Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwery Prywatne - Problemy i Pytania związane z Nimi


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Server Evora

Opis Problemu Dodaje server przez Kamer mod ale gdy już mam wszystko zrobione i chce się zalogowac cały czas pisze

Zostaniesz połączony z Server

Nagroda lajki

naruto2tt7.png
  • Odpowiedzi 271
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Server Evora

Opis Problemu Dodaje server przez Kamer mod ale gdy już mam wszystko zrobione i chce się zalogowac cały czas pisze

Zostaniesz połączony z Server

Nagroda lajki

Poproś tutaj o serverinfo:

http://www.mpcforum.pl/topic/515733-szukasz-ip-portow-ponga-serverinfopy-jakiegos-prywatnego-servera-pisz-tutaj/

 

 

Serwer:

(Nie pamietam nazwy)

 

Opis Problemu:

Szukam serwera na którym często są organizowane konkursy OX ale nie pamiętam nazwy tego serwera.

 

Nagroda za pomoc:

5* i limit lajków

 

Pisz tu:

http://www.mpcforum.pl/topic/585724-nie-wiesz-gdzie-gra-zapytaj-tutaj/

Opublikowano

Serwer:Wszystkie prywatne.

Opis Problemu lub Pytanie: Żaden prywatny serwer mi nie działa. Pokazują się 3 kropeczki, jak się loguję wywala błąd polączenia.

Nagroda za pomoc: Like'i

68g0na.jpg

By Skipp3R

Opublikowano

[b][i][color=#ff8c00]Serwer:[/i][/b][/color] XenoxMT2

[b][i][color=#ee82ee]Opis Problemu lub Pytanie:[/i][/b][/color] Czas online:: 4d 19h 19m 45s

witam mam problem bo od 3dni nie dziala mi client xenoxmt2 ikony config i lachuner xenoxa nie raguje nic anty vira nie mam y zapora off doslownie mam wszystko tak samo jak wczesniej bylo i gralem teraz nie dziala a administracja ma to w dupie tylko Kasa kasa i nic wiecej nie odp nawet na support

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b][/color] like

za wysoka sygnatura

Opublikowano

Serwer:DivineWorld s2

Opis Problemu lub Pytanie:Zbugował mi się exp, mam 124 lvl, expię na mapce od 124 lvl'a Gnollland, wcześniej tego nie miałem.

Nagroda za pomoc:5* i lajk.

neymarrr.png

Opublikowano

Serwer: Calypso-2 s2

 

Opis problemu lub pytanie: Nie działa ani gra ani strona !

 

Nagroda za pomoc: like

 

Zobacz tego ss'a.

http://1ahar.com/images/wa8PL.png

 

 

Serwer:DivineWorld s2

Opis Problemu lub Pytanie:Zbugował mi się exp, mam 124 lvl, expię na mapce od 124 lvl'a Gnollland, wcześniej tego nie miałem.

Nagroda za pomoc:5* i lajk.

Zbugowane game w plikach. Napisz do Teamu aby Ci odbugowali expa.

Opublikowano

Serwer:Divine World S2

Opis Problemu lub Pytanie: Kupiłem w is Zbroje Hwang na 120 lvl , wszedłem do depo , do przedmiotów z is . Zbroji nie widać , ale gdy najade myszką , to się pokazuje . Nie moge jej ani przełożyć do eq , ani założyć... Zbugowana zbroja? Jak zaradzic?

Nagroda za pomoc:Lajk !

Opublikowano

Serwer:MindranaMt2

 

Opis Problemu lub Pytanie:Wygasa mi dedyk i potrzebuje jeszcze 180 zł szukam kogoś kto by mógł mi to 180 zł pożyczyć.

 

 

 

Nagroda za pomoc:Admin i % z IS

 

 

GG:32348379

Opublikowano

Serwer:MindranaMt2

 

Opis Problemu lub Pytanie:Wygasa mi dedyk i potrzebuje jeszcze 180 zł szukam kogoś kto by mógł mi to 180 zł pożyczyć.

