Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwery Prywatne - Problemy i Pytania związane z Nimi


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer:Hammermt2

Opis Problemu lub Pytanie:Witam mam taki problem gdyż gdy chce dodać do kamer moda serwer hammermt2 robię to tak jak tu http://metin2mod.tk/guide/.

Ściągnąłem metin2 pl ze strony metin2.pl gdyż tego z 2008 roku nie mogę wszystko się dodało wchodzę do kamer moda chce wejść i pisze Zostaniesz połączony z serwerem a potem błąd podczas łączenia się z serwerem

OCO JEST GRANE ?

Nagroda za pomoc: lajki

  • Odpowiedzi 271
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer:

LomaxMT2

 

Opis Problemu lub Pytanie:

wyskakuje na cliencie błąd przy łączeniu z serwerem. priv jest on, a zapory wyłączone

 

Nagroda za pomoc:

lajk

 

Jeżeli masz Win 7 uruchom program jako administrator.

Serwer:Hammermt2

Opis Problemu lub Pytanie:Witam mam taki problem gdyż gdy chce dodać do kamer moda serwer hammermt2 robię to tak jak tu http://metin2mod.tk/guide/.

Ściągnąłem metin2 pl ze strony metin2.pl gdyż tego z 2008 roku nie mogę wszystko się dodało wchodzę do kamer moda chce wejść i pisze Zostaniesz połączony z serwerem a potem błąd podczas łączenia się z serwerem

OCO JEST GRANE ?

Nagroda za pomoc: lajki

 

Odpal serwer za pomocą Cennect Helpera.

Kezzas_eune_99_5_nozg.png


"Zbuduj ze mną lepszą przyszłość"


Opublikowano

Serwer: Chodzi o moda Rivendel...

Opis problemu lub pytanie: Jak widać w najnowszym kamermodzie jest rivendel. Lecz przy nim mam kropki ... A jak wpisze pasy to pisze, że konto nie istnieje Wiem że istnieje bo właśnie na nim jestem zalogowany wie ktoś co jest?

Nagroda: Lajki?

Dodawałem po swojemu to samo może coś źle robię..? Ale na oryginalnym powinno działać nie?

Opublikowano

Serwer:DivineWorld

Problem:Niemogę pobrać klienta z oficjalnej strony.Proszę o pomoc najlepiej o podanie nowego linku do clienta.:

Nagroda za pomoc:Dam 5-iąteczke ;D

Opublikowano

Elo mam problem z ProMT2. Kiedy włączam go nie widac klas postaci

post-665866-0-15598700-1340392035_thumb.png

kiedy klikne start jest taki błąd

post-665866-0-76371700-1340392104_thumb.png

co mam zrobić ? Z góry dzięki. :]

 

 

 

Miałem kiedyś ten sam problem, pobrałem ponownie serwer, zainstalowałem na innym dysku, wyłączyłem firewalla, antywirusa. Teraz działa normalnie.

Opublikowano

server : divine world

 

Problem : jak probuje sciagnac klienta stad http://mt2.divineworld.com.pl/?s=pobierz to przechodze to tej strony http://37.59.36.158/downloads/ClientDivine.exe pisze tam cos takiego

 

 

 

logo.gif Oops! Internet Explorer could not connect to 37.59.36.158

 

Suggestions:

 

Google Toolbar Help - Why am I seeing this page?

©2012 Google - Google Home

powiedzcie co mam zrobic

 

nagroda Like

Opublikowano

server : divine world

 

Problem : jak probuje sciagnac klienta stad http://mt2.divinewor...m.pl/?s=pobierz to przechodze to tej strony http://37.59.36.158/...lientDivine.exe pisze tam cos takiego

 

 

 

logo.gif Oops! Internet Explorer could not connect to 37.59.36.158

 

Suggestions:

 

Google Toolbar Help - Why am I seeing this page?

©2012 Google - Google Home

powiedzcie co mam zrobic

 

nagroda Like

Każdy ma taki błąd to wina strony/hostingu.

Opublikowano

Serwer: EliteMT2

Opis Problemu: Nie działa mi serwer. Mam tak:

CH1 ...

CH2 ...

CH3 ...

CH4 ...

CH5 ...

Gdy próbuje się połączyć pisze: "Zostaniesz połączony z serwerem" a po chwili wywala "Błąd podczas łączenia się z serwerem" .

Jakieś sugestie, pomysły?

Innym serwer działa a mi nie :|. Inne serwery niż Elite działają.

Instalowanie Windowsa, metina, uruchamianie jako administrator - nie zdało egzaminu.

Z góry dziękuję za pomoc.

