

Balantia

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Medium/Easy.Bony 1-5 mają wchodzić odrazu max.Ma być-Bez um i sr w broni przeznaczonej do pojedynków,np.żeby sie broń do pvp robiło z bojowego(nie chce mi sie ciągle zmieniać um/sr,tak wiem,że jest bot do tego),mało dodanych dupereli(broni,zbroji,eq,ulepszaczy,itp.itd.),mało bugów,szybki exp i drop(ulepszaczy),ogólnie ogarnięty,niezbyt przesadzony server bez pięćdziesięciu nowych map.
Dodatkowe Info:Najlepiej bez dodanych skili(wojownik,ninja),bony 6/7 mogą być,ale jak już to:tanie,bez odporności na klase i bez silny na klase.No i skoro jest 6/7 to zmianki tanie u NPC,lub w łatwy i szybki sposób do zdobycia.Ludzi,tak od 200 w góre.
Nagroda za pomoc:5 Reputacji i like.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Medium/Easy.Bony 1-5 mają wchodzić odrazu max.Ma być-Bez um i sr w broni przeznaczonej do pojedynków,np.żeby sie broń do pvp robiło z bojowego(nie chce mi sie ciągle zmieniać um/sr,tak wiem,że jest bot do tego),mało dodanych dupereli(broni,zbroji,eq,ulepszaczy,itp.itd.),mało bugów,szybki exp i drop(ulepszaczy),ogólnie ogarnięty,niezbyt przesadzony server bez pięćdziesięciu nowych map.

Dodatkowe Info:Najlepiej bez dodanych skili(wojownik,ninja),bony 6/7 mogą być,ale jak już to:tanie,bez odporności na klase i bez silny na klase.No i skoro jest 6/7 to zmianki tanie u NPC,lub w łatwy i szybki sposób do zdobycia.Ludzi,tak od 200 w góre.

Nagroda za pomoc:5 Reputacji i like.

DiamondMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Medium/Easy.Bony 1-5 mają wchodzić odrazu max.Ma być-Bez um i sr w broni przeznaczonej do pojedynków,np.żeby sie broń do pvp robiło z bojowego(nie chce mi sie ciągle zmieniać um/sr,tak wiem,że jest bot do tego),mało dodanych dupereli(broni,zbroji,eq,ulepszaczy,itp.itd.),mało bugów,szybki exp i drop(ulepszaczy),ogólnie ogarnięty,niezbyt przesadzony server bez pięćdziesięciu nowych map.

Dodatkowe Info:Najlepiej bez dodanych skili(wojownik,ninja),bony 6/7 mogą być,ale jak już to:tanie,bez odporności na klase i bez silny na klase.No i skoro jest 6/7 to zmianki tanie u NPC,lub w łatwy i szybki sposób do zdobycia.Ludzi,tak od 200 w góre.

Nagroda za pomoc:5 Reputacji i like.

divineword xenox

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

 

Najwiażniejsze: Serwer musi być hard ewentualnie drobne elementy medium.

Skille: Łatwe wbicie do G, trudniejsze wbijanie na P / średnia trudność wbijania skilli na G i P.

Exp: Nie za łatwy ale nie za trudny, żebym nie padł przy expeniu na początku gry.

Yang: Drop odpowiedni do cen u handlarzy, żeby nie było trzeba zakładac 1241421352 postaci żeby jedną normalnie wystartować.

EQ: Byle nie po 50 epików dla każdej klasy... może również ich nie być.

Najlepiej żeby był bez IS'u, lub to co w is'ie dostępne w grze.

Mile widziane nowe questy, nowe mapy (byle bez przesadnej ilości).

Powinno grać sporo osób. Najbardziej odpowiadałby mi serwer jak najbardziej podobny do "Ahrimania"...

Nervil, Quadron, Balantia,

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Medium/Easy.Bony 1-5 mają wchodzić odrazu max.Ma być-Bez um i sr w broni przeznaczonej do pojedynków,np.żeby sie broń do pvp robiło z bojowego(nie chce mi sie ciągle zmieniać um/sr,tak wiem,że jest bot do tego),mało dodanych dupereli(broni,zbroji,eq,ulepszaczy,itp.itd.),mało bugów,szybki exp i drop(ulepszaczy),ogólnie ogarnięty,niezbyt przesadzony server bez pięćdziesięciu nowych map.

Dodatkowe Info:Najlepiej bez dodanych skili(wojownik,ninja),bony 6/7 mogą być,ale jak już to:tanie,bez odporności na klase i bez silny na klase.No i skoro jest 6/7 to zmianki tanie u NPC,lub w łatwy i szybki sposób do zdobycia.Ludzi,tak od 200 w góre.

Nagroda za pomoc:5 Reputacji i like.

Ethana

Opublikowano

Najwiażniejsze: Easy,PvP, max 99,Bez nowych map, zmianki u npc, może być zagraniczny byle trochę luda było:)


Skille: ku u npc


Exp: easy


Yang: żeby za 1 postacia było na all stać


EQ: Bez nowych eq najlepsze eq to epiki(niebian,tarcza tytanow,hełm mistrza wojny tryton, quliny itp. , najlepiej bez ulepszaczow z metalami u npc :)


Bony: bez 6-7b tylko 1-5



z góry dziękuje


Opublikowano

 

Najwiażniejsze: Easy,PvP, max 99,Bez nowych map, zmianki u npc, może być zagraniczny byle trochę luda było:)

Skille: ku u npc

Exp: easy

Yang: żeby za 1 postacia było na all stać

EQ: Bez nowych eq najlepsze eq to epiki(niebian,tarcza tytanow,hełm mistrza wojny tryton, quliny itp. , najlepiej bez ulepszaczow z metalami u npc :)

Bony: bez 6-7b tylko 1-5

z góry dziękuje

Podpinam się , również szukam serwera bez tej masy smieci z painta

Opublikowano

 

Najwiażniejsze: Easy,PvP, max 99,Bez nowych map, zmianki u npc, może być zagraniczny byle trochę luda było:)

Skille: ku u npc

Exp: easy

Yang: żeby za 1 postacia było na all stać

EQ: Bez nowych eq najlepsze eq to epiki(niebian,tarcza tytanow,hełm mistrza wojny tryton, quliny itp. , najlepiej bez ulepszaczow z metalami u npc :)

Bony: bez 6-7b tylko 1-5

z góry dziękuje

Ravia.

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

 

Najwiażniejsze: Easy,PvP, max 99,Bez nowych map, zmianki u npc, może być zagraniczny byle trochę luda było:)

Skille: ku u npc

Exp: easy

Yang: żeby za 1 postacia było na all stać

EQ: Bez nowych eq najlepsze eq to epiki(niebian,tarcza tytanow,hełm mistrza wojny tryton, quliny itp. , najlepiej bez ulepszaczow z metalami u npc :)

Bony: bez 6-7b tylko 1-5

z góry dziękuje

funmt2 czy jakoś tak :P

 

 

 

Ravia.

Ravia to easy pvp ? -.-

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

funmt2 czy jakoś tak :P

 

 

 

Ravia to easy pvp ? -.-

To musisz się zdecydować czy chcesz serwer easy, pvp czy z max 99..

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...