 

 

 

Nagroda za pomoc:Admin i % z IS

 

 

GG:32348379

Napisz tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/565082-poszukujesz-gm-testera-chcesz-zostac-gm-poszukujesz-sponsorahostera-grafikapomocy-przy-postawieniu-serwera-pisz/

Opublikowano

Serwer:

LomaxMT2

Opis Problemu lub Pytanie:

wyskakuje na cliencie błąd przy łączeniu z serwerem. priv jest on, a zapory wyłączone

Nagroda za pomoc:

lajk

Opublikowano

Serwer:

Turisas

 

Opis Problemu lub Pytanie:

wyskakuje jakis dziwny blad z net freamwork

[/size][/font][/left]

[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]Szczegółowe informacje na temat wywoływania debugowania w trybie JIT (just in time)
zamiast tego okna dialogowego znajdują się na końcu tego komunikatu.[/size][/font]
[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]************** Tekst wyjątku **************
System.Net.WebException: Nie można rozpoznać nazwy zdalnej: 'patcher.metin2patcher.info'
  w System.Net.HttpWebRequest.GetResponse()
  w M20.Form1.acilacakmi()
  w M20.Form1.Form1_Load(Object sender, EventArgs e)
  w System.EventHandler.Invoke(Object sender, EventArgs e)
  w System.Windows.Forms.Form.OnLoad(EventArgs e)
  w System.Windows.Forms.Control.CreateControl(Boolean fIgnoreVisible)
  w System.Windows.Forms.Control.CreateControl()
  w System.Windows.Forms.Control.WmShowWindow(Message& m)
  w System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
  w System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
  w System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)[/size][/font]

[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]************** Zestawy załadowane **************
mscorlib
   Wersja zestawu: 2.0.0.0
   Wersja Win32: 2.0.50727.5456 (Win7SP1GDR.050727-5400)
   CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.NET/Framework64/v2.0.50727/mscorlib.dll
----------------------------------------
Metin2
   Wersja zestawu: 1.0.0.0
   Wersja Win32: 1.0.0.2
   CodeBase: file:///F:/Metin2/Turisas/Turisas/Turisas.exe
----------------------------------------
Microsoft.VisualBasic
   Wersja zestawu: 8.0.0.0
   Wersja Win32: 8.0.50727.5420 (Win7SP1.050727-5400)
   CodeBase: file:///C:/Windows/assembly/GAC_MSIL/Microsoft.VisualBasic/8.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/Microsoft.VisualBasic.dll
----------------------------------------
System
   Wersja zestawu: 2.0.0.0
   Wersja Win32: 2.0.50727.5456 (Win7SP1GDR.050727-5400)
   CodeBase: file:///C:/Windows/assembly/GAC_MSIL/System/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.dll
----------------------------------------
System.Windows.Forms
   Wersja zestawu: 2.0.0.0
   Wersja Win32: 2.0.50727.5460 (Win7SP1GDR.050727-5400)
   CodeBase: file:///C:/Windows/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.dll
----------------------------------------
System.Drawing
   Wersja zestawu: 2.0.0.0
   Wersja Win32: 2.0.50727.5462 (Win7SP1GDR.050727-5400)
   CodeBase: file:///C:/Windows/assembly/GAC_MSIL/System.Drawing/2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Drawing.dll
----------------------------------------
System.Runtime.Remoting
   Wersja zestawu: 2.0.0.0
   Wersja Win32: 2.0.50727.5420 (Win7SP1.050727-5400)
   CodeBase: file:///C:/Windows/assembly/GAC_MSIL/System.Runtime.Remoting/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Runtime.Remoting.dll
----------------------------------------
mscorlib.resources
   Wersja zestawu: 2.0.0.0
   Wersja Win32: 2.0.50727.5456 (Win7SP1GDR.050727-5400)
   CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.NET/Framework64/v2.0.50727/mscorlib.dll
----------------------------------------
System.Configuration
   Wersja zestawu: 2.0.0.0
   Wersja Win32: 2.0.50727.5420 (Win7SP1.050727-5400)
   CodeBase: file:///C:/Windows/assembly/GAC_MSIL/System.Configuration/2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Configuration.dll
----------------------------------------
System.Xml
   Wersja zestawu: 2.0.0.0
   Wersja Win32: 2.0.50727.5420 (Win7SP1.050727-5400)
   CodeBase: file:///C:/Windows/assembly/GAC_MSIL/System.Xml/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Xml.dll
----------------------------------------
System.resources
   Wersja zestawu: 2.0.0.0
   Wersja Win32: 2.0.50727.5420 (Win7SP1.050727-5400)
   CodeBase: file:///C:/Windows/assembly/GAC_MSIL/System.resources/2.0.0.0_pl_b77a5c561934e089/System.resources.dll
----------------------------------------
System.Windows.Forms.resources
   Wersja zestawu: 2.0.0.0
   Wersja Win32: 2.0.50727.5420 (Win7SP1.050727-5400)
   CodeBase: file:///C:/Windows/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms.resources/2.0.0.0_pl_b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.resources.dll
----------------------------------------[/size][/font]
[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]************** Debugowanie w trybie JIT **************
Aby włączyć debugowanie w trybie JIT (just-in-time), plik .config tej
aplikacji lub komputera (machine.config) musi mieć
wartość jitDebugging ustawioną w sekcji system.windows.forms.
Aplikacja musi być również skompilowana z włączonym
debugowaniem.[/size][/font]
[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]Na przykład:[/size][/font]
[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]<configuration>
   <system.windows.forms jitDebugging="true" />
</configuration>[/size][/font]
[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]Gdy debugowanie JIT jest włączone, wszystkie nieobsługiwane wyjątki
są wysyłane do debugera JIT zarejestrowanego na komputerze
i nie są obsługiwane w tym oknie dialogowym.[/size][/font]