Nagroda za pomoc: LIkE

Opublikowano

[b][i][color=#ff8c00] Serwer: SuperNiebo/Vaneris [/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee] Opis Problemu lub Pytanie: Client nie działa. Gdy próbuje go uruchomić, wyskakuje komunikat z błędem. Jedyna opcja, to "Zamknij program". W rozwiązywaniu problemów z zgodnością zalecanym ustawieniem jest "Windows XP z Serwice Pack 2, ale i to ustawienie nie działa (zresztą żadna z zgodności). Możliwe, że inne serwery tez mi nie działają, ale próbowałem tylko na tych. Mam Win 7 i dobrego kompa (nie wiem, czy to pomoże, ale tak w razie "W"). [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee] Nagroda za pomoc: "+", lub, jak kto woli, "-" [/i][/b][/color]

Opublikowano

Serwer:Evora

Opis Problemu lub Pytanie: Czy ktoś może zmienić pliki monster 2 na takie żeby było widać inne moby i żeby nie było lagów?

Nagroda za pomoc:like i całusa:D

apa3s.jpg

Opublikowano

Serwer:XenoxMT2

Opis Problemu lub Pytanie:Witam mam problem z laucherem. Ponieważ jak włączam lauchera wyskakuje taki błąd

http://www.speedyshare.com/7jK8P/h.bmp

I nie wiem co to jest jak kiedyś grałem to tak nie było.

Macie jakiegoś innego lauchera którym można się podłączyć ?

Nagroda za pomoc:5like

Opublikowano

Serwer:Hammermt2

Opis Problemu lub Pytanie:Gdy włączam hammermt2.exe klikam normalnie start nie moge się często zalogować bo wyskakuje błąd i zamyka klienta(oraz prawie zawsze jest błąd polączenia z serverem choć server chodzi i w folderze pojawia się error log usuwam to i nic to nie daje.

Nagroda za pomoc:like

"Choć pół miasto podbijało ona ciągle wiernie ee"

Opublikowano

[b][i][color=#ff8c00]Serwer:[/i][/b]Lomaxmt2[/color]

[b][i][color=#ee82ee]Opis Problemu lub Pytanie:[/i][/b]Sciąglem i lunchera i patchera ale gra mi i tak nie dziala czy mam pomieszac pliki z plikami metka pl czy jak?[/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b]Like[/color]

Opublikowano

Serwer : LomaxMt2

 

Opis problemu : gdy włączam grę i gdy zakończy się pobieranie aktualizacji, klikam na ''Uruchom grę'', znika okno i nic się nie dzieje, a powinna się włączyć gra.

 

Nagroda za pomoc : Lajk ; )

Proszę o szybką odpowiedź na gg 8968588 lub tu ; )

Odkrywca
Opublikowano

Serwer : LomaxMt2

 

Opis problemu : gdy włączam grę i gdy zakończy się pobieranie aktualizacji, klikam na ''Uruchom grę'', znika okno i nic się nie dzieje, a powinna się włączyć gra.

 

Nagroda za pomoc : Lajk ; )

 

Proszę o szybką odpowiedź na gg 8968588 lub tu ; )

Zainstaluj Net.Framork
Opublikowano

Serwer: Immortal-Metin

 

Opis Problemu:

Gdy odpalam gre wyskakuje takie cos :

http://scr.hu/screenshooter/2478116/iodhaan

mialem to pare razy ale wystraczylo, ze zmienie rozdzielczosc i działalo, a teraz ustawialem juz kazda i nadal to mam , od razu mowie ze zaktualizowalem sterowniki karty graficznej, nie pomoglo...

 

 

Nagroda za pomoc : Lajki

Opublikowano

Serwer: Immortal-Metin

 

Opis Problemu:

Gdy odpalam gre wyskakuje takie cos :

http://scr.hu/screen...2478116/iodhaan

 

mialem to pare razy ale wystraczylo, ze zmienie rozdzielczosc i działalo, a teraz ustawialem juz kazda i nadal to mam , od razu mowie ze zaktualizowalem sterowniki karty graficznej, nie pomoglo...

 

 

Nagroda za pomoc : Lajki

 

Coś jest nie tak z grafiką 3D.

 

Tzn:

"Niestety Twój system nie obsługuje grafiki 3D proszę sprawdzić konfigurację sprzętową i system a następnie spróbuj ponownie"

 

Nie wiem może zainstaluj Net. Framework 3.5

 

A na internecie działają Ci gry 3D?

Opublikowano

Serwer : PandoraMT2

Opis : Jak się zaloguje i już ma mi się wczytać "świat" gra się wyłącza, ale jak zrobie nową postać wszystko jest ok aż do około 20 lvlu i potem z tamtą postacią jest to samo...

Nagroda : lajk

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...