Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwery Prywatne - Problemy i Pytania związane z Nimi


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 271
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer:Dinasty Online

Opis problemu lub pytanie :

 

Mam problem z rejestracją na serwerze podanym w temacie .

 

http://dinasty-online.fr/site/index.php?p=4

- oto link do rejestracji.

 

Jest to Francuski serwer .Za każdym razem wyskakuje :

 

Proxy detecté fous moi lcamps

 

Tu veux de faire quoi au juste ?

 

Nagroda: Satysfakcja.....

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

Serwer:Balmora

Opis Problemu lub Pytanie:Problem z logowaniem. Wczoraj było wszystko ok, ale dzisiaj było tak, że cały czas pokazywało się okienko "logowanie", na modzie tak samo. Zrobiłem reinstala Balmory i nie działa.

 

Nagroda za pomoc:+,+,+,+,+ =5

Opublikowano

Serwer:Balmora

Opis Problemu lub Pytanie:Problem z logowaniem. Wczoraj było wszystko ok, ale dzisiaj było tak, że cały czas pokazywało się okienko "logowanie", na modzie tak samo. Zrobiłem reinstala Balmory i nie działa.

 

Nagroda za pomoc:+,+,+,+,+ =5

To znaczyło że serwer jest OFF lub trwają jakieś prace techniczne.

Opublikowano

Serwer: HammerMT2!

Opis Problemu lub Pytanie: Prosze o Clienta HAMMERMT2 Bo na stronie tylko z torrentow sie da a ja chce z hostingu np. speddyshare wszystko jedno byle zeby bylo.

Nagroda za pomoc: Dam +!

Opublikowano

Serwer: EliteMT2

Opis Problemu lub Pytanie 1 : wyskakuje cos takiego na multichacku:

 

22803822.png

 

 

 

 

Nagroda za pomoc: +

 

Serwer: EliteMT2

Opis Problemu lub Pytanie 2 : czarna mapa (nic nie widac) KamerMod Smocza dolina, na jakim hacku kradna mi szkaty z Minotaura

 

Nagroda za pomoc: +

diablo3x.png


Opublikowano

Serwer: Xenoxmt2

 

Opis Problemu lub Pytanie:

Po sciagnieciu i po odpaleniu launchera wyskakuje bład:

 

System windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku.Możesz nie miec odpowiednich urawnień, aby uzyskac dostęp do tego elementu.

 

 

Mam Windows XP wiec wersja "odpal na adminie" nie wchodzi w gre!

 

 

Probowalem na wszelkie sposoby:

 

1.Wylaczalem zapore

2.Dodawalem launcher do wyjatkow w zaporze

 

3.AVG tymczasowo wylaczalem (wiem jak wylaczyc calkowicie "Ochrone przed wirusami" w centrum zabezpieczeń, ale troche sie obawiam , poczekam na wasze odp)

 

 

Nagroda za pomoc: Lajki ^.^

 

HELP ME! ;/

Opublikowano

Witam.

Potrzebuję pliku item.epk z folderu pack od najnowszego clienta celestial-world, ponieważ ściągnąłem serwa i item się nie chce wypakować, więc nie widzę broni.

Jeśli ktoś by mógł to proszę o wrzucenie na hosting albo tutaj jako załącznik to bym sobie pobrał i wrzucił do folderu.

 

Z góry thx.

Pozdrawiam.

18_17_zszs.png

Opublikowano

Serwer: ProMT2

Opis Problemu lub Pytanie:ProMT2 nie działa. Strona nie chce się załadować i zalogować do gry też się nie mogę.

Nagroda za pomoc: Like ;]

Opublikowano

Serwer: ProMT2

Opis Problemu lub Pytanie:ProMT2 nie działa. Strona nie chce się załadować i zalogować do gry też się nie mogę.

Nagroda za pomoc: Like ;]

Strona nie działa, bo ma być jakaś nowa.

Nie możesz się zalogować, bo prawdopodobnie logowanie padło.

Musisz poczekać..

Opublikowano

Serwer:Metin5s1

Opis Problemu lub Pytanie:Zbugowany exp ?- Jak temu zaradzić ?

Nagroda za pomoc:Dużo Like'ów

Opublikowano

Serwer: Turisas.pl

Opis problemu: Wyszlem do sklepu 15 minut temu, gdy wrocilem logowanie jest juz off , wie ktos czy to ma jakies powiazania z problemami technicznymi czy z atakami ddos?

Vindictus EU

70 lann

SoulBladePL

Opublikowano

Serwer: Turisas.pl

Opis problemu: Wyszlem do sklepu 15 minut temu, gdy wrocilem logowanie jest juz off , wie ktos czy to ma jakies powiazania z problemami technicznymi czy z atakami ddos?

Serwer już on. A na przyszłość to takie rzeczy pisz na forum serwera bo może tylko logowanie padło.

Opublikowano

Serwer : Turisas.pl

Opis Problemu : Od ponad godziny nie moge sie zalogowac na serwer jak również na strone i forum

Serwer: Turisas.pl

Opis problemu: Wyszlem do sklepu 15 minut temu, gdy wrocilem logowanie jest juz off , wie ktos czy to ma jakies powiazania z problemami technicznymi czy z atakami ddos?

Są to przerwy techniczne lub atak ddos z czym się wiąże wyłączone logowanie.

Opublikowano

Serwer:Dinasty Online

Opis problemu lub pytanie :

 

Mam problem z rejestracją na serwerze podanym w temacie .

 

http://dinasty-onlin...e/index.php?p=4

- oto link do rejestracji.

 

Jest to Francuski serwer .Za każdym razem wyskakuje :

 

Proxy detecté fous moi lcamps

 

Tu veux de faire quoi au juste ?

 

Nagroda: Satysfakcja.....

 

 

Dalej nie rozwiązano mojego problemu czekam na odpowiedzi.

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

Serwer:Ariusmt2 i napewno wszelkie inne

problem:gdy sie loguje i juz prawie postac wybrac moge wyskakuje ze niewsadzilem dysku nazwa metin2 bin.... zal omg... nwm a na moim 1 komputerze normalnie chodzilo mam formata i tu musze grac... i jak potem 2 razy klikne anuluj/kontynuj moge wejsc na postac ale potem znow to wyskakuje... i wtedy wyloczyc sie tego nieda... probowalem juz jakis film na yt z nowym dokumentem i nic... dalej to samo ZAL! prosze pomuszcie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...