Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwery Prywatne - Problemy i Pytania związane z Nimi


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer: HeaveN2

Opis Problemu lub Pytanie: Potrzebuje plik serverinfo.py z działającym HeaveN2

Nagroda za pomoc: 5* i +

Od tego masz ten temat:

http://www.mpcforum.pl/topic/515733-szukasz-ip-portow-ponga-serverinfopy-jakiegos-prywatnego-servera-pisz-tutaj/

  • Odpowiedzi 271
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer:

"FFFszystkie"

 

Opis Problemu lub Pytanie:

Potrzebuje takiego Bonus Switchera który WYSZUKUJE UM.

 

Nagroda za pomoc:

Lajczek.....

 

 

Nieaktualne poradziłem sobie ;>.

Opublikowano

Tak wiem, że każdy ale w tym Bs-ie w kamerze wiem jak już wyszukać UM napisze dla niewiedzących dajemy na 1 i 2 miejscu bonów Um i Um wtedy na 2 bonusie wpisujemy swoje wymarzone Um i szuka ;>.

Opublikowano

Niestety nikt mi dalej nie odpowiedział

Serwer: Moj ;]

Opis problemu:

Kiedy wpisuje komende sh start.sh wyskakuje mi błąd Write problem. All widać na video.

http://www.youtube.c...h?v=PNX3oeseWHc

Nagroda za pomoc: Lajk

 

teraz jest lepsza rozdzielczość. All widać

BANER468.gif
Opublikowano

Jeśli nie widzisz zombie na serwerze znaczy że grasz na kamer modzie. Poszukaj w internecie odpowiednich plików icon.eix icon.epk lub po prostu ściągni i graj przez clienta :>

BANER468.gif
Opublikowano

Serwer:noname

Opis Problemu lub Pytanie:Znajomi nie mogą się połączyć z serwerem (hamachi), cały czas wyświetla się komunikat "zostaniesz połączony z serwerem" i nie chce pójść dalej..

Dodam jeszcze, że u mnie gra śmiga bez problemu (założyciel serwera). Pory mam odblokowane, antywirus wyłączona, zapora tak samo...

Nagroda za pomoc:Niespodzianka:)

Opublikowano

Serwer: FreeWorld5

Opis Problemu lub Pytanie: Szukam reje a nie mogę znaleść

Nagroda za pomoc: Jak znajdziecie dam + lub coś tam:)

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Serwer: BALMORA

 

Opis Problemu lub Pytanie: Szukam FISHBOTA Działającego !!!

Nagroda za pomoc: Likke

Poszukaj na google zwykłego fishbota i graj na cliencie a nie spamuj

BANER468.gif
Opublikowano

Serwer:

B A L M O R A

Opis Problemu lub Pytanie:

Mam problem z fishbotem by erpel 4.2 ponieważ 1 raz działał normalnie a za 2 razem cały czas pisze, że nie ma przynęty chociaż dałem robaki na 1 miejsce w eq.

Nagroda za pomoc:

Like.

Opublikowano

Serwer:

B A L M O R A

 

Opis Problemu lub Pytanie:

Mam problem z fishbotem by erpel 4.2 ponieważ 1 raz działał normalnie a za 2 razem cały czas pisze, że nie ma przynęty chociaż dałem robaki na 1 miejsce w eq.

 

Nagroda za pomoc:

Like.

 

człowieku... w paczce z fish botem na pewno jest READ ME

przeczytaj. Nie ustawia się na pierwszym miejscu w EQ tylko na miejscu, które jest zakodowane w fishbocie jako miejsce które ma "klikać".

BANER468.gif
Opublikowano

Serwer:

 

Xenox

 

 

Opis Problemu lub Pytanie:

 

 

Uruchomienie tej aplikacji, nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono MSVCR90.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem

 

 

Nagroda za pomoc:

 

 

Like.

"będę rozjeżdzał wam serca na dwudziestu calach"  B)

Opublikowano

Serwer: XenoXmt2

 

Opis Problemu lub Pytanie:

Moim problem jest pewny bład otóż pobrałem Najnowszego clienta gry XenoXmt2 wypoakowalem WinRaR odpalam launchera i pisze mi "System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia , scieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu". Jak mam sobie z tym poradzić to raczej nie jest wina uprawnień ale mogę sie mylić prosze o odpowiedz.

Nagroda za pomoc:

 

Likke.

Opublikowano

Serwer:HammerMt2

Opis Problemu lub Pytanie:[Problem]JoKoMt2.CREATE_NO_APPROPRIATE_DEVICE co zrobić by działało

Nagroda za pomoc:No nie wiem jaka nagroda jeśli pomożesz to od razu zasugeruj jaką chcesz ...

Opublikowano

Serwer: TiveriaPL

Opis Problemu: Podczas pobierania wyskakuje błąd podczas pobierania aktualizacji i więcej info w log.txt Jak to kur zrobić?

Nagroda za pomoc: Oczywiście sporo Like'ów i ocena kanału na 5

Jeśli pomogłem daj + jeśli nie pomogłem też walnij + =)

Opublikowano

Serwer: IseyMT2

Opis Problemu: Nie moge otworzyc cllienta [ nie włącza się ]

Nagroda za pomoc:Lajk

iMetin

Pandora

Metin5

Balmora

Cavalos

Glador

Opublikowano

Serwer: IseyMT2

Opis Problemu: Nie moge otworzyc cllienta [ nie włącza się ]

Nagroda za pomoc:Lajk

Pobierz .NET Framework 3.5 lub odpal ze zgodnością i jako administrator.

Opublikowano

Serwer: IseyMT2

Opis Problemu: Nie moge otworzyc cllienta [ nie włącza się ]

Nagroda za pomoc:Lajk

Zainstaluj Net Frame work 4.0 i sprobój jeszcze raz

BANER468.gif
Opublikowano

Serwer: Xenoxmt2

Opis Problemu: moze ktos wrzucic clienta xenoxa na inny hosting , poniewaz kiedy pobieram xenoxa z oficjalnej strony mam transfer max 40 ...

daje 5-10 lajkow

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...