[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]

 

Nagroda za pomoc:

lajk

mca.png

mca.png

Opublikowano

Serwer:

Turisas

 

Opis Problemu lub Pytanie:

 

wyskakuje jakis dziwny blad z net freamwork

[/size][/font][/left]

[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]Szczegółowe informacje na temat wywoływania debugowania w trybie JIT (just in time)
zamiast tego okna dialogowego znajdują się na końcu tego komunikatu.[/size][/font]
[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]************** Tekst wyjątku **************
System.Net.WebException: Nie można rozpoznać nazwy zdalnej: 'patcher.metin2patcher.info'
  w System.Net.HttpWebRequest.GetResponse()
  w M20.Form1.acilacakmi()
  w M20.Form1.Form1_Load(Object sender, EventArgs e)
  w System.EventHandler.Invoke(Object sender, EventArgs e)
  w System.Windows.Forms.Form.OnLoad(EventArgs e)
  w System.Windows.Forms.Control.CreateControl(Boolean fIgnoreVisible)
  w System.Windows.Forms.Control.CreateControl()
  w System.Windows.Forms.Control.WmShowWindow(Message& m)
  w System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
  w System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
  w System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)[/size][/font]

[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]************** Zestawy załadowane **************
mscorlib
Wersja zestawu: 2.0.0.0
Wersja Win32: 2.0.50727.5456 (Win7SP1GDR.050727-5400)
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.NET/Framework64/v2.0.50727/mscorlib.dll
----------------------------------------
Metin2
Wersja zestawu: 1.0.0.0
Wersja Win32: 1.0.0.2
CodeBase: file:///F:/Metin2/Turisas/Turisas/Turisas.exe
----------------------------------------
Microsoft.VisualBasic
Wersja zestawu: 8.0.0.0
Wersja Win32: 8.0.50727.5420 (Win7SP1.050727-5400)
CodeBase: file:///C:/Windows/assembly/GAC_MSIL/Microsoft.VisualBasic/8.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/Microsoft.VisualBasic.dll
----------------------------------------
System
Wersja zestawu: 2.0.0.0
Wersja Win32: 2.0.50727.5456 (Win7SP1GDR.050727-5400)
CodeBase: file:///C:/Windows/assembly/GAC_MSIL/System/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.dll
----------------------------------------
System.Windows.Forms
Wersja zestawu: 2.0.0.0
Wersja Win32: 2.0.50727.5460 (Win7SP1GDR.050727-5400)
CodeBase: file:///C:/Windows/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.dll
----------------------------------------
System.Drawing
Wersja zestawu: 2.0.0.0
Wersja Win32: 2.0.50727.5462 (Win7SP1GDR.050727-5400)
CodeBase: file:///C:/Windows/assembly/GAC_MSIL/System.Drawing/2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Drawing.dll
----------------------------------------
System.Runtime.Remoting
Wersja zestawu: 2.0.0.0
Wersja Win32: 2.0.50727.5420 (Win7SP1.050727-5400)
CodeBase: file:///C:/Windows/assembly/GAC_MSIL/System.Runtime.Remoting/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Runtime.Remoting.dll
----------------------------------------
mscorlib.resources
Wersja zestawu: 2.0.0.0
Wersja Win32: 2.0.50727.5456 (Win7SP1GDR.050727-5400)
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.NET/Framework64/v2.0.50727/mscorlib.dll
----------------------------------------
System.Configuration
Wersja zestawu: 2.0.0.0
Wersja Win32: 2.0.50727.5420 (Win7SP1.050727-5400)
CodeBase: file:///C:/Windows/assembly/GAC_MSIL/System.Configuration/2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Configuration.dll
----------------------------------------
System.Xml
Wersja zestawu: 2.0.0.0
Wersja Win32: 2.0.50727.5420 (Win7SP1.050727-5400)
CodeBase: file:///C:/Windows/assembly/GAC_MSIL/System.Xml/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Xml.dll
----------------------------------------
System.resources
Wersja zestawu: 2.0.0.0
Wersja Win32: 2.0.50727.5420 (Win7SP1.050727-5400)
CodeBase: file:///C:/Windows/assembly/GAC_MSIL/System.resources/2.0.0.0_pl_b77a5c561934e089/System.resources.dll
----------------------------------------
System.Windows.Forms.resources
Wersja zestawu: 2.0.0.0
Wersja Win32: 2.0.50727.5420 (Win7SP1.050727-5400)
CodeBase: file:///C:/Windows/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms.resources/2.0.0.0_pl_b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.resources.dll
----------------------------------------[/size][/font]
[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]************** Debugowanie w trybie JIT **************
Aby włączyć debugowanie w trybie JIT (just-in-time), plik .config tej
aplikacji lub komputera (machine.config) musi mieć
wartość jitDebugging ustawioną w sekcji system.windows.forms.
Aplikacja musi być również skompilowana z włączonym
debugowaniem.[/size][/font]
[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]Na przykład:[/size][/font]
[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]<configuration>
<system.windows.forms jitDebugging="true" />
</configuration>[/size][/font]
[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]Gdy debugowanie JIT jest włączone, wszystkie nieobsługiwane wyjątki
są wysyłane do debugera JIT zarejestrowanego na komputerze
i nie są obsługiwane w tym oknie dialogowym.[/size][/font]

[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]

 

Nagroda za pomoc:

lajk

Pobierz .NET Framework +3.0 z google ;P

Opublikowano

Serwer:

XenoxMT2

 

Opis Problemu:

Gdy jestem w wyborze postaci i wybrałem jakąś ładuje mi się pasek, a zaraz potem wyłącza mi się Metin. Jeszcze wczoraj grałem bez problemów.

 

Nagroda za pomoc:

Lajki.

 

 

 

#Problem rozwiązany.

Opublikowano

Serwer : DragonMT2

Opis Problemu : Gdy włączam DragonaMT2 wyskakuje mi taki błąd : . Tak samo mam , gdy na pulpicie klikam odkurzacz . Co się dzieje ??

Nagroda za pomoc : Like

błąd.bmp

Opublikowano

Serwer : DragonMT2

Opis Problemu : Gdy włączam DragonaMT2 wyskakuje mi taki błąd : . Tak samo mam , gdy na pulpicie klikam odkurzacz . Co się dzieje ??

Nagroda za pomoc : Like

Reinstal gry, wylacz antywira

Suois

 

Szukam osoby do wspólnej gry na prywatnych serwerach metin2, wiecej informacji na Prywatnej Wiadomości

:)

Opublikowano

Serwer:

Gladormt2

 

Opis Problemu:

Pobrałem clienta, wrzuciłem auto patch, łątke do zmiany ip, włączam pokazują się ch i od razu mi się wyłącza gra, co zrobić ? tak mi sięzaczęło robić z privami po reinstal kompa

Nagroda za pomoc:

Lajki.